pátek 8. června 2018

Příběh chybného prezidenta

V EU byl jeden malý chudý národ, který měl chybného prezidenta, ten chybný prezident byl těžce nemocný, ale miloval mnoho svůj malý národ, a tak se snažil se udržet egoisticky ve svojí funkci za každou cenu. Politici co zde byli u moci, tvrdili mediálně pracujícím, co měli díky bídě a nezaměstnanosti blbou náladu, že jim bude brzo ekonomicky lépe, lépe ale bylo jenom egoistickým politikům a jejich egoistickým kamarádům co soukromě podnikali. 

Mnoho pracujících uteklo raději do ciziny, aby se zde měli lépe, a místo nich zde byli cizinci z národů, kde se lidi měli hůře. Základem na kterém stál chybný prezident a jeho politici, byl svatý dogmatismus, kritika zde byla mediálně umlčená, protože kritizovat ty co jsou nahoře, to je přeci jenom závist, protože každý egoistický kariérista, by chtěl být nahoře a zde se dobře mít. 

Naštěstí každý příběh je zde dočasně, vše je zde jenom iluze, která vypadá reálně, z dálky vše vypadá jinak než z blízka, když se na vše podíváme z blízka, spatříme jenom programy, ve kterých jsou chyby, situace je zde programátorem a čas je zde kontrolorem, který špatné programy eliminuje. Smyslem existence zde je sloužit tomu, co nám umožní růst, jak si to uděláš, takové to máš, ten kdo je silný jako lev a chytrý jako liška, ten zde může dělat prezidenta nebo ředitele, jenže každý egoistický úspěch, je zde dočasnou iluzí.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Umělá inteligence eliminuje automaticky vše co je vadné a chybné