Prohledat tento blog

čtvrtek 26. července 2018

Ano, láska a pravda vyléčí pokrytecký syndrom

Pokud máte pokrytecký syndrom tak logicky vás bude zajímat, jak jde tento syndrom léčit? Dosud jediná ověřená možnost léčby je opustit naši pokryteckou konzumní civilizaci a žít jako poustevník daleko od civilizace bez digitalizace, a jiných výhod civilizace, ovšem to by znamenalo pro většinu lidí veliký problém, který nezvládnou. 

Většina lidí by chtěla lék, který je vyléčí, takový lék se ještě nepodařilo vyrobit, většinou se doporučuje změna životních priorit, jenže změna životních priorit je pro většinu pokrytců nemožná, problémem je to že pokrytecký syndrom je dědičnou psychikou nemocí, jablko nepadne daleko od stromu. 

Mnozí si myslí to, že nemají pokrytecký syndrom, to je jako si naivně myslet to že jsem zdraví, protože nejsem nemocný, zdravý člověk je iluze, rodíme se už s mnoha nemocemi, a většina lidí na světě se rodí s pokryteckým syndromem. Pomocí testů a statistik se zjistilo to, že příčinou pokryteckého syndromu je lež a nenávist.

Lidi, ve kterých je láska a pravda nemají pokrytecký syndrom, těchto lidí na světě velmi málo, je to jeden člověk z milionu lidí, to znamená, že v naší České republice je statisticky jenom deset lidi co netrpí pokryteckým syndromem. Ano, láska a pravda vyléčí pokrytecký syndrom, a tak nám bude líp, jenže to je jenom teorie, v praxi nejde mediálně lidi přesvědčit o tom, že pravda a láska zajistí to, že lidem bude líp, pokrytec nevěří tomu, co hlásají pokrytecká média.