1. Asketismus 2. Čistota 3. Moudrost 4. Nekrást 5. Nelhat 6. Nenásilí 7. Otevřenost 8. Pokora 9. Pracovitost 10. Skromnost

úterý 22. května 2018

Ekonomické parazitování

Vše zde jsou příčiny a následky, napětí mezi protiklady uvedlo vše do evolučního pohybu, a tak je zde vše dočasně, naše konzumní kultura, je prioritně o výhodách a jistotách pro kvalitní lidi, problém nastává tehdy, pokud se výhody a jistoty poskytují nekvalitním lidem, přej kvalitním lidem a bude ti přáno, dej kvalitním lidem a bude ti dáno, krmit parazity a zalévat plevel to je ekonomická chyba, konzumní společnost musí fungovat stejně jako moderní podnik, ve kterém digitální kontrola eliminuje ekonomické parazity. 

V lidové moudrosti a hodnotných knihách bylo jasně řečeno co je správné a co je chybné, jenom hlupáci se nepoučí ani z vlastních chyb, komu není zde rady, tomu není ani pomoci, ti co jsou mocensky trvale nahoře, jsou opilí výhodami a jistotami, které si nezaslouží, bavit se s opilým, je jako bavit se s nepřítomným. Všechny pokusy o ekonomické změny byli jenom povrchní a amatérské, a pod povrchem pořád zůstává ekonomická špína, kterou nikdo už mnoho století neuklidil. 

Moje řešení je jednoduché, ten kdo nebude platit veliké daně ze svojí mzdy, protože se vyhýbá poctivé práci pro společnost, ten bude v krematoriu eliminován, nejsou ekonomičtí paraziti, tak nejsou s ekonomickými parazity problémy, kdo chce, ten si přeci práci najde, bez práce nejsou koláče. Nejsme tak bohatí abychom podporovali to co je nekvalitní, přirozený výběr je v přírodě od jejího vzniku zde nikdo nepodporuje nepřizpůsobivé příživníky a bezdomovce. 

Jak si to každý udělá takové to i má, pokud někdo křičí že je na tom zle tak ať jde pracovat a bude na tom dobře, podpory musí zde být jenom těm co si podpory i zaslouží tím, že dlouho platí veliké daně, vše je obchod ve kterém je něco za něco, chtít něco od státu zadarmo, protože jsem diskriminovaný nepřizpůsobivý příživník, to je egoistické parazitování, je třeba tvrdě okamžitě skončit v EU se svatým kultem nepřizpůsobivých příživníků, tak jako jsme v EU skončili s Nacismem, nestojíme v EU o; extremismus, vandalismus, rasismus, komunismus, dogmatismus, parazitismus, atd.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí po schválení administrátorem