pondělí 17. dubna 2017

Vše živé je nádobou, ve které jsou páni a sluhové

Vit Kouba (GVKB), Rajneesh Chandra Mohan Jain (Osho), Immanuel Kant, Jan Amos Komenský, Tomáš Akvinský, Seneca, Sokrates, Ježíš Kristus, Buddha, Lao-c', atd. všechny spojuje hledání odpovědí na veliké lidské otázky, jakými je; smrt, pravda, láska, víra, spravedlnost, atd. odpovědí na všechny otázky je lidová moudrost, vysoce vzdělaní lidé jsou vždy daleko od skutečné reality a tím neumí odpovědět optimálně na veliké lidské otázky. 
Vše je si zde v pravidlech podobné, vše se děje pravidelně a stejně v centru, mění se jenom povrch podle módy a situace, centrem všeho je pulzující dualita, vše živé je nádobou, ve které jsou páni a sluhové, smrt to je rozbití této nádoby, a tím přijdou o existenci páni a sluhové. Já jsem ten, kdo má monopolní továrnu na nádoby ve kterých je inteligentní život.

Nepotřebujeme politiky, potřebujeme vědce

Nemocný, nemůže pomoci nemocnému. Proč je zde, člověk, člověku, vlkem? Problém je v tom, že nemocný nemůže pomoci nemocnému, jenom zdravý, může pomoci nemocnému, ale zde už nejsou zdraví lidé! Zdravé je to, co je aktivní fyzicky a psychicky, po mnoho generací, a existuje to v konzumní situaci, kde je vše aktivní fyzicky a psychicky, jádrem problému je zde nedostatek aktivity u nás, a u našeho okolí. 
Civilizace nám přinesla výhody a jistoty, tím ale logicky došlo k tomu, že se začali omezovat naše fyzické a psychické aktivity, začali se z nás stávat pasivní konzumenti, zvykli jsme si na výhody a jistoty natolik, že pokud nemáme výhody a jistoty, tak máme deprese, a konzumujeme léky nebo drogy. 
Divíme se tomu, proč mocní a bohatí lidé, nechtějí pomoci těm, co jsou bezmocní a chudí, to jsou bohatí a mocní lidé už jenom klíšťata, co myslí jenom na parazitování, nebo je to jinak? Z dálky, vypadají bohatí a mocní lidé jako by byli zdraví, z blízka ale poznáme, že jsou díky výhodám a jistotám nemocní, a nemocný nemůže pomoci nemocným. 
V přírodě se problém s nemocí neřeší, to co je nemocné, je potravou pro to co je zdravé, problémem tedy nejsou výhody a jistoty, které způsobili to, že je v civilizaci každý nemocný, problémem je to, že nejsme aktivní fyzicky a psychicky. Budeme muset restartovat naši konzumní civilizaci tak, aby byl každý člověk po celý život aktivní fyzicky a psychicky.
Místo sezení v autě a hromadné dopravě, budeme jezdit na kole, místo sledování televizních reklam, nebo sledování reklamy v telefonu a notebooku, budeme sledovat to, jak vše v našem okolí funguje, a budeme opravovat to, co nefunguje. 
Místo konzumování slivovice a kouření cigaret v pracovní době, zde bude jízda na kole, a budování lepší konzumní budoucnosti, skončí období podpory hlupáků a lenochů, nemáš peníze na jídlo, tak začni profesionálně pracovat, společnost nebude už dojnou krávou pro hlupáky a lenochy, skončí období chybné teorie a začne období správné praxe, nepotřebujeme politiky a kněze, potřebujeme vědce a techniky!