sobota 28. dubna 2018

Souboj mezi Microsoft a Google ve virtuální realitě

Vše odstartovali počítačové hry, které lidem umožnili rozvíjet svoje psychické schopnosti a inteligenci, potom přišel internet a mobilní telefony s internetem. Veliké ryby začali požírat malé ryby a dneska je jenom málo firem, které jsou na vrcholu digitální pyramidy a tyto firmy určují módní trendy. 

Zisky už nejsou veliké z výroby zboží, ale z poskytování digitálních služeb, mnoho velikých podniků a velikých organizací, zrušilo svoje veliká počítačová pracoviště, a vše svěřili velikým nadnárodním firmám, které zajišťují profesionální počítačový servis pro tisíce podniků. 

Z lidí se stávají čísla ve statistice, počítače nás špehují více, než si uvědomujeme, začíná se uvažovat o prevenci, kdy bude zadržen pachatel ještě před tím, než něco chybného spáchá, protože umělá inteligence, jej dlouho monitoruje, a usoudila, že je třeba zamezit spáchání zločinu. 

Přichází doba sledování a odposlouchávání, do počítačů a telefonů se instalují špehovaní programy, nevěra bude eliminována, ještě před tím než se o ní pokusíte. Peníze a soukromé vlastnictví nakonec ztratí hodnotu, hodnotu bude mít jenom informace a programy, z lidí se stanou levné loutky na dálkové ovládání. 

Znečistíte záchod, a z reproduktoru se ozve, dokud to po sobě dobytku neuklidíš, tak se ti neotevřou dveře od záchodu. Nebudou zde už výjimky a imunita, nebudou zde už prezidenti a ředitelé, vše bude globálně řídit umělá inteligence.

Lidi budou globálně už jenom na špinavou fyzicky namáhavou práci, kterou nebudou chtít dělat inteligentní autonomní roboti. O výchovu a převýchovu se postarají roboti, elektrické šoky zde budou pro jedince, se kterými budou nějaké problémy, nekvalitní genetický lidský materiál, roboti recyklují na substrát.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Umělá inteligence eliminuje automaticky vše co je vadné a chybné