středa 17. května 2017

Ano, někdo musí poslouchat a mlčet

Pokud něco nevím tak mám problém, který se snažím vyřešit většinou pomocí inteligence, mnohé zde z dálky vypadá jinak než z blízka. Jádrem všech problémů v nás a okolo nás jsou změny, tento konzumní svět se neustále mění, a co bylo, to už není. Ideologie nám slibují zázraky po smrti, nebo po politických volbách, reklama nám zase slibuje, že vše nám bude dobře a dlouho sloužit a že na potravinách si pochutnáme, a naše dovolená bude dokonalá. To vše je ale jenom iluze, realita je o tom že je zde konkurence, a ten druhý je naším nepřítelem, i když se tváří jako náš nejlepší přítel. 
Není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, centralismus, globalismus, byrokratismus, atd. to jsou jenom masky, pod kterými je zde egoismus! Dobrota je žebrota, učiň dobrý skutek a brzo tě stihne spravedlivý trest! Neustále slyšíme, že nejsou peníze a že je krize, to je lež, nikdy zde nebyla krize, a vždy zde byli peníze, vždy zde byli na světě mocní a bohatí lidé co se měli dobře, a o tom to je, sytý hladovému nevěří. Násilí je zde vždy jenom o hodnoty, tam kde nejsou hodnoty, tam není ani násilí! Odstraňme z civilizace možnost mít soukromě hodnoty a výhody, najednou zmizí jako zázrakem násilí a nenávist, proč se stydíme za nahotu a mnohé jiné? 
Vše je zde o egoismu, naše ego chce, abychom zde měli hodnoty a výhody. Toužení po hodnotách a výhodách stvořilo naši konzumní civilizaci, ve které je v depresi; ekonomika, politika, morálka, rodina, psychika, atd. To co bylo, nezměníme, o tom co bude, nic nevíme, to co zde dneska je to realitou pro nás je, jak si to uděláš, takové to máš, vše je o tom mít hodnotné informace. Můžeš mít špatnou nebo dobrou práci, a to jenom díky tomu, jestli budeš mít hodnotné informace, dobře se zde mají lidé, co mají hodnotné informace. Jsme zaplavení po celý život nehodnotnými informacemi, a co jsou to vlastně hodnotné informace? 
Hodnotné informace nám přinášejí hodnoty, nehodnotné informace nás o hodnoty připravují, to co je pro jednoho hodnotnou informací, to je pro jiného nehodnotná informace, každý člověk je originál v originální situaci. Nevěřte tomu, co je napsáno na internetu nebo v knihách, lidi dělají chyby, pravda je většinou relativní veličinou, a to co je nám svaté to je jenom nějakým symbolem bez hodnoty. 
Člověk byl stvořen tím, že jsme se naučili mluvení, na počátku člověka bylo slovo, nebyl zde žádný Bůh, který by dokázal zázraky, to jsou jenom pohádky pro malé naivní děti. Mluvení nás vyhnalo z přírodního ráje do konzumního očistce, mluvení je pro nás drogou, když musíme jenom všude mlčet, máme z toho deprese, všimněte si toho, že nejlépe se zde mají lidi, co umí dobře mluvit, a tak se z nich stali; politici, právníci, herci, celebrity, profesoři, atd. problémem je to že nemůžeme všichni najednou mluvit, někdo musí poslouchat a mlčet! 

Konzumní ideologie založená na utahování šroubů

Proč neušetřit náklady tím, že dáme slepice do malých klecí, peníze jsou na prvním místě, co je nám do toho, že se to nebude slepicím líbit, proč nedat ubožáky do malých klecí, co je nám do toho že se to ubožákům nebude líbit, proč nedat ubožákům malé výplaty, co je nám do toho, že se to ubožákům nebude líbit, to vše je konzumní ideologie, založená na utahování šroubů. Mocní a bohatí zločinci co rozhodují o nás bez nás, se snaží nám neustále utahovat šrouby, a když někdo spáchá sebevraždu, tak to je jenom nudná statistika. Na druhé straně je ovšem mocná a bohatá elita, která má obrovské kanceláře a obrovské paláce plné sluhů, nadbytek vytváří nedostatek, aby mohl někdo být milionářem, tak musí být jiný bezdomovcem.

Když zemře bezdomovec, tak o tom nikdo neví, když zemře mocný a bohatý člověk, tak se o tom dlouho mediálně hovoří, a někdy se i vyhlašuje státní smutek, tento svět je o tom, jak jsi mocný a bohatý, vše ostatní je jenom divadlo a reklama. Někdo skepticky řekne, to neřeš, stejně to nevyřešíš, takový je život, že zloděj honí zde zloděje, a pravda a láska zde jenom za peníze je. Jenže minulost nám ukazuje, že utahování šroubů vždy skončí válkou, ve válce neumírají jenom vojáci, ale umírají zde i děti a zvířata. Válka je nemoc konzumní kultury a mnohdy díky válkám zaniká mnoho kultur, dneska se války evolučně přesouvají z fyzické roviny, do roviny ekonomické a informační.

Drahý Samsung Galaxy S8+ nebo levný DOOGEE Y6 Max

Z dálky vypadají tyto telefony stejně, uživatelsky fungují stejně, ovšem veliký rozdíl je v ceně, Samsung Galaxy S8+ je novinka a oblíbená značka, takže zaplatíte čtyřnásobek ceny, za kterou seženete DOOGEE Y6 Max! Takže pokud chcete ukazovat, jak jste bohatý milionář, tak si koupíte předražený telefon. Já jsem sice bohatý, ale nejsem hloupý, a tak jsem si koupil ten levnější telefon, a jsem s ním spokojený. 

Jak najít někoho kdo má zdravý mozek?

Včera jsem se na sociální síti optal, kdo je zde naším duchovním pastýřem, a nikdo mě nedokázal odpovědět, takže jste ubohým stádem bez duchovního pastýře. Pravým pastýřem každého člověk je jenom jeho geniální mozek, nemůže být jeho pastýřem; Ježíš Kristus, Hospodin (JHVH), Buddha, Alláh, král, šlechtic, prezident, celebrita, milionář, ředitel, nadřízený, atd. Jak došlo k tomu, že všichni lidi u nás mají nemocný mozek? Příčin je zde mnoho, jde zde o; drogy, degeneraci, ideologie, pověry, pohádky, náboženství, mytologie, kulty, fetiše, rituály, filosofie, reklamu, dezinformace, atd. 
Nejhorší je, že pokud jdete za lékařem, aby vám on pomohl tak lékař v nemocnici má mozek taky těžce nemocný, a tak vám on nepomůže, najít někoho kdo má zdravý mozek, to je jako hledat jehlu v kupě sena. Konzumujeme nadměrně; dezinformace, kafe, pivo, slivovici, cigarety, doutníky, čokoládu, prášky na hlavu, atd. a je jenom logické, že z toho musí náš mozek těžce onemocnět, jak léčit správně nemocný mozek? Jediné co funguje je hodnotná hudba ve sluchátkách, pomocí hodnotné hudby se dobře naladíte a tím se změníte.