sobota 29. dubna 2017

Stvoříme zcela nového GVKB člověka

Ten kdo bude chybovat, ten bude eliminován. Ostatně nejde o nic nového v přírodě je tento systém zaveden už od vzniku přírody, proto příroda funguje a nedostává se do krize. Nebude zde už klientelismus a ochrana ubožáků, každý bude jenom statistickým číslem, a miliarda eliminovaných ubožáků, to je už jenom statistika. Vše bude na příděl, nikdo nebude moci mít nadbytek hodnot a létat si tak velikým soukromým letadlem po světě.

Vše se bude kontrolovat přes inteligentní čipy GVKB, které bude mít každý geneticky modifikovaný, naklonovaný, GVKB člověk na čele. Stvoříme zcela nového GVKB člověka který nebude už lhát a krást, profesionální práce bude pro něj jediným možným smyslem života, co bylo, to bylo, teď je zde nový GVKB člověk na kterého je deset let záruka a po záruce se bude tento člověk optimálně eliminovat.

Ano, ty nezapadáš do mojí škatulky

Ano, škatulkování zjednodušuje posuzování toho co je nám vzdálené, ty jsi dobrý a ty jsi zlý, uložíme něco do škatulky s nápisem a máme v tom jasno, přeci nemůže být dobré ve škatulce zlé, to by byla anarchie. Tak to může fungovat u knížek, které se nemohou už změnit, jenže to co je živé to se může podle situace změnit.

Mnoho lidí si v dětství vše pečlivě roztřídí do škatulek a potom už odmítají udělat pořádek v těchto škatulkách, najednou je člověk už jenom naprogramovaný automat, se kterým je ztráta času se bavit on je jako zaseknutá gramofonová deska která odmítá sebekritiku, špatný je vždy ten druhý a ten druhý se musí přizpůsobit mému zaškatulkování.

Někomu řeknete, ty jsi sluníčkář, a on z toho má radost, a když jinému řeknete, ty jsi "sluníčkář", tak se on urazí, mnoho lidí sami sebe zařadilo do nějaké škatulky, a názor druhých je nezajímá. Když navazujeme dlouhodobé vztahy pracovní nebo soukromé, tak se zde používá škatulkování, ty nezapadáš do mojí škatulky, a tak máš smůlu, je vůbec možné s tím něco udělat?

Někdo má zde štěstí a jiný má zde smůlu

Zamyšlení nad tím proč jsi blázen, možná si myslíš to, že jsi normální, ale máš od specialisty z nemocnice doklad o tom, že jsi normální? Žijeme ve světě; dokladů, certifikací, testování, školení, kontrol, atd. prověřuj a potom důvěřuj, nemáš prověrku normálnosti a tak jsi blázen, takový je život. Podívejme se na dílo lidí, zničili ekosystém, a díky lidem mnoho živých systémů zde zaniklo, a mnohde místo krásné přírody, je jenom kamení nebo beton. 

Člověk se zbláznil v okamžiku, kdy začal toužit po zakázaném ovoci v ráji, tím zakázaným ovocem byla lakomost, všechny lidské ideologie se točí okolo lakomosti, o tom není třeba pochybovat, dobrota je přeci žebrota. Kdo je dneska nejvíce bohatý? Nejvíce bohatý je ten kdo je v centru a tak má přístup k hromadě peněz, z veliké hromady je snadné mnoho brát a nikdo si toho nevšimne proto je zde snaha vytvářet veliké; organizace, společnosti, podniky, unie, národy, systémy, mafie, sekty, kasty, třídy, korporace, sociální sítě, atd. malé se zde točí okolo velikého, o tom to je. 

Podívejme se na Bibli, tato kniha je zbytečně veliká, a pokud bychom zde eliminovali vše co je bez informační hodnoty, tak bychom museli smazat 99% obsahu Bible. Podobné je to i s naším školstvím kde je 99% informací a programů; zastaralých, chybných, nehodnotných, ubohých, atd. Je třeba začít blázny léčit, abychom je vyléčili z jejich bláznovství, nejlepším lékem je měsíční hladovka na samotce, ten kdo přežije na samotce měsíc o hladu, bude vyléčen, a ten kdo léčení nepřežije, bude mít smůlu, takový je život, někdo má zde štěstí a jiný má zde smůlu.