Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

sobota 28. dubna 2018

Nejsou chyby tak nejsou ani problémy

Vím to, že lidi nic neví, a proto lidi dělají neustále amatérské chyby, a snaží se svoje amatérské chyby utajovat, aby vypadali lépe. Je to tak snadné lidi trestat za jejich chyby, protože tím se ten kdo trestá, cítí lépe, protože on je nahoře, a ti co dělají chyby, jsou dole, kdo ale za chyby potrestá ty, co jsou na vrcholu, a nikoho už nad sebou nemají? 

Trestání těch, co jsou na vrcholu mocenské pyramidy, je zakopaný pes, díky kterému je zde deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, filosofie, umění, rodiny, školství, psychiky, atd. ryba smrdí od hlav těch, co nám zde chybně jako dogmatičtí diktátoři vládnou! Mnoho lidí nechápe to, že život bez svobody, nemůže zde mít smysl a logiku, přej, a bude ti přáno, dej, a bude ti dáno! 

Všude je zde mnoho nabídek, uděláme vám profesionální internetovou stránku na internetu rychle a levně, nikdo ale už nezajistí, aby měla tato stránka rychle a levně velikou návštěvnost, stránka bez návštěvnosti, je jako obchod bez kupujících zákazníků. Podobná je situace s vysokými školami, k čemu je vám vysoká škola, když po vystudování, neseženete dobře zaplacené jisté zaměstnání! 

Vše to jsou obrazně jenom bubliny, které nemají žádnou hodnotu, elita to jsou jenom bubliny s nulovou hodnotou. Na depresi je nejlepší aktivita, která vám přinese ekonomický jistý zisk, jenže lékař vám dá uklidňující léky, které z vás udělají pasivního idiota, jak je možné to, že je váš lékař idiot?

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují