Prohledat tento blog

neděle 29. července 2018

Ano, normální lidi zde nikdy nebyli

Strach z toho co neznáme, stvořil svaté náboženství, ve kterém jsou zázraky a dogmata, a potom stvořil strach bezcharakterní politiku, ve které jsou jenom psychicky nemocní lakomí kariéristi. Vše zde jsou příčiny a jejich následky, strach je následkem nedostatku informací, protože pokud nemáme informace tak logicky chybujeme a tím si problémy způsobujeme. 

Setkal jsem se nedávno s tím, že jsem si myslel, že nabíječka 4 baterií AA nefunguje, příčinou byl samolepkou přelepený displej, koho by napadlo, že značkový výrobce nabíječky bude takový idiot, a přelepí displej samolepkou, která bude zákazníky chytře klamat? Schválně jsem se podíval do návodu, jestli je zde zmínka o tom, že je třeba před použitím sundat klamavou samolepku, v návodu žádná zmínka nebyla! 

Lidi dělají chyby, protože mají vymytý mozek, ti co jsou nahoře, vymývají mozky těm, co jsou dole, někteří si mozek vymývají zase pomocí slivovice a cigaret, následkem je to že normální člověk je zde utopie a hledání normálního člověka je marnost a plýtvání časem, normální lidi zde nikdy nebyli a nejspíše zde ani nikdy nebudou. 

Řešení je zde jednoduché, nahradíme lidi za autonomní inteligentní roboty na dobíjecí baterky, a lidi dáme do GVKB masové konzervy společně s drůbežím separátem, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, GVKB robot prezident, bude vyznamenávat GVKB roboty a posledního člověka najdete už jenom v GVKB zoologické zahradě, v pavilonu s opicemi, nahého za nerozbitným sklem.