Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

sobota 19. května 2018

Stát bez státních zaměstnanců

Proč by stát nemohl fungovat stejně, jako funguje mnoho zahraničních firem, co zaměstnává jenom agenturní zaměstnance, prezident by onemocněl a tak by agentura poslala za něj jiného zaměstnance. Každý je dneska snadno nahraditelný, což dokazuje smrt nepostradatelných zaměstnanců. 

Velikým problémem státních zaměstnanců je zabetonování se ve vysoké funkci a neplnění si svých pracovních povinností. Je třeba z lidí udělat jenom statistická čísla a umělá inteligence bude se zaměstnanci v EU manipulovat jako s loutkami, dneska budeš prezidentem a zítra budeš sedět ve vrátnici, každá práce je pro společnost důležitá. 

Skončí období, ve kterém zde bylo mnoho problémů se státními zaměstnanci, co pracovali pomalu a mnoho chybovali. Každý zaměstnanec v EU bude neustále sledován digitálně a bude vyhodnocován jeho výkon a kvalita, skončí doba, kdy se v pracovní době kouřili cigarety a pila se slivovice. 

Místo výpovědi zde bude přeřazení na horší práci, pomalu se bude stoupat nahoru a rychle se bude padat platově dolů. Počítače to hříšníkům spočítají a najedou zde bude prezident republiky, kterému je třicet let, starý soudruh bude sedět ve vrátnici a zde nenapáchá žádné škody. Mnoho bývalých státních zaměstnanců, se tak konečně přesune do výroby a skladů, pohyb je základem pro lepší zdraví.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují