Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

úterý 1. května 2018

Krematorium je jistota

Vše co je živé, to je zde dočasně, protože trvale je zde jenom smrt, vše živé zde má určený osud, a tímto osudem je každý život limitován, dneska jsi nahoře a zítra budeš dole. Většina lidí zbaběle řeší svoje deprese útěkem do světa iluzí, iluze jsou, jak hůl o kterou se opírá nemocný člověk. Kupte si naše iluze, je to jistota desetinásobku, ano, bude vám lépe, sliby se slibují a jenom blázni se naivně dopředu radují, než poznají, že byli zase chycení do pasti z iluzí. 

Já jsem správný pastýř, následujete mě jako ovce, a já vás zavedu do ráje, kde je štěstí a láska. Milost byla plná podvodníků, co se snažili na lidech egoisticky parazitovat, ale kdo jinému jámu kopá, ten do ní časem sám i spadne. Moderní doba přišla s nápadem parazitovat tak že to nikdo nepozná, parazitování je skryto pod povrchem a jenom specialisti vědí, jak to celé funguje, celý systém je postaven na vymývání mozků pomocí; demagogie, reklamy, dezinformací, pohádek, politiky, náboženství, drog, programů, strategie, atd. 

Následkem je konzumní kultura, ve které místo pravdy je lež, a místo lásky je zde nenávist, konzumní svět ovládá dneska milion milionářů a prezidenti a ředitelé, to jsou už jenom prodejné loutky, které milionáři snadno ovládají, za vším jsou už mnoho století peníze, nemáš peníze, tak jsi bezdomovec. Heslem moderní doby je, rychle a levně, vše se; optimalizuje, automatizuje, miniaturizuje, recykluje, atd. dnešní novinka, se za dva roky už nevyrábí, protože je zde novější a lepší novinka. 

Už zbývá jenom to začít brát lidi jako výrobky, není už o dospělého člověka na pracovním trhu zájem, protože je starý nebo nemocný, tak se člověk automaticky pošle do obvodního krematoria, a tím je problém s; nezaměstnaností, degenerací, podporami, důchody, sociálními dávkami, sociálním bydlením, sociálním zdravotnictvím, extremismem, vandalismem, rasismem, fanatismem, nacionalismem, multi-kulturami, ekonomickou migrací, atd. optimálně globálně vyřešen, nejsou na světě nepřizpůsobiví příživníci, tak s nimi ani už nejsou žádné problémy. Z prachu vše zde vzniká a v prach se to i navrací, prachy zde má už jenom milion milionářů, o tom to zde dneska je.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují