středa 26. dubna 2017

Proč se chováme asociálně v sociální kultuře

Velikým problémem lidí je toužení po zakázaném ovoci, následkem je asociální myšlení a konání, odmítáme respektovat zákazy, a hledáme pomocí inteligence způsoby jak získat zakázané sladké ovoce. Tím zakázaným ovocem jsou naše hříchy, jakmile se z nás stanou hříšníci, tak jsme vyhnáni do konzumního očistce, kde se dostáváme do začarovaného pekelného kruhu, a jenom smrt ukončí naše trápení v konzumním očistci. Největším hříchem je podle mě lakomost, já ti pomohu, a co ty mě za to dáš, pomoci někomu zadarmo to považujeme za chybu, protože přeci dobrota je žebrota, a peníze nesmrdí. 
Mnozí lakomci si zde sice hrají na to, že nejsou lakomí, ale jakmile opustí jeviště, tak se z nich stanou zase lakomci, ty jsi lakomec, říká lakomec lakomci, někde je chyba v Matrixu? Často slyšíme, že na to nejsou peníze, ve skutečnosti jde o priority, peníze jsou na to, co je pro nás prioritní. Stali se z nás kancelářské krysy, co závodí o to, kdo se dostane vysoko, a získá místo; prezidenta, předsedy vlády, ministra, poslance, senátora, diplomata, soudce, notáře, profesora, ředitele, celebrity, atd. když se ideologická loď potápí, tak krysy rychle loď opouštějí, a tak se zde ze soudruhů stali kapitalisté.

Vládnou nám narkomani

Kolem drog se zde vše točí, nejsme pány v tomto konzumním Matrixu, ale pánem zde jsou drogy, je zbytečné lidi spoutávat fyzicky, když je mnohem snadnější je spoutat pomocí závislostí na tom, co je lidem drogou jde zde o; úspěch, peníze, zlato, moc, popularitu, bohatství, výhody, jistoty, svatost, facebook, mobilní telefon, virtuální realita, kafe, čokoláda, cigarety, slivovici, pervitin, atd. toužení po drogách je zdrojem soužení, drogy jsou obrazně zlaté tele, kterému se klaníme a tím se do hříchu dostáváme. Když Miloš Zeman prohlásil, že bude znovu kandidovat na prezidenta, tak jsem se šel vyzvracet na záchod, protože se mě chtělo z toho zvracet!

Klíště tak dlouho přisáto bude, dokud se dosyta nenasaje krve o tom vrcholová politika dneska je, ti co jsou na vrcholu v politice a v podnikání, to jsou obrazně klíšťata, co jsou přisátá na ubožácích. Spíše by velbloud prošel uchem jehly, než by se parazit vzdal svého hostitele. Práce za minimální mzdu je dneska poslední ubohý zoufalý pokus, jak zde ekonomicky existovat, a tak Romové zde raději parazitují sobecky na státu, než by si hledali zaměstnání, proč zde jsou velmi malé mzdy a veliké ceny za zboží a služby? Příčinou jsou amatérské chyby v politice a ekonomice, porovnejme principy naší ekonomiky a politiky s principy u Kanadské ekonomiky a politiky, není třeba vymýšlet to, co je v Kanadě už vymyšleno a otestováno!

Jak eliminovat příživníky?

Tak jako v zimě nás napadají viry a deprese, tak existuje i ekonomická zima, a zde nás zase napadají monopoly a centralismus. Proč je zde v civilizaci ekonomická zima, a není zde ekonomické teplo? Příčinou jsou chyby v programech, civilizace je obrazně Windows, které se neustále aktualizuje a restartuje, občas zde jsou i nové verze.

Problémem je to že elita se skládá z pyšných starých amatérů, co neumí optimálně naprogramovat ekonomiku a sociální systémy, následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, filosofie, náboženství, umění, podnikání, školství, rodiny, psychiky, atd. ryba smrdí od hlavy, co zde vládne. Ten kdo je nahoře, bude dělat vše pro to, aby se tam udržel co nejdéle, i kdyby byl nemocný a hloupý, naopak ten kdo je dole dělá vše pro to, aby se dostal nahoru, následkem je klientelismus který vytvořil bezcharakterní kleptokracie, které se maskují jako demokratický kapitalismus, vše je zde jenom pokrytecké divadlo.

Pravda byla nahá vyhnána z konzumní civilizace, a místo ní je zde svatá lež a dezinformace, které z nás dělají naivní ubožáky. Jediným originálním Křesťanem zde byl mesiáš Ježíš Kristus, a ostatní Křesťané to jsou už jenom kopie s nulovou hodnotou, vše je zde založeno na kopírování a kopírování je zde zdrojem obrovských zisků pro monopoly a centralismus.

Zjednodušme si to na krávy, v tržním systému má hospodář deset krav, které dojí, v monopolním systému se hospodář stará o třicet cizích krav, ale zisk z toho má jako kdyby měl jednu soukromou krávu. Kam mizí zisk hospodáře? Zisk mizí do centra, odkud se vše ovládá a centrum si vydržuje; politiky, byrokraty, policajty, vojáky, soudce, diplomaty, poradce, kontrolory, statistiky, prognostiky, Romy, nezaměstnané, imigranty, invalidy, atd. je třeba se postarat dobře o mnoho lidí, co zde nepracují tak, aby z jejich práce byl zisk pro společnost, následkem je deprese a myšlenky na sebevraždu, nebo na emigraci.

To neřeš, na to nemáš inteligenci

Volové řeší voloviny a krávy řeší kraviny, o tom to zde už mnoho století všude je, to neřeš, na to nemáš inteligenci, z díla je spatřen tvůrce, co zde zůstane hodnotného po tvojí smrti? Ano, žiješ jenom pro to, abys uspokojil svůj hlad, a tím se nijak nelišíš od opice, která taky myslí jenom na uspokojení svého hladu. 
Konflikty, spory, soutěže, revoluce, války, nenávist, závist, škodolibost, zrada, atd. o tom je svět sobeckého toužení po tom, se dostat nahoru za každou cenu, i kdyby díky tomu, muselo mnoho lidí skončit na dně. Parazit je ten druhý, to si myslí každý mocný a bohatý parazit, sebekritika vyšla mezi parazity z módy, těm kdo si dovolí drze kritizovat ty, co jsou nad ním, musí počítat s tvrdým potrestáním, co je dovoleno těm, co jsou nahoře, to je zakázáno těm, co jsou dole. 
Ano, držet hubu a krok, o tom to všude už je, když hovoří ti, co jsou nahoře, tak jim musíš tleskat, a projevovat radost, že můžeš poslouchat jejich sobecké myšlenky. Dlouho jsem navštěvoval sociální systémy na internetu, zjistil jsem, že tyto sociální systémy nefungují optimálně, a hledal jsem logicky příčinu toho, proč nefungují? 
Příčinou je to, že lidi nejsou psychicky dospělí, a myslí jako malé rozmazlené děti, pokud jsem se pokusil lidem naznačit, že by se měli snažit o to být psychicky dospělými, tak jsem vždy narazil na jejich neochotu, se změnit k lepšímu. Ano, v naší republice jsou jenom samí psychicky zaostalí lidé, a všechny snahy o odstranění zaostalosti, jsou jenom marnost. Podívejme se třeba na to, že je náš stát založen na tom, že on bude těm, co pracují poctivě, brát peníze, a dávat je těm, co zde žádný ekonomický užitek společnosti nepřinášejí, dobrota má za následek naši žebrotu. 

Profesionální fotoaparát pro sport Sony a9 a Nikon D5

Pokud jsi profesionální sportovní fotograf tak se můžeš rozhodnout mezi Sony a9 a Nikon D5, každý přístroj má svoje výhody a nevýhody, kvalita fotek z obou přístrojů bude podobná, rozdíly zde budou zanedbatelné. Nejlepší je pochopitelně si oba fotoaparáty v praxi otestovat, zásadní rozdíl je zde v koncepci, Nikon používá klasickou koncepci se sklopným zrcátkem a skleněným hranolem.
Sony používá moderní koncepci, kde je mechanika nahrazována důsledně elektronikou, výhodou u Nikonu je veliké příslušenství a dobrý globální servis, výhodou u Sony jsou nejmodernější systémy a rychlejší sériové snímání, a tím větší šance na to že získáme ten správný okamžik. Sony je výhodné v tom, že je; menší, lehčí, levnější. Osobně pokud bych si měl vybrat, tak bych si pořídil Sony a9

Jak dosáhnout existenčního vrcholu?

Pokud nejsi tím, čím ve skutečnosti jsi tak nikdy nemůžeš dosáhnout existenčního vrcholu. Jak být tím čím jsem? Nejprve logicky musíš zjistit, v čem jsi evolučně originální, a jestli je možné tuto originalitu využít pro růst. 
Poznat sám sebe není rozhodně snadné, mnohdy je lepší požádat o pomoc citlivé lidi, aby ti s tím pomohli, citliví lidé umí pomocí dialogu poznat co je v tobě skryté, a tím ti mnoho pomohou k dosažení vrcholu. Každý zde má svoji evoluční cestu, a pokud po této cestě nejde, tak není zde úspěšný, většinou je zde snaha o to udělat z lidí dobytek, který po celý život musí myslet a žít jako dobytek. 
Mnozí si myslí, že jim dobře poradí cizí lidé na internetu, jenže to nefunguje, příčinou je to, že dobrota je žebrota, na internetu jsou všichni jenom konzumenty a v tom je jádro problému u; GVKBBloggerWordpressFacebook, Twitter Linkedin, Lide, Líbím se ti, Zpovednice, Google+, ZoneramaFlickr, Pinterest, iDnes, atd. dobře ti poradí jenom herec, co hraje hlavní roli ve svojí specializaci, a je za svoje hraní dobře odměněn. 
Pamatuj si, že za vším je zde toužení po tom, se dostat na vrchol, jedeme v tom všichni globálně už mnoho století, nikdo nechce být dlouho na dně jako ubožák, který má deprese, a myslí na sebevraždu. Štěstí má zde ten kdo nechybuje, vše je zde jenom šachová hra, ve které prohraje ten, kdo chybuje, chybujeme, protože naše okolí se škodolibě snaží, jak může o to, abychom amatérsky chybovali, protože naše chybování, přináší našemu okolí peníze nebo výhody a jistoty

Notebook na náročné hry s Windows 10 za 13 990 Kč

Ten kdo má informace může ušetřit peníze, proč kupovat něco drahého když to mohu mít za poloviční cenu, hloupý kdo prodává levně, jenže mnohem hloupější je ten, kdo si kupuje draho.
Stylový notebook kombinující praktické provedení pro každodenní práci, maximální mobilitu a moderní design. 15.6" Full HD displej s rozlišením 1920 x 1080 bodů; 2jádrový procesor Intel Core i3-6006U (2GHz, HyperThreading); 4GB RAM DDR4; grafika NVIDIA GeForce 940MX 2GB GDDR5, pevný disk 1TB HDD, mechanika DVD±RW, rozhraní: GLAN, Wi-Fi ac, Bluetooth, 4x USB (2x 3.0/3.1 Gen 1, 1x Type-C), HDMI, kamera, čtečka paměťových karet, operační systém Windows 10 Home.