pátek 28. dubna 2017

Vládnou zde ženy mužům?

Proč ženy statisticky, neznásilňují muže? Je přeci emancipace, takový slabý muž jde v noci parkem, a silná žena jej znásilní. Nebo je problém v tom, že znásilněný muž, se stydí jít na policii, oznámit to že byl znásilněný. Pořád je zde svatý princip v tom, že muž je násilník a žena je hodná, to snad bývalo před mnoha stoletími, dneska jsou ženy jsou plné násilí, a muži jsou hodní. Ono se stačí podívat na porno, a tam se člověk dozví pravdu o tom, jak ženy znásilňují muže. Muži musí nosit černé brýle, protože mají monokly od toho, je ženy doma bijí. Je zde už dlouho blbá nálada, protože u nás ženy vládnou mužům!

Ano, já bych šel evolučně dále

Podívejte se, když je ve škole chřipka, tak žáky pošlou domů, aby se nákaza zastavila, já bych šel dále, lidi budou bydlet od narození do smrti ve sterilním vězení, a nebudou moci nikdy vycházet ze svojí cely, v cele budou mít lidi; záchod, sprchu, umělé květiny, okno ven s mřížemi nepůjde otevřít ani rozbít. Vztahy budou jenom po internetu, který bude cenzurovaný umělou inteligencí, a budou se zde blokovat IP adresy, pokud bude někdo porušovat zavedené principy slušnosti.

 

Veškerou práci budou dělat stroje a roboti, nebudeme už potřebovat, vojáky, zbraně, policajty, soudce, politiky, byrokraty, učitele, řemeslníky, skladníky, prodavače, řidiče, atd. takto láska a pravda zvítězí nad nenávistí a lží, představte si v tomto systému zlého psychopata, pobíhal by po cele 5 m x 5m po celý život, a nakonec by zkrotl. Sex by zde už nebyl, lidi by se geneticky upravovali, klonovali, na čele by měli inteligentní GVKB čip.

 

Jediná práce pro lidi by byla ve virtuální GVKB realitě napojené přes GVKB čip přímo na jejich mozek, lidi by tedy nepotřebovali; telefon, notebook, televizi, rádio, atd. Někoho by napadlo provést něco zlého, ale jelikož by vše kontrolovala umělá inteligence, tak by byl okamžitě odhalen, a byli by mu zablokované kontakty, které by mu mohli umožnit konat něco zlého, bylo by to virtuální vězení kontrolované umělou inteligencí.

Moderní GVKB počítač 2017

Pokud máte zastaralý počítač, nechte si zdarma sestavit moderní levný kvalitní rychlý počítač, skoncujte s pomalým notebookem, který vám jenom pije krev.

 1. AMD Ryzen 5 1600
 2. Sapphire Radeon NITRO RX 460, 4GB GDDR5
 3. Zalman ZM500-TX - 500W
 4. Zalman ZM-T2 PLUS, černá
 5. ASUS PRIME A320M-K - AMD A320
 6. Crucial 8GB DDR4 2400
 7. WD SSD Green, M2 2280 - 120 GB
 8. WD Blue - 2TB
 9. AOC U2879VF - LED monitor 28"
 10. CONNECT IT CI-440
 11. Defender 2.0 Aurora S12