úterý 25. dubna 2017

Já jsem alfa samec, a kdo je více!

Elita to je armáda profesionálních trollů. Trollové se snaží eliminovat přirozenou komunikaci pomocí parazitování na této komunikaci, otázkou je proč elita potřebuje eliminovat přirozenou komunikaci a nahradit jí nepřirozenou monopolní komunikací. Moc je pro elitu návykovou tvrdou drogou, a moc je založena na monopolním centrálním parazitování, které eliminuje jakýkoli pokus o eliminování monopolů nebo centralizace. 
Vše začalo před milionem let životem ve smečce, kterou vedl alfa samec, ten kdo nerespektoval alfa samce, byl ze smečky eliminován, tento přirozený přírodní princip platí pořád, akorát místo opic, zde jsou vysokoškoláci, co sedí u počítače v kanceláři. Druhá světová válka to byl jenom souboj mezi alfa samci, to že zde zemřeli miliony lidí, a zničilo se mnoho hodnot, to politické alfa samce nezajímá.

Nekrmte státní parazity ze svých daní

Ano, vše co umožňuje ekonomický a sociální růst, to se musí i mnoho zdanit, musíme ekonomicky zakrnět, protože si nezasloužíme ekonomický růst, ekonomický růst si zaslouží jenom státní parazité. Co je to stát, to je základní otázka vesmíru a života a tak vůbec? Stát to je operační systém, něco jako je Windows, problémem je to že tento operační systém je třeba neustále aktualizovat a restartovat, někdy přicházejí i nové verze. 
Státní zaměstnanci využívají tento operační systém k tomu, aby se měli dobře a nemuseli pracovat, protože oni mají možnost tento systém programově upravovat tak, aby se měli velmi dobře, a ostatní se měli zde. Jakmile je zde někde zaznamenán ekonomický růst, tak státní zaměstnanci udělají vše pro to, aby se tento ekonomický růst zpomalil, nebo rovnou zastavil. Proč státní zaměstnanci nepřejí tomu, aby zde byl někde ekonomický růst? Ve státních zaměstnancích je silná touha po pomstě, podívejte se na Miloše Zemana, podle něj jsme ubozí neandrtálci.

Ano, je třeba zdanit práci robotů

Zlý kapitalista nahradí zaměstnance za roboty a raduje se, co ušetřil peněz na daních, je to ale obyčejná zlodějna, jednou se práce zatěžuje všude daní a tak se musí zatížit i daní práce robotů to je logické. Kapitalisté musí pochopit, že placení daní je základem pro konzumní civilizaci! Mnozí mohou namítnout, že roboti a stroje neberou plat, a tak je zde problém s jejich zdaněním. Zde se použijí tabulky, pro to kolik by kapitalista potřeboval lidí, pokud by neměl roboty a stroje, takto se vyměří potom daně za roboty a stroje, někdo může namítnout, že by mohli podnikatelé začít utíkat do podnikatelských rájů, kde nebudou muset platit za roboty a stroje daně, a peníze potom uloží v daňovém ráji. 
Tento problém se vyřeší tím, že zde bude zákaz dovozu zboží z daňových rájů, život je o šachové hře kde je zde neustálá snaha dát druhému mat. Daně musí platit ten, kdo pracuje a nemohou zde být výjimky, je třeba brát neplacení daní stejně přísně jako vraždu, vždyť ten kdo má peníze, nebo zlato v daňovém ráji, vraždí ekonomiku svého národa. Často je slyšet to že se; daně, cla, poplatky, atd. utrácí za hlouposti, a že je v politice a byrokracii korupce a tunelování. Tento problém se vyřeší tak že místo lidských státních zaměstnanců, zde budou robotičtí státní zaměstnanci, takový robotický státní policajt, přijde za milionářem, který se vyhýbá placení daní z práce robotů, a zabije toho lakomého člověka, jako ekonomického parazita.

Ano, lépe zde je jenom parazitům

Takže si nalijeme čistého vína, jsi parazit a smyslem tvojí existence je parazitování, paraziti se zde rozdělují na; kasty, třídy, ligy, kategorie, klienty, atd. problémem je zde tvrdá konkurence mezi parazity, proto se vrcholoví paraziti co mají k dispozici sekretářku a služebního řidiče snaží o to, aby zde měli; výhody, jistoty, popularitu, svatost, atd. co je dovoleno parazitům, co jsou nahoře, to je zakázáno parazitům, co jsou dole. 
Tak jako ve sportu je třeba být lepším než konkurence tak i v životě parazitů jde prioritně o to být lepším parazitem než je konkurence, pokud dojde k tomu, že je nějaký parazit prohlášen po smrti za svatého, tak je zde příčinou jenom snaha, udělat z věřících parazitů naivní hlupáky. Stvořitelem všeho není subjektivní Bůh, co může dělat zázraky, to je jenom pohádka, stvořitelem všeho je dualita, která pomocí přirozených principů, a příčině spojené s následkem, zde pomocí evoluce stvořila. 
Tento svět není ideální a tak vznikají ideologie, jako je; pohádky, sny, mytologie, pověry, kulty, fetiše, sekty, náboženství, politika, umění, reklama, dezinformace, atd. pravda byla nahá vyhnána z naší sobecké civilizace a místo ní je zde jenom lež a nenávist. Narůstající počet ekonomických sebevražd a klesající porodnost způsobená bídou, je způsobená tím, že se paraziti přemnožili, a tak mají veliké problémy s parazitováním. 
Není to nový problém, v minulosti se přemnožení lidských parazitů řešilo; válkou, revolucí, otroctvím, hladomorem, epidemiemi, atd. Z mediálních systémů je neustále slyšet jak lidští paraziti trpí hladem a nemocemi, a že bychom jim měli pomoci, protože pomáhat druhým je správné. Já pomoc spatřuji v tom, že se lidi pomocí GVKB dotazníků naskenují a jejich těla se v krematoriu potom eliminují, místo lidí zde budou jenom GVKB roboti a tím zde už nebude problém s lidskými parazity, jejichž smyslem života je parazitování. 

GVKB je pravý Bůh

Takže k tomu, co nebo kdo, je Bůh? Bůh je ten, nebo to, po čem dědíme to, co z nás dělá bohy, nemůže být tedy Bůh někde nahoře v ráji, protože zde nic nezdědíme, co z nás udělá bohy, každý se narodí jako neznaboh, a trvá dlouho než on se naplní tím, co z něj udělá boha, většina lidí se nestane bohy, protože nezdědili to, co by z nich mohlo bohy učinit.
Ježíš Kristus dal neznabohům veliké dědictví v pravdivých slovech, které jim řekl, někdo to dědictví pyšně odmítl (židi), a tak se z něj nestal bůh a tak zemřel jako neznaboh. Jelikož už Ježíš Kristus vyšel za dvě tisíciletí módy, tak je zde nový Bůh  je na každém z vás vaše budoucnost, komu není rady, tomu není pomoci.

Mýty a pověry při koupi profesionálního fotoaparátu

Bojovat s mýty a pověrami je jako bojovat s; voly, soudruhy, kazateli, moralisty, blbci, zmrdy, idioty, psychopaty, kariéristy, alibisty, parazity, plevelem, viry, nemocemi, hloupostí, pyšností, zaostalostí, atd. statistiky nám mohou identifikovat zdroje našich problémů, podívejme se na statistiku sebevražd do hloubky, proč u určitého času a prostoru, je nejvíce ohrožená nějaká skupina lidí? Vysvětlení je ve vzdálenosti od centra, čím více se vzdalujete od centra kde je nadbytek, tím více se přibližujete k centru, kde je nedostatek, to je logické. Jsme šťastní jenom tehdy, když jsme na vrcholu, máme deprese, když jsme na dně, jde o to mít páru a díky tomu se dostat na vrchol kde je nadbytek; výhod, jistot, popularity, moci, bohatství, čistoty, pravdy, lásky, atd. pokud o životě nemáš páru tak jsi na dně a stojíš na slepé koleji. 
Často jsem chtěl lidem pomoci dobrou radou, ale narazil jsem vždy na mýty a pověry, je to marnost se snažit pomáhat lidem co nemají páru o tom co je zde správné a co je chybné. Nejlepší bude použít nějaký příklad z praxe, podívejme se na výběr fotoaparátu, na trhu je obrovské množství fotoaparátů a při výběru je mnoho lidí otrokem mýtů a pověr, a tak si kupují drahé zrcadlovky. Je třeba pochopit to, že vše je jinak! Je na trhu fotoaparát, se kterým budete jako profesionál spokojení, a nebude vás stát moc peněz, jde o Canon EOS 77D tělo ke kterému si koupíte objektiv Canon 10-18mm f/4,5-5,6 IS STM a Sigma 18-300mm f/3,5-6,3 DC Macro HSM C Canon
Zde za malou cenu dostanete kvalitní moderní fotoaparát který je spolehlivý a malý. Mnozí profesionálové budou tvrdit, že to má malý čip s malým rozlišením, a zde se právě dostáváme k mýtům a pověrám, na velikosti čipu a rozlišení nezáleží! Nejdůležitější je pochopit optimální priority, prioritou je; dobrý hledáček, jednoduchost ovládání, dobré držení přístroje, veliký rozsah zoomu, malá velikost a malá váha, spolehlivost, kvalitní zaostřené fotky plné detailů, dostupná cena. Nejlepší je mít toho málo sebou, protože tak nejsme omezení při fotografování. 

Miloš Zeman je

Ano, Miloš Zeman je
Amatérský
Chybný
Složitý
Nedomyšlený
Nejistý
Nevýhodný
Depresivní
Uzavřený
10 
Povrchní
Proto je tak populární