Prohledat tento blog

sobota 28. července 2018

Ano, lakomost je příčinou blbé nálady

Zamyšlení nad životními ztroskotanci. Dneska snadno získáváme mnoho informací a programů o problematice životních ztroskotanců, obrazně je naše egoistická kultura pyramidou, kde nahoře je ekonomický ráj a dole je ekonomický očistec pro životní ztroskotance, média se systematicky vyhýbají tématu životních ztroskotanců a jenom se zajímají o ty, co jsou na vrcholu egoistické pyramidy jako lakomá elita, co má zde státní koryta. 

Dále zde jsou nepřizpůsobiví příživníci, co by mohli pracovat, ale oni pracovat nechtějí, a raději na společnosti parazitují. Každý člověk má svůj originální existenční příběh, někdo si pomoc zaslouží a jiný si pomoc nezaslouží. V přírodě se stávají životní ztroskotanci snadnou potravou pro predátory, zde není místo pro sociální pomoc pro slabé a nemocné. 

Ztroskotanec nemá pro ostatní hodnotu a tak mu nikdo nechce pomoci, jde o to, jestli budeme roboti, ve kterých není cit, nebo budeme lidmi, ve kterých je cit. Obrazně je cit jako plynový pedál a brzdy, ten kdo neumí citlivě ovládat plynový pedál a brzdy jistě brzo havaruje, jsme citliví k tomu, co je nám blízké a jsme bezcitní k tomu, co je nám cizí. Sebeodcizení může vést díky bezcitnosti až k sebevraždě, za sebeodcizením je vždy nemoc, která změnila naše přirozené priority, nemocná může být i celá společnost, díky složité situaci se kterou si neumí poradit. 

Pokud žijete dlouho v nemocné společnosti, tak z toho onemocníte, a tím se z vás stane bezcitný parazit, který lže a krade, vše zde jsou příčiny a následky, je to jako s bolavým zubem, dokud se zub u zubaře neopraví, do té doby vás bude bolet. Ano, lakomost je příčinou blbé nálady, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno. Nerozdělujme politiku na pravici a levici, rozdělme politiku na lakomou politiku a štědrou politiku, pokrytectví zde už bylo dost, když to zde s lakomci nejde po dobrém tak to vyřešíme po zlém.

Každý dostane do hlavy GVKB čip a čip jej odřízne od reality, takto zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží, díky GVKB čipům se zde nebude už lhát a krást, nekvalitní genetický materiál, skončí v masové GVKB konzervě společně s drůbežím separátem, recyklování je přirozený evoluční proces, není to; diskriminace, extremismus, vandalismus, dogmatismus, terorismus, atd. vše je zde nejisté a jenom smrt je jistá, každý život je evoluční dočasný proces, který je násilně ukončen tehdy, když už nemá smysl jej existenčně podporovat, nejsou ztroskotanci, tak nejsou se ztroskotanci problémy.