neděle 7. května 2017

Jak se rychle stát špičkovým profesionálem?

Naše způsoby učení jsou ubohé a zastaralé, náklady na studium jsou vysoké a většina studentů co mají vysokoškolský diplom, stejně nesežene dobré zaměstnání ve svojí specializaci. Základem pro úspěch při učení je čistá láska k tomu co se učíme, pokud nenávidíte to, co se učíte, tak se nic nenaučíte!

Nikdo nemůže sloužit dobře mnoha pánům, jednomu a zavděčí a jiného pána rozzlobí, je to jako s počítačem, který běží pomalu, zde musíte povypínat programy které na výkonu parazitují, nedávno jsem si koupil malý notebook a výrobce do něj nainstaloval mnoho zbytečných programů a tyto parazitující programy se bránili odinstalování, tak jsem přeinstaloval operační systém Windows 10 a byl klid.

Povrchní univerzálnost je cestou do psychického očistce, komu není rady tomu ani nelze už pomoci, nová doba nám přinesla internet a na něm jsou stránky, většina stránek je chybná a má chybný obsah, pokud na to upozorníte majitele stránky, tak on se akorát naštve, a považuje vás za hlupáka, který ničemu nerozumí. Jednoduchým ukazatelem je návštěvnost stránky a ta je možná díky tomu, že znáte správná pravidla a ty dodržujete.

Já bych jinověrce napichoval na kůly

Za násilím je vždy strach o hodnoty, stroj nemá strach o hodnoty a tak nezná ani dobro a zlo, materialismus stvořil stres a deprese a tím i závislosti na tom co léčí deprese a stres. Ve jménu dobra se v minulosti spáchalo nejvíce zla. Každá diktatura je zde dočasně, je třeba pochopit to, že vše co druhým dáváme to i nazpět dostáváme. Já bych jinověrce napichoval na kůly, to už tady bylo a nic se tím nevyřešilo. Jste všichni pubertální mamánci, kdo z vás zde dokázal pro cizí lidi udělat něco zadarmo, umíte jenom sobecky parazitovat na cizích lidech.

Je to tak snadné být kariéristickým pokrytcem, který hlásá veřejně dobro, ale soukromě koná už jenom zlo! Každý zde slouží tomu co je veliké za odměnu, láska a pravda je zde už jenom za peníze, dobrota je přeci žebrota. Tento konzumní svět se stal globální psychiatrickou nemocnicí, ve které je každý psychicky nemocný, nikdo už zde není psychicky zdravý, nemocný léčí nemocného a to nefunguje! Ve válkách se odhaluje, že jsme pořád jenom sobecká zvířata ovládaná svými pudy a že naše morálka, je jenom ubohé divadlo, ve kterém si vlci hrají na ovce.