středa 19. dubna 2017

Pátá průmyslová revoluce

V roce 2010 začala čtvrtá průmyslová revoluce, založená na; automatizaci, digitalizaci, optimalizaci, atd. práce s; telefonem, fotoaparátem, počítačem, internetem, autem, atd. se začala stávat běžnou součástí života, každá etapa průmyslové revoluce trvá jinou dobu, první revoluce (1860-1920), druhá revoluce (1920-1970), třetí revoluce (1970-2010), čtvrtá revoluce(2010-2040), pátá revoluce (2040-2060). O co vlastně v základním principu u každé průmyslové revoluce jde? 
Vždy jde o to být lepší než konkurence, je to jako ve sportu, ten kdo vyhraje, ten se má dobře. Člověk mění svět a svět mění člověka, je to příčina a následek, jakmile se něco stane jednoduchým, tak tím profesionálové přijdou o práci, o tom to je, platí se dobře jenom za složitou práci! Každá etapa průmyslové revoluce, eliminuje nějakou složitou lidskou práci. 
Za pouhých 23 let zde bude začátek páté průmyslové revoluce, pro lidi zde už nebude nikde na světě žádná práce, veškerou práci budou za lidi dělat stroje a inteligentní roboti! Logicky je zde otázka, a jak budou žít lidi, když nebudou mít peníze z práce? Lidi budou pomocí dotazníků digitalizování, a jejich těla se eliminují v krematoriu, lidi budou žít už jenom ve virtuální realitě jako programy umělé inteligence. Lidské genetické tělo je zastaralý systém, který bude nahrazen robotickým tělem, nebudete se už muset bát medvěda, protože budete silnější, a tak na divokého medvěda vyskočíte jako na koně. 

Ano, umělá inteligence eliminuje profesi programátora

Kolik lidí přijde o zaměstnání, díky zavedení moderní vědy a techniky? Nejvíce ohrožené jsou bohatá města, ve kterých je drahá pracovní síla, zde začne ve velikém nasazování moderní vědy a techniky, tato bohatá města jsou experimentální laboratoří, ve které vzniká nejmodernější věda a technika. 
Vše začíná nenápadně a tak si neuvědomujeme, že boj o pracovní místa nabírá na síle, tam kde je díky zaostalosti hlad a bída, tam je zatím ještě dostatek práce, protože je to práce za ubohé mzdy. 
Je zde veliká snaha přesunout průmysl náročný na pracovní sílu do zaostalých měst, kde je levná pracovní síla, tím ovšem narůstá rychle nezaměstnanost v bohatých městech. Mnoho lidí v bohatých městech se snaží přesunout pod ochranu státu, a stát se státním zaměstnancem, který se nemusí bát bídy a nezaměstnanosti. 
Nebude to ale už trvat dlouho a státy začnou ořezávat svoje obrovské náklady na kost, a vyhazovat zbytečné státní zaměstnance. Vše jde naprogramovat tak že lidi zde budou zbyteční, nebude mít už logiku a smysl ekonomická imigrace, nakonec budou roboti dělat i podřadné práce a lidi skončí v rezervacích. 
Pokud je někdo programátorem tak se on na to naprogramoval pomocí učení toho jak programovat, to logicky znamená, že nebude trvat dlouho a umělá inteligence eliminuje profesi programátora, vše je zde dočasně.

Ano, změny jsou jako trhání zubů

Civilizace nedopřeje lidem dostatek spánku, a dostatek odpočinku, spánek a odpočinek je považován za chybu, a je zde neustále snaha obírat lidi o spánek a odpočinek. Příčinou tohoto stavu je přelidnění, které způsobilo pokles hodnoty člověka, z lidí se stali jenom konzumní otroci, s nulovou hodnotou, co nemají nárok na spánek a odpočinek. Likvidace miliónů lidi v plynových nacistických komorách, jasně ukázala to, že lidská práva jsou jenom naivní iluze, a že je člověk jenom číslem ve statistice, tam kde existují veliké daně a clo, tam je člověk jenom konzumním otrokem, a nemá žádnou šanci, svůj ubohý osud změnit k lepšímu. 
Dalším problémem je; hluk, špína, drogy, amatérismus, dezinformace, kariérismus, atd. přelidnění znamená zhoršené životní prostředí, nejhorší je situace na stavbách a v dolech, zde se dostáváme ke snaze, uniknout z tohoto konzumního očistce pomocí drog, nebo víry v zázraky, někdy je zde i ekonomická imigrace do míst kde se lidem žije lépe. Dochází k rozevírání sociálních nůžek a střední vrstva začíná mizet, na jedné straně zde jsou lidi, co mají veliké domy a drahá auta, na druhé straně zde jsou lidi, co bydlí na ubytovně, a mají strach z toho, že se z nich stanou brzo bezdomovci. Současnost to je o bezcharakterním kariérismu, civilizační problémy které se mají optimálně řešit se stávají horkým bramborem, který nikdo nechce dlouho držet v ruce, kdo by měl vlastně zde řešit civilizační problémy? 
Jenom globální ekonomické mafie mohou optimálně řešit civilizační problémy tím, že se zavede globální certifikování lidí a ten kdo nezíská certifikaci kvality u těla a psychicky ten bude odsunut z civilizace do rezervace. V civilizaci musí být logicky jenom civilizovaní lidé, a nemohou zde být lidé, co nejsou schopní žít civilizovaně, a platit zde veliké daně. Lidi musí pochopit to, že zájem celku je nad zájmem jedince, společnost nemůže být sociální nemocnicí, ve které se nevyplatí pracovat za ubohé mzdy. 
Velikým problémem je zde dneska nedostatek spolupráce, každý národ bojuje sobecky sám za sebe a odmítá spolupracovat ekonomicky s ostatními národy, v jednotě je veliká síla, proč se nesjednotí jazyky a kultury, lidi chtějí cestovat a obchodovat, a nechtějí mít s cestováním žádné problémy se cly a teroristy, je třeba vyčistit tento konzumní chlív od všech starých chyb, restartujeme konzumní civilizaci a začneme s tím, že stvoříme nového digitálního člověka, který bude geneticky modifikovaný, naklonovaný, bude mít na čele inteligentní čip. Skončí období amatérské sexuální výroby lidí a amatérské výchovy lidí v rodině a škole, nejsme tak bohatí abychom mohli podomácku produkovat jenom genetické zmetky, s nulovou hodnotu. Nová doba si žádá nové digitální lidi, pokud nás bolí zuby musíme jít k zubaři a o tom to je, veliké změny jsou jako trhání zkažených zubů.

Ano, parazity zde nechceme

Ekonomická třetí světová válka začala zcela nenápadně, nájezdem parazitů z jižních svatých zemí, je to válka ekonomická založená na ekonomickém parazitování, a fanatickém terorismu, je to svatá válka, ve které se paraziti s tmavou pletí prohlásili za svaté, a hostitele s bílou pletí prohlásili za hříšníky, které je třeba zabíjet pomocí terorismu. Budeme se muset vrátit k tradici z druhé světové války, a použít na parazity zase jedovatý plyn (Cyklon B, Uragan D) v plynových komorách, který levně a rychle eliminuje ekonomické parazity, z jižních zemí. 
Mnozí mohou namítnout, že eliminování parazitů po milionech v plynových komorách je porušením lidských práv, na to je zde odpověď, že ten kdo je parazitem, ten není už člověkem. Lidově se říká že dobrota je žebrota, podívejme se na statistiky, nebo do minulosti, jak to dopadlo, když bylo sobectví nahrazeno násilně altruismem, následkem byl zánik kulturní civilizace, protože z lidí se stal dobytek. 
Tento svět je jako zrcadlo, a pokud se do zrcadla podívá parazit, tak v zrcadle spatří parazita, na jedné straně zde někdo má obrovský plat za vysokou státní funkci, kde nic nedělá a na druhé straně zde jsou chudí zaměstnanci, co mají dluhy, a pokud by dlouhodobě onemocněli, tak by z nich exekutoři okamžitě udělali bezdomovce. 
Podívejme se na Romy (cikány) jak na nás už velmi dlouho parazitují a jak se zde nemorálně chovají, nevěřte na multikulturní civilizaci, věřte na jednoduchou civilizaci, ve které ten kdo profesionálně nepracuje, ten taky zde nejí! Proč se paraziti z jihu, nehrnou k mezinárodní společnosti pro vědomí Kršny, zde by nemohli totiž ekonomicky parazitovat, a o tom to je, za vším jsou v konzumní ekonomice jenom peníze!

Soudruzi odejděte z politiky

Lépe je to osobně vidět než jenom o tom slyšet, končí doba, ve které jsme se museli spokojit s tím, že jsme o něčem jenom slyšeli a přichází doba, kdy to můžeme osobně vidět díky moderní digitální technice, proč číst nudné knihy když se můžeme podívat na napínavé filmy v kině nebo televizi, je zde i možnost využívat; mobilní telefony, notebooky, internet a tím se začínáme stávat aktivními v mediálním světě, kde jsou sociální sítě a lze zde levně a rychle sdílet obrazové informace. 
Zajímavé je porovnat sto let staré umění s dnešním uměním, končí období východní socialistické kultury, která z nás dělala hlupáky a přichází pomalu a jistě období západní konzumní kultury, která nás učí tomu, jak být chytrými, a nenechat se napálit od těch, co zde rozhodují pyšně o nás bez nás. 
Tento konzumní svět, se točí okolo přirozených principů, základním principem je, že to co vyhraje, se má lépe, než to co prohraje, je třeba skončit v EU období mafiánského klientelismu, kdy se na vysoké státní a podnikové funkce dostávali jenom staří soudruzi, co zde napáchali mnoho škod, a následkem je blbá nálada v EU. Z díla je spatřen tvůrce, a pokud je dílo těch co rozhodují pyšně o nás bez nás ubohé, tak je jasné to, že nám vládnou v EU jenom samí ubožáci. 
Dinosauři odejděte z vysokých míst, a na vysoká místa místo vás nastoupí mladí specialisté, co amatérsky nechybují, a tak vědí do čeho investovat a na čem šetřit. 
Každý člověk v EU dostane na čelo EU čip napojený na EU umělou inteligenci, zájem EU zde bude nad sobeckým zájmem lidského subjektu. Ten kdo nebude pro EU pracovat, ten nebude v EU ani jíst, EU přestane být dojnou krávou, pro ekonomické parazity, co se odmítají přizpůsobit ekonomice v EU. Už se nebudou v EU prodávat cigarety a alkoholické nápoje, jedinou drogou zde bude profesionální práce, kdo nebude profesionálně každý den v roce pracovat, pro EU šest hodin (180 hodin měsíčně), ten bude eliminován v krematoriu, z prachu jsi vzniknul a v prach se navrátíš, prachy se v EU zruší, a zavede se čipový přídělový systém. 
Jak si to uděláš takové to máš, z lidí se stanou jenom čísla ve statistice a milion mrtvých ubožáků za den v EU, to je jenom statistika, postavíme v EU nová moderní obrovská krematoria, co budou vyrábět elektřinu, aby proces optimalizace a transformace v EU probíhal rychle a levně. Díky čipům na čele už lidi nebudou potřebovat; knihy, televizi, rádio, internet, telefony, atd. veškeré EU informace půjdou rychle do hlavy, když už lidem v EU vymývat špinavý mozek, tak se k tomu musí použít nejmodernější EU věda a technika.

Ano, jsi jenom veliké číslo

Obecně se považujeme, za člověka, a pokud je nás mnoho tak jsme lidé. Toto označení je podle mě chybné, a mělo by se změnit tak, aby optimálně popsalo to, co opravdu jsme? Nejčastěji se urážíme neslušnými slovy jako; vůl, svině, idiot, blbec, pitomec, kurva, atd. taky často používáme označení podle toho, na co si právě hrajeme a tak jsme; prezidentem, králem, ředitelem, diplomatem, senátorem, doktorem, profesorem, atd. Prostě nemáme v tom jasno, a tak nevíme, co jsme a kdo je ten druhý? Taky je zde používání; jmen, příjmení, titulů, přezdívek, atd. tento identifikační systém, taky není optimální. 
Po dlouhých úvahách jsem dospěl k tomu, že každý člověk je jenom statistické číslo, něco jako je třeba naše rodné číslo, pod kterým jsme zde centrálně evidování. Ostatně nejde zase o nějak nový nápad, protože v koncentračním nacistickém táboře, se lidem na ruku tetovali čísla. Tím by se vyřešil konečně problém s identifikací lidí, každý dostane pod kůži identifikační globální číslo, a nebudeme už potřebovat; průkazy, karty, klíče, atd. místo přezdívky GVKB, zde uvedu jenom číslo; 901 258 147 021 v jednoduchosti je funkčnost. Nebo si naivně myslíte, že nejste jenom ubohým statistickým číslem, v tomto globálním konzumním Matrixu.