úterý 9. května 2017

Svatá celebrita

Jméno:Vit Kouba
Přezdívka:Svatá celebrita
Pohlaví:Muž
Povolání:Média, reklama a grafika
Narozeniny:30. března 1953
Věk:64

O mně

Jelikož jsou lidi hloupí rozmazlení pubertální mamánci, tak jsem se stal pro tyto rozmazlené pubertální mamánky svatou celebritou, která jim pomůže k tomu, aby už nebyli rozmazlenými pubertálními mamánky, z tohoto díla je spatřena svatá celebrita.

Adresa

Ulice:Jakobiho 326
Město:Praha
PSČ:10900
Stát:CZ

Kontakty & sítě

Telefon:732238243
Facebook:http://facebook.com/koubavit/
Twitter:http://twitter.com/vitkouba

Oblíbené

Film

Hudba

Jídlo

Koníček

Místo

Obec, kde bydlíte

Povaha

Spisovatel

Sport

Ano, žijeme v sobecké společnosti

Kolik podezíravosti, klamů a lží se stále mezi lidmi vyskytuje. A kolik nenávisti která vede až k závisti. Bylo by pošetilé a nepravdivé psát, že je to problém dnešní doby, dnešní civilizace, a této chudé země. Není, je to problém odvěký a globální, ale myslím, že jsme se v tomto daleko neposunuli, vlastně téměř nikde. 

S lidmi a národy to není jednoduché, a přiznám se, že i já mnohokrát ztratil nervy, a nechybělo mnoho, a mohlo se i něco stát, ale udržel jsem se, a zůstalo jen u ostrých slov. A to je dobře. Proč se zde tolik lidí navzájem podezřívá? Proč se zde označují určití lidé za to, kým nejsou? Proč mě zde stále někdo zmiňuje, že jsem autorem něčeho, čeho nejsem? A můžete mi věřit, jestli je pro mě jedna vlastnost důležitá, tak je to pravdomluvnost. 

Možná že existují situace, kdy musí někdy člověk zatajit pravdu, aby třeba zachránil, nebo ještě více nepoškodil něco, nebo někoho, ale to jsou výjimečné události. Myslím, že žijeme v sobecké společnosti, vždyť tady se lidé jen soudí, obviňují z něčeho, co kolikrát ani neudělali. Uvědomují si někteří z vás, jak byste mohli tomu druhému v minulosti uškodit, kdybyste ho označovali za to, co není a co nedělá? A ještě jedna věc, já nechápu, proč někdo má stále někoho potřebu urážet za nepodstatné maličkosti? Proč? 

To se tady budeme poměřovat kdo je chytřejší a vzdělanější? Já si velkých lidí vážím stejně jako těch, kteří se v běžném životě chovají lidsky, i já se někdy chovám špatně, mám předsudky, nebo o daném problematice dost nevím, ale časem si to uvědomím. Nikdy není pozdě. Co si o tom myslíte vy? Podle některých parazitů asi budu naivní citlivka, ale už takový prostě geneticky jsem.

Srážka s mamánky na zpovědnici

Na našem internetu je stránka zpovednice cz a zde je veliká koncentrace pubertálních mamánků, co v životě existenčně neuspěli, a prosí ostatní mamánky o pomoc, to ale nemůže fungovat, protože rozmazlený mamánek nikdy nepomůže cizímu mamánkovi. Správně by se měla tato stránka jmenovat Mamánek, jak bezpečně poznáte mamánka? Mamánek je egoista a vandal, vše co on říká a dělá to je správné, a vše co říkají a dělají druzí, to je chybné, problém nastává, pokud se mamánek dostane do funkce administrátora. 

Klasickou ukázkou mamánků jsou diktátoři (Adolf Hitler, Stalin, Mao Ce-tung, Pol Pot, Kim Čong-il, atd.), díky kterým neustále umírá obrovské množství lidí. Pokud narazíte na mamánka tak to neřešte a utečte, snažit se změnit mamánka k lepšímu je ztrátou času, vědci už dokázali, že jablko nepadne daleko od stromu, a tak pokud jsou rodiče mamánci, je logické že i jejich děti budou mamánci. Je třeba začít kontrolovat porodnost u mamánků, aby se nám v EU a USA tak rychle nerozmnožovali.

Počítače a programy pro studenty

Studenti jsou základem, kolem kterého se točí digitální civilizace, starému člověku stačí televize a klasický nepřenosný telefon. Veliké digitální korporace se snaží do svých sítí chytit studenty, protože jakmile si student zvykne na nějakou značku, tak většinou je už této značce věrný po celý život. Jde zde prioritně o; mobilní telefony, tablety, notebooky, kancelářské počítače, počítače specializované na hry, operační systémy, programy do počítače, hry, atd. každý kdo prodává, chválí to, co prodává, a ten kdo kupuje, skepticky pochybuje o kvalitě a hodnotě zboží nebo služby, názor většiny nemusí být správný, a stejně tak i koupě nejvíce prodávaného zboží nemusí být správná, je třeba nespěchat a sepsat si výhody a nevýhody u toho co prodáváme nebo kupujeme. Mnohdy jsou nám nabízeny výhody, které ale při běžném používání stejně nevyužijeme, nebo je nám nabízeno draho něco jiného, co se nevyužije.

 

Dalším problémem je u investic do digitálních systémů rychlé fyzické a programové zastarávání, protože každý rok je zde obrovské množství novinek které zlepšují systémy. Většinou je zde cena tím, co nejvíce určuje náš výběr, amatér nebude nikdy investovat tolik, jako profesionál. Jde o to vědět co je pro mě prioritní a toho se držet, pokud potřebuji počítač do školy (HP 250 G5), tak prioritou je dlouhá výdrž na baterie a malá velikost, takový počítač se ale nehodí na hraní her. Poslední dobou je zde snaha dělat ze zákazníků hlupáky, klasikou jsou produkty, které vydrží krátkou dobu, představte si, že by šel vyrobit kvalitní mobilní telefon, který by vydržel v profesionálním nasazení mnoho let bez poruchy (Caterpillar CAT B25 ). Tím by ovšem mnoho výrobců mobilních telefonů zkrachovalo, stejné je to s operačními systémy a programy.