středa 3. května 2017

Zpovědnice cz a Spovednica sk

Na českém internetu je mnoho let stránka Zpovědnice, je to originální projekt, který někomu vyhovuje a jinému zase nevyhovuje, o co zde vlastně jde? Název rozhodně neodpovídá tomu, jaký účel tato stránka na internetu plní, s Křesťanským náboženstvím nemá tato stránka nic společného, takže zde je první chyba a to zavádějící název stránky.

 

Posláním stránky je snaha o diskusní fórum pro mladé lidi, problémem je zde anonymita lidí co sem chodí, anonymita svádí lidi k tomu, aby se zde chovali neslušně, a tak se zde mažou příspěvky a komentáře, a blokují se IP přístupy na tuto stránku, mažou se profily, je to neustálý virtuální boj, mezi administrátory a návštěvníky, následkem je to, že po krátké době každý odejde jinam, třeba na; blog cz, lide cz, Facebook com, atd.

 

Je chyba na straně provozovatele, nebo je chyba na straně uživatelů? Spatřuji tento virtuální projekt jako amatérský experiment, který má malou šanci na to, že bude dlouho ekonomicky fungovat. Největším problémem je zde sexualita, tím ovšem je nemožné zde zajistit zisky z reklamy, protože odkazy ze stránek kde je sexualita, nemají žádnou hodnotu. Je zde sice snaha o zisky z toho, že se odblokují za poplatek zablokované IP přístupy.

 

Dalším problémem je pomalý hosting a zastaralý redakční systém. Majitel má nejspíše jiné zdroje příjmů a tak tento projekt opustil a nezajímá se o něj už mnoho let. Podle mě by zde bylo ideální prodat vše někomu, kdo by vše optimalizoval, problémem nejspíše je že majitel má veliké nároky na prodejní cenu, a tak nemůže nalézt kupce. Tragédie je zde Spovednica sk zde je návštěvnost bezvýznamná, nejspíše díky tomu že je na Slovensku silný vliv Křesťanství.

Jste jenom rozmazlení pubertální mamánci

Pozoruji to tady každý den od vzniku této stránky, je to tady jenom o tom, že nějaký rozmazlený pubertální mamánek, brečí že nemá to co potřebuje a po čem touží! Tady není kouzelná zlatá rybka, co každému splní jeho sobecké přání, tady je sociální virtuální síť kde jsou obyčejní lidé, nejsou zde milionáři a prezidenti, co by vám mohli teoreticky pomoci, díky tomu že mají moc a peníze. Pokud jsi na tom zle, tak se obrať na bližní, nebo na profesionální specialisty, dobré je i zajít si do knihovny, nebo použit Google vyhledávač. 

Ano tento konzumní svět není dosud ideální, a nikdy ideální nebude, a ideální nikdy nebyl! Ideály jsou drogou pro rozmazlené mamánky, s malou inteligencí a malou pevnou vůlí, si říci, co mě nezabije, to mě posílí do nového boje. Kouříte cigarety, pijete pivo, jíte ubohé jídlo, málo se sportovně pohybujete, a teď sedíte u počítače, a zabíjíte čas trollováním na této stránce, venku je krásně, běžet ven se projít a můžete mobilem něco vyfotografovat.

Proč není lhaní bráno jako krádež?

Kdo lže ten krade, o tom to je, proto je třeba změnit zákony, a zavírat lidi do vězení za to že lžou, začíná to pohádkami, kde jsou samé lži, a končí to reklamou na prací prášky. Podívejme se na knihy, pokud statistiky rozebereme obsah knih co se vydali za posledních tisíc let, tak většina obsahu jsou lži a dezinformace, dokonce najdeme i lži u vědeckých knih.

Je třeba začít kontrolovat a trestat, chránit a pomáhat lidem k tomu, aby poznali čistou objektivní pravdu. Podívejme se na zprávy v televizi, naše televize zde lže už 64 let, jako když tiskne. Prý nejsou peníze na pomoc lidem co jsou na tom ekonomicky velmi zle, na; armádu, byrokraty, politiky, Romy, atd. ale peníze vždy jsou!

Skryté ceny u zboží a služeb

Lakomí sobci neradi platí, a mají podvědomou snahu zaplatit málo, nebo nezaplatit nic za zboží a služby, aby se tento problém vyřešil, tak vznikli skryté ceny u zboží a služeb. Jdete k doktorovi a nic zde neplatíte, omyl platíte, ale nevíte, kolik jste zaplatili, jde zde o skryté ceny. Proč tento systém neuplatnit u všeho, a bude klid od problémů s tím, že zde jsou dluhy a deprese.

 

Digitální systém vás může sledovat 24 hodin každý den v roce od narození do smrti, pokud se budete snažit na digitálním systému parazitovat, tak se vám zablokují možnosti konzumovat zboží a služby, třeba takový imigrant s tmavou pletí, nebo Rom, se ocitnou v situaci, že budou muset spát v zimě na lavičce v parku, a budou muset vybírat popelnice, žebrání nebude možné, protože lidi nebudou používat už peníze, a nebudou ani nic vlastnit.

 

Logicky v takovém systému nemůže fungovat už kriminalita a prostituce, zločin se zde nevyplatí, stejně tak zde se nevyplatí války a konflikty mezi subjekty a objekty. Logicky stát se obejde bez zaměstnanců a politici budou muset dělat konečně něco, co přináší lidem užitek. Heslem zde bude, kdo profesionálně nepracuje, ten ani nejí.

GVKB digitální ideologie

Vše se digitalizuje, a je jenom logické že musí vzniknout digitální ideologie, GVKB je základním kamenem nové digitální ideologie. Staré ideály budou eliminované a vzniknou nové digitální ideály. Místo budování kariéry pomocí parazitování na konzumním systému, zde budou nové digitální priority. Nebude už nikoho zajímat jak vypadáš a co máš, každého bude zajímat jenom tvoje digitální dílo ve virtuálním světě, vznikne pojem virtuální bezdomovec, to bude člověk, který nemá ve virtuálním světě žádnou informační a programovou hodnotu.

Je to jako s gramofonovými černými deskami, co bylo to bylo, dneska je zde hudba spojená s mobilním telefonem a internetem. Když bych před sto lety hovořil o tom, že zde bude něco jako je tato stránka na internetu, tak by mě lidi měli za idiota a blázna. Každá doba má svoje priority co jsou jí svaté, konzumní bohové se mění stejně jako se mění móda, o tom to je, kdo ale stvořitelem konzumních bohů je? Stvořitelem konzumních bohů, je zde sobecká potřeba po tom se mít velmi dobře, naše toužení je hnacím motorem konzumní evoluce.

Expresní odblokování vaší inteligence

Nejde si nevšimnout toho, že všichni lidi dneska mají zablokokovanou inteligenci, proto naše GVKB firma nabízí odblokování vaší inteligence. Pokud nám zaplatíte dopředu milion amerických dolarů na naše dokonalé tajné konto, které je v dokonalém daňovém ráji, tak vám na rok odblokujeme vaši inteligenci.

 

Jak to prakticky uděláme, to je logicky naše obchodní tajemsví, pokud si myslíte, že jsme podvodníci (jako byl váš Viktor Kožený, co žije jako milionář na Bahamách), co chtějí jenom z naivních lidí tahat peníze, tak nám nic neposílejte, a mějte si po celý život zablokovanou inteligenci, to že díky krizi nemáte peníze na odblování inteligence, to je váš soukromý ubohý problém, který nás vůbec v USA nezajímá.

Ideologie je o tom hlásat dobro...

Světu nevládne zlato a peníze, světu vládnou dezinformace, profesionály na používání dezinformací jsou židi, podívejme se na to co je to ideologe složená z, umění, nábožensví, filosofie, politiky, reklamy, atd. ideologie je o tom hlásat dobro a konat zlo.

 

Ve jménu dobra zde byli včechny revoluce a války, a za vším stáli většinou jenom židi, když jsem byl malý, tak mě bylo dospělými řečeno že lžu, protože mám měkký nos, od té doby vím že každý člověk na světě lže jako když tiskne, a že pravdu má jenom příroda, protože příroda nemá měkký nos.

 

Československá televize lže, jako když Rudé právo tiskne.

Sex bez lásky

Neustále se hovoří, že sex bez lásky je chybou, a že by měl být sex spojen s láskou, a že by muži neměli brát ženy, jenom jako sexuální otrokyně. Láska mezi mužem a ženou je dneska problém, protože civilizace proměnila lidi ve stroje bez lásky, příčinou jsou naše civilizační priority, kterými je, úspěch, kariéra, popularita, výhody, jistoty, moc, autorita, atd. Místo lásky, je zde rozum, proč mladé ženy nejsou rozumné, a požadují od mužů lásku?

Ženy jsou ve svém myšlení ještě dětmi, a to je jádro problému, dítě odmítá rozum, protože je pro ně láska více než rozum. Pokud žena chce lásku, může si koupit přeci psa, a pes jí dá lásku, jenže pes nekoupí ženě byt a auto, o tom to je! Ženy nechtějí od mužů lásku, ale chtějí od mužů, aby jim koupili byt a auto, vše je divadlo, muži si hrají na to co nejsou, a ženy si hrají na to co nejsou, pokud zde nebude divadlo, tak spatříme to, že muž je voják a žena je politik.