čtvrtek 10. května 2018

Ano, jsi ubožák

Odhal pravdu o tom, že jsi nula. Pokud nevíš, co jsi, tak logicky ani nemůžeš mít správné priority, jsi tím, jaké vytváříš zde dílo, z díla je poznán tvůrce, konzumní kultura dělá z lidí nuly, co mají nulovou hodnotu, protože zde nedokážou vytvořit dílo, na které by mohli být pyšní. 

Z lidí v konzumní kultuře se stali hloupí roboti na baterky, a tak znají jenom uspokojení základních existenčních potřeba, o nic více se už nezajímají. Ano, jsi nula s nulovou hodnotou, z díla je poznán tvůrce, jsi zde na hovno a jenom hovno po tobě zde zůstane a je jedno jestli jsi dole nebo nahoře.

Vše je zde jenom loutkové kariéristické divadlo, v kterém je každý člověk jenom ubožák, který si hraje na to, co není. Války v nahotě odhalují, že pro egoistický úspěch, jsme schopní povraždit miliony cizích lidí, co nám drze konkurují! Dokud lidi nedostanou do hlavy GVKB čipy které jim do mozku nahrají GVKB operační systém do té doby bude každý člověk na světě jenom ubožák s nulovou hodnotou. 

Spolupráce je možná jenom díky globální optimalizaci, nestačí jenom povrchní optimalizace, musíme optimalizovat i náš ubohý mozek, vše se digitalizuje a náš mozek se musí taky digitalizovat, aby mohl být připojen na GVKB digitální systém. Sám jsi nula, teprve když se mozky spojí, tak už nebudeš nulou, ale budeš součástí veliké globální GVKB duše, ve které je mnoho lásky a pravdy.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Umělá inteligence eliminuje automaticky vše co je vadné a chybné