sobota 19. května 2018

Ano, úspěch těm co jsou nahoře nesmrdí

Ano, jsi hříšný neznaboh. Jenom energie je božská a každý člověk je hříšný neznaboh, stvořitelem všeho je energie, není zde subjektivní bůh nad námi, pojetí subjektivního boha, je klasickou chybou víry ve svaté zázraky, pokud je stvořitel energie, tak nikdo z lidí nemůže zastupovat energii, nebo komunikovat s energií, je třeba rázně oddělit pravdu od lží, všechny svaté knihy lžou, a kdo lže ten i krade.

Je třeba všechny svaté ideologie globálně trvale zakázat, tak jako jsme zakázali extrémistický vandalský Nacismus! Mojžíš, Ježíš Kristus, Buddha, Konfucius, Mohamed, atd. to jsou jenom svaté mytologie, které nejsou podložené vědeckými důkazy, minulost byla jenom o násilí, kdy se lidi vraždili, aby získali výhody a jistoty, často běžně docházelo k tomu, že pro výhody a jistoty se vraždili i lidé, co si byli blízcí geneticky. 

Války v nahotě i dneska odhalují to, že jsme jenom egoistická divoká zvířata, kterým jde egoisticky jenom o výhody a jistoty. Když nelze uspět pomocí pravdy a lásky, tak je zde snaha uspět pomocí lží a nenávisti, úspěch, těm co jsou nahoře nesmrdí. Myslíme a konáme podle situace, pokud existujeme v konzumním očistci tak nejsme andělé.

Je vůbec možné pro nás, nějak opustit tento konzumní očistec? Je to možné jenom pomocí GVKB čipů, co nahrají do mozku GVKB operační systém a tak odříznou mozek od reality, z lidí se tak stanou loutky ovládané pomocí globální umělé inteligence. Vše je obchod ve kterém je něco za něco, snaha získat něco zadarmo, to je jenom dočasné parazitování.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Umělá inteligence eliminuje automaticky vše co je vadné a chybné