pondělí 16. dubna 2018

Přicházejí profesionálové co změní svět k lepšímu

Nejsou peníze a není čas to každý slyší od narození do smrti, za vším je optimální hospodaření s hodnotami, život je evoluční experiment a to co chybuje na tom zle zde je, dobrota přeci žebrota je. Ze společného se snadno bere ale těžko se do společného dává, kontrola zde selhala a tak je společné vytunelované a rozkradené, přibývá nám zde ale milionářů co si staví drahé domy a kupují si drahá auta.

Nadbytek je postaven na nedostatku tak jako úspěch je postaven na neúspěchu, aby se ti co jsou nahoře mohli smát tak musí ti co jsou dole plakat, o tom to zde už všude dlouho je. Z díla spatříme tvůrce, období starých mediální šašků končí a místo nich přicházejí profesionálové co změní svět k lepšímu, vše se; optimalizuje, mechanizuje, digitalizuje, restartuje, urychluje, zlevňuje, miniaturizuje, atd.

Podívejme se na mobilní telefony ve kterých je internet, většina přístupů na sociální sítě je dneska přes mobilní telefony, ten kdo to nepochopil má smůlu a nemá velikou návštěvnost. Sociální sítě a počítačové hry připravují adolescenty na to že už brzo zde bude globální virtuální realita, nebude už třeba chodit do školy nebo zaměstnání, budeme žít virtuálně a osobní vztahy nás nebudou už zajímat.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Umělá inteligence eliminuje automaticky vše co je vadné a chybné