středa 10. května 2017

Začala doba systematické likvidace anonymity

Tvoje anonymita je iluze, víme o tobě vše, tak jako zvíře za sebou zanechá stopy, tak i každý člověk za sebou zanechává digitální stopy, podle kterých jej lze nalézt. Navíc svět se digitalizuje a o mnohých digitálních systémech většina lidí nic neví. S vynálezem počítačů a internetu začala doba systematické likvidace anonymity, už zbývá to poslední, naskenovat lidi a jejich genetická těla v krematoriu eliminovat, místo lidí zde potom budou už jenom roboti na dobíjecí baterky.

 

Mnozí si naivně myslí, že je přeci nenahradí robot nebo počítač, to je jako si myslet že zde bude pořád jenom hezké počasí a nebude zde už ošklivé počasí. Nejmodernější systémy má k dispozici většinou armáda a podívejme se na nejmodernější vojenské systémy, co umí. Já likvidaci anonymity přirovnávám k systému, který používají mravenci už milion let, u mravenců není možná anonymita, která by někomu mohla přinést výhody a jistoty. Vše směřuje k systému, ve kterém zde bude jenom práce a spánek, ten kdo nebude každý den profesionálně pracovat ten nebude ani jíst.

Povrchní konzumní alibismus je všude

Už toho mám dost, je třeba začít lidi léčit a konečně je vyléčit z jejich tělesných a psychických nemocí, jsou prostě věci na kterých nelze šetřit. Povrchní konzumní alibismus je všude, procházím si stránky a blogy na internetu které provozují většinou teenageři, hrozný vzhled a ještě hroznější je obsah, měli by konečně k počítačům přidělat robotickou ruku, co by hlupáky vychovávala pomocí facek. 

Jak by hlupák klikl na zveřejnění nějaké hlouposti na internetu, tak by dostal facku, až by spadl ze židle. Přiznejme si že školství i rodina zde už nefungují, je třeba vše restartovat a optimalizovat, nebo je vám to jedno, a říkáte si, tvoje starosti, bych jednou chtěl mít!