čtvrtek 24. května 2018

Ano, dokonalost je iluze

Vše je zde evoluční dočasný experiment, z dálky vše vypadá jinak než z blízka, podívejme se z blízka na energii, díky které zde vše existuje, co je to vlastně energie, je to napětí mezi protiklady, pokud by zde nebyli protiklady, tak by logicky zaniknul vesmír a tím i život. Protikladem života je smrt, tím že nezabíjíme nepřizpůsobivé příživníky, tím si podřezáváme větev, na které sedíme, v přírodě se nepřizpůsobiví příživníci zabíjejí, dobrota je přeci žebrota. 

Na smrti není nic zlého, vše je zde dočasně, to co je zde hodnotné, o to se dobře staráme, a to co je zde nehodnotné, to eliminujeme, práva má to co si plní svoje povinnosti, a nepřizpůsobivý příživníci, si zde neplní svoje povinnosti. Prevence je základem pro funkčnost systému, jak se narodí nepřizpůsobivý příživník, tak jej musíme okamžitě optimálně ekologicky recyklovat, jsou věci, na kterých nelze šetřit. 

Lidí je na světě už jako much a následkem jsou krize a války, vše zde jsou příčiny a následky, člověk se stal invazním druhem a řídí se heslem po mě potopa, komu není rady, tomu už není pomoci. Zapnete počítač s Windows a on vám ukáže modrou obrazovku smrti, kde je jádro problému, že k něčemu takovému neustále všude dochází? Ano, dokonalost je iluze! 

Jak je zde něco složité, tak u toho dochází k chybám, cestou je optimalizace, která složité zjednoduší, proč bychom nemohli nahradit lidi za stroje a počítače, GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty, pokud se robot rozbije tak jej nahradí jiný robot, roboti budou opravovat roboty, roboti budou vyrábět roboty, co budou dělat lidi. Nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, roboti označí všechny lidi za nepřizpůsobivé příživníky, a potom je eliminují. Pokud bude GVKB robot prezident starý, tak se recykluje, život je o tom, že nové nahrazuje staré, staré je mrtvé, ať žije to co je nové.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Umělá inteligence eliminuje automaticky vše co je vadné a chybné