čtvrtek 20. dubna 2017

Kdo nám zde vládne a dělá z nás loutky s nulovou hodnotou?

To co je zadarmo, to zde nefunguje, kdo profesionálně nepracuje, ať zde taky nejí, konzumní civilizace se neustále dostávají do krize, protože je zde centrální přerozdělování, abychom mohli někomu dát, musíme jinému zase něco vzít, o tom je politické vládnutí lidem, elita se stará nejvíce o přerozdělování hodnot tak, aby měla pro sebe výhody a jistoty. 
Kdo to zaplatí, že někdo studuje dlouho vysokou školu, a po vystudování dělá zde něco, kde znalosti z vysoké školy nevyužije, samozřejmě že to zaplatí dělníci svojí malou mzdou, okrádat dělníky je snadné a jednoduché, a tak se to všude násilně praktikuje. Ekonomika je věda o tom jak amatérsky nechybovat, lidi dělají chyby a snaží se ty chyby zatajit, aby nebyli potrestání, nikdo z lidí není dokonalý ani svatý, každý je zde jenom evolučním experimentem, s nulovou hodnotou. 
My jsme to ve vládě odhlasovali, a ty se tím budeš slepě řídit, pokud nebudeš držet hubu a krok, tak s tebou zatočíme, máme na to připravené moderní sítě, do kterých tě chytíme a potom tě zpracujeme systémově tak, že z tebe učiníme ubožáka, s nulovou hodnotou. Kdo nám zde vládne a dělá z nás loutky s nulovou hodnotou? 
Z utrácení za luxus poznáváme ty, co nám zde pyšně sobecky vládnou, ten kdo zde má soukromé letadlo, jako prezident nebo milionář, ten patří k ekonomické globální mafii, která zde všemu globálně vládne, a má svoje zisky uložené v daňových rájích, aby nikdo nevěděl, kolik si zde nakradla, díky; korupci, podrazům, tunelování, válkám, atd. peníze elitě nesmrdí, o tom to zde neustále všude je. Zloděj zde honí zloděje a lhář honí lháře, láska a pravda je zde už jenom za výhody a jistoty.

Za vším je zde sobecké toužení

Vše je zde správné, lidi se mají dobře, ekonomika roste, láska a pravda vyhrála nad nenávistí a lží, lidi mají jenom dobrou náladu a přejí si tak; zdraví, dobrý den, štěstí, atd. pořád svítí sluníčko a nikdo není; nemocný, chudý, nezaměstnaný, uvězněný, hladový, atd. To vše je ale jenom mediální divadlo, které z diváků dělá hlupáky, realita je zcela jiná. 
Realita je o mocenské pyramidě, kde na vrcholu je pro elitu ekonomický ráj, a dole je pro pracující ubožáky ekonomický očistec, tvrzení že ten kdo se snaží, může se dostat do ekonomického ráje je podraz, systém je postaven klientelisticky, a tím je i uzavřen kariéristům, co se snaží o to, udělat zde kariéru, protože elita nepustí mezi sebe ubožáky. Jsi; sobec, idiot, svině, blbec, hlupák, tupec, kurva, blázen, vůl, psychopat, atd. je to tak snadné slovy ponižovat cizí lidi, ale kdo jinému jámu kope, ten do ní sám spadne. 
Za vším je zde sobecké toužení, které je nám soužením, podívejme se, jak se tělo zklidní, když umírá, toužení z těla odchází a tím se tělo zklidní, neklidní lidé jsou otroky svého toužení po; úspěchu, výhodách, jistotách, popularitě, bohatství, moci, svatosti, zdraví, kráse, síle, inteligenci, atd. Pokud více lidí touží po tom co je nedělitelné tak je zde konflikt nebo válka, člověk je tak člověku největším nebezpečím, pro zisk toho po čem toužíme, se mučíme a zabíjíme.

Ano, dobrota už vyšla z módy

Proč se nevyplatí už zaměstnávat ubožáky. Zaměstnávat ubožáky je chybou, správné je postavit systémy tak, aby se obešli bez pracujících ubožáků, logicky zde nastane problém s ubožáky, co nemají peníze a neplatí daně. Vše směřuje jistě k plynovým komorám, ve kterých se eliminují po milionech průmyslově ekonomičtí ubožáci, nejsou ubožáci, tak nejsou s ubožáky ani problémy. 
Problém s nadbytkem ubožáků není ale nijak nový, konflikty o hodnotná teritoria jsou zde už mnoho tisíc let, obrovská Čínská zeď je ukázkou trvalých konfliktů o hodnotná teritoria, dneska je zde zase veliká zeď mezi USA a Mexikem. 
Pokud hodnoty nechráníme tak o ně přicházíme, je to jako na zahradě, kde je plevel a paraziti, boj s plevelem a parazity je v mnohém podobný boji o pracovní místa. Často je zde snaha vytvořit pracovní místa pro lenochy a parazity, jde o vysoké funkce, ve kterých se nikdo nestará o to, jaký podáváte pracovní výkon, a jaký přinášíte systému ekonomický zisk, svojí prací. 
Profesionálním parazitům se nevyplatí pracovat za malou mzdu, proto vzniknul klientelismus pomocí kterého se na vysoké státní a podnikové funkce dostávají jenom profesionální paraziti. Není zde demokratický kapitalismus, je zde otrocký parazitismus, vládnou nám paraziti, a jednají s námi jako s otroky. 
Dalším problémem je modernizace, která krade ubožákům práci, všude se zavádí modernizace, a následkem je narůstání nezaměstnanosti, je třeba začít s kontrolou porodnosti, ten kdo nebude mít globální GVKB certifikaci, na to, že může mít děti, bude muset počínat s tím, že se jeho děti po porodu eliminují, nemá smysl, aby se zde ekonomičtí ubožáci rozmnožovali jako králíci v Austrálii
Zavede se povinná sterilizace u všech žen, kde by mohlo docházet k rozmnožování ekonomických ubožáků. Ubožáci s černou a tmavou pletí se už nebudou rozmnožovat, černá a tmavá pleť už vyšla z módy, zaměstnavatelé nestojí o líné a hloupé opice.