neděle 20. května 2018

Když hra stojí za hovno tak jí ukonči

Buddha je už zoufalý z hledání toho, jak se duchovně probudit, sedí pod stromem a pláče, najednou jde okolo něj mladý manželský pár, a manžel říká manželce, když hra stojí za hovno tak jí ukonči. Najedou Buddha, vyskočí radostí, a volá, nalezl jsem, začne pobíhat nahý po městě, a křičí, nalezl jsem, a potom se zase vrátí ke stromu, a zde se konečně oblékne. Ke stromu se začínají sbíhat lidi z okolí, a jsou zvědaví na to, co vlastně Buddha nalezl, že začal nahý pobíhat po městě jako blázen. 

Buddha je rád že se může podělit s ostatními lidmi o to, co nalezl. To je tak, neustále se setkávám s tím, že když to nejde vyřešit po dobrém tak se to řeší po zlém, na tento problém myslím už od doby, co jsem byl malé dítě, hledal jsem odpověď u moudrých lidí a zde jsem jí nenalezl, najednou okolo mě šel mladý muž a říká ženě, když hra stojí za hovno tak jí ukonči, najednou jsem byl duševně probuzen, to byl klíč ke vstupu do duševního ráje. Lidi nedokážou ukončit špatnou situaci, a naivně věří na to, že se stane zázrak, a přijde brzo dobrá situace. 

Buddha popisuje lidem, jak vypadal ten mladý muž a jeho žena, lidi ale říkají, že takový muž a taková žena ve městě jistě nejsou. Někteří dokonce i vybíhají hledat toho muže a ženu, jenže jako by se po nich slehla země. Buddha je podezříván z toho, že prý tvrdě usnul, a že se mu ve snu zjevil ten manželský pár. Najednou se na obloze ukáže duha, která je nad celým městem, tím se konečně ukázalo to, že ten muž s tou manželkou byla osvícená svatá dvojice, která předala Buddhovi osvícení. Potom začal Buddha učit lidi tomu co je správné a co je chybné, lidem se jeho moudré učení líbilo a tak vzniknul Buddhismus.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Umělá inteligence eliminuje automaticky vše co je vadné a chybné