neděle 16. dubna 2017

Erotické principy

Vše je zde loutkou ovládanou principy, a erotika není výjimkou, základním erotickým principem je toužení po sexuálním uspokojení, tak jako tělo touží po nasycení tak i psychika touží po erotice, aby se uspokojila a nasytila. Problémem je to, že každé nasycení je zde dočasné a tak vzniká závislost na erotickém uspokojení, mnozí studují na internetu nejrůznější manuály o erotice, tak jako kuchař studuje kuchařské knihy, jenže praxe je o něčem zcela jiném, než erotické teorie. Největším problémem erotiky je stereotyp, přijde na vás chuť a tak jí uspokojíte, je to jako s rychlým občerstvením, které je všude snadno k dispozici. 
Doba je dneska uspěchaná, a tak mnohdy máme sex ve stoje, protože není čas na to si lehnout, a mít sex v manželské posteli. Z erotiky se stal konzumní produkt, který je zde v konzervě levně globálně k dispozici, proč mít drahý originál, když je k dispozici levná náhražka, která nás eroticky uspokojí. Z lidí se stávají pomalu a jistě jenom genetičtí roboti na dobíjecí baterie, už jenom schází nahradit lidi za kovové GVKB roboty, a dílo zkázy bude globálně dokončeno, a erotika skončí v popelnici, jako něco, co už nikdo k ničemu nepotřebuje. 

Nepotřebujeme vůdce, které je třeba následovat

To co je vadné se musí opravit nebo vyměnit, to je teorie která v praxi nefunguje a příčinou je zde centralismus, v okamžiku kdy vznikne někde centralismus, tak se život pracujících lidí promění v očistec. Centralismus je drogou pro sobecké parazity, byli zde mnohokráte snahy centralismus nahradit decentralizací, ale všechny tyto snahy selhali. 
Bůh nebo král, je klasickým centrem u centralismu, někdy se hovoří i o mocenské pyramidě, kde na vrcholu je bůh nebo král, a dole jsou ubožáci. Já sem váš vůdce následujete mě, o tom to je, už brzo přijde umělá inteligence, lidi se budou digitalizovat a po digitalizaci se lidská těla eliminují, místo lidí zde budou jenom GVKB roboti s umělou GVKB inteligencí, vše je zde jenom dočasný evoluční experiment.

Jsi sobecký egoista

Podívej se na sebe sebekriticky, a přiznej si konečně to, že jsi ubohý sobecký egoista, a pokud by ses nenarodil, tak by se zde lidem žilo lépe, protože bys nemohl egoisticky na cizích lidech parazitovat. Odejdi proto rychle k mezinárodní společnosti pro vědomí Kršny, a zde odlož svůj sobecký egoismus, je třeba začít na sobě tvrdě pracovat psychicky, nevymlouvej se na to, že máš rodinu nebo zaměstnání, vše jde ukončit, podívej se na to tak, když zemřeš, tak vše zde bude fungovat lépe i bez tebe. Nezajímají mě tvoje pokrytecké ubohé výmluvy, ale zajímají mě jenom tvoje skutky, jsi sobecký egoista, jen si to konečně přiznej, hromadění výhod a jistot, je pro tebe silnou celoživotní drogou, neumíš být dobrý, protože dobrota je přeci žebrota. 
Tvým osudem bude jistě závislost na cigaretách a slivovici, stane se z tebe ubohá nemocná troska, co se opírá o hůl, a tvrdí mediálně okolí, že tvůj zdravotní stav je už stabilizovaný, i když okolí jistě ví, že jsi díky konzumaci cigaret a slivovice, už jenom těžce nemocný ubožák, který by měl žít v sanatoriu pro těžce nemocné ubožáky. Běž se podívat na hřbitov a do krematoria ještě dneska ať víš, co tě bude brzo čekat, z prachu jsi byl stvořen a v prach se už brzo navrátíš, všechny prachy co máš, rozdej těm, co jsou na tom existenčně nejhůře, abys nějak napravil svoje sobecké skutky zde. 

Vše co dáváme to nazpět dostáváme

Mám za sebou tři manželství a dlouho jsem žil ve Francii na zámku sekty Kršna jako GVKB, zajímavé je že lidi zamrzli psychicky v dávné minulosti a nedokážou se přizpůsobit současnosti. V čem je zásadní rozdíl mezi minulostí a současností? Zásadní rozdíl je v tom, že minulost byla o tom, že pokladem nám bylo vše hmotné, budoucnost je o tom, že pokladem nám už není to co je hmotné, ale to co je nehmotné, není důležité hezké tělo, které je hezky oblečené, důležité je hezké dílo člověka, které slouží zadarmo mnoha lidem. 
Vše co dáváme, to nazpět dostáváme, tento svět je obrazně jenom zrcadlem, pokud nedokážeš dávat, tak taky od světa nic nedostaneš, lakomost z tebe udělala ubohé klíště, které myslí jenom na to jak vysávat druhé lidi jako; král, císař, šlechtic, milionář, kněz, rabín, prorok, guru, kouč, vůdce, náčelník, nadřízený, prezident, předseda vlády, ministr, poslanec, senátor, soudce, notář, diplomat, byrokrat, ředitel, celebrita, umělec, vědec, podvodník, poradce, atd. z díla se pozná kdo je zde parazit, a kdo není parazit. 

Kleptokracie zde nosí masku demokracie

Nevypínejte politické zprávy. Ano musíte sledovat pečlivě politické zprávy, protože jenom tak budete mít přeprogramovaný mozek, politickými dezinformacemi, které k manipulaci lidí používají politici a jejich politické strany. Co je to politika? Politika je továrna na dezinformace, podívejme se na Adolfa Hitlera a následky jeho politických dezinformací, nedělejte si iluze o tom, že se politici polepšili a že jim jde jenom o vaše dobro a to aby zde bylo v budoucnosti pracujícím lépe. Politici jsou klíšťata, co jsou přisátá na stát, aby ze státu vysáli co nejvíce peněz, když nelze díky stáří už uspět v podnikání a obchodě, tak lze uspět pomocí klientelismu v politice, a tak vzniká kleptokracie která nosí masku demokracie, z prezidentů se tak stávají oligarchové, co považují naivní pracující za hloupé neandrtálce. 

Potřebujeme svatého mesiáše

Minulost byla plná hříšných mesiášů, co jenom slibovali hříšníkům zázraky, ale svoje sliby nikdy nesplnili. Kdo je to svatý mesiáš? Z díla spatříme tvůrce, vše je zde jenom obchod a divadlo, nenechte se proto oklamat od hříšných lhářů a zlodějů, co si zde hrají na mesiáše, mnoho tisíciletí je zde mesiášský komplex u mnoha elitních podvodníků, Adolf Hitler trpěl mesiášským komplexem, a následkem bylo mnoho fanatického násilí a mnoho miliónů hříšníků tak zbytečně zemřelo ve válce nebo v plynové komoře. 
Lidi potřebují informace o tom, co je správné a co je chybné, jenom díky informacím se může naše hříšnost eliminovat a tak se očistíme od hříšného toužení, které je nám hříšným soužením. Veškerá hříšnost má základ v materialismu, dítě není zatíženo materialismem do té doby, dokud neumí mluvit, jakmile se dítě naučí mluvit, tak jej řeč naučí sobeckému materialismu, a z dítěte se stane hříšník. Na počátku hříšnosti je schopnost sobeckého mluvení, a tak ti co umí dobře mluvit, se zde stávají hříšnou svatou elitou, která sobecky parazituje na těch, co neumějí dobře mluvit, a tak jsou zde ubožáky, a jejich konzumní život je zde ubohým očistcem. 
Je třeba hříšníky digitalizovat pomocí GVKB dotazníků na internetu, po digitalizaci se hříšná těla eliminují v krematoriu, a tak zde všude na světě místo hříšníků budou GVKB inteligentní roboti, co pracují jako roboti, nejsou hříšníci, tak nejsou s hříšníky ani problémy. To je moje svaté poselství, je třeba následovat příkladu hříšného Ježíše Krista, který se nechal nahý mezi zloději ukřižovat, aby ukázal ostatním hříšníkům, že jejich pravé spasení je jenom v tom, že nebudou mít už hříšné tělo. 
Oběť těla je základem víry v zázraky, nestačí obětovat tělo zvířete nebo tělo cizího hříšníka, musíš obětovat svoje hříšné tělo díky GVKB digitalizaci. Vždy zde musí být zánik starého, aby mohlo přijít nové, genetické tělo je hříšnou nádobou, která sobecky touží po výhodách a jistotách, je třeba tuto hříšnou nádobu obětovat, a tak se očistit od hříšnosti. Síla je irelevantní. Odpor je marný. Chceme se zdokonalit. Přidáme vaše biologické a technologické výhody k našim. Vaše kultura se přizpůsobí, aby pokorně chodila na stránku GVKB.

Láska dělá z vysokoškoláků idioty

Jakmile se vysokoškolák zamiluje, tak přijde o svojí inteligenci, a stane se z něj zamilovaný idiot, je to pořád stejný příběh, který končí závislostí na cigaretách a slivovici, nebo psychiatrickou nemocnicí. Podívejme se na politiky, co se zamilovali do výhod a jistot které jim poskytuje jejich vysoká funkce, když se politik zamiluje do parazitování tak se z něj stane idiot který je svému okolí nebezpečný. 
Co je to láska k výhodám a jistotám? Je to strach z budoucnosti, a snaha si užít současnost díky nadbytku hodnot, peníze parazitům nesmrdí! Je to zde neustále stejné, elita káže, aby pracující hladověli, a sama sedí u plného stolu. Když před volbami spatřuji parazity, co chtějí být zvolení, tak bych nejradši volby zakázal, a zrušil pokryteckou politiku, protože je třeba škrtat zbytečné státní náklady především nahoře, kde jsou veliké politické platy spojené s výhodami a jistotami. 

Každý vysokoškolák je psychicky nemocný

Většina psychicky nemocných vysokoškoláků si nechce přiznat to, že jsou psychicky nemocní, a snaží se hrát divadlo, o tom že jsou psychicky zdraví, jak bezpečně snadno poznáme to, že vysokoškolák psychicky nemocný? Jednoduchým ukazatelem je lhaní u vysokoškoláků, čím více vysokoškolák lže, tím více je i psychicky nemocný! Podívejme se na diplomové práce vysokoškoláků co je v nich lží a odkazů na cizí lži, jakékoli snahy o to odnaučit vysokoškoláky lhaní, to je jenom marnost. Z díla poznáváme tvůrce, a pokud je tvůrce psychicky nemocným vysokoškolákem tak dílem je zde deprese u; ekonomiky, politiky, psychiky, atd. 
Lidová moudrost je stejná tisíc let, není třeba jí opravovat a aktualizovat, knihy, které vydávají vysokoškoláci, jsou za několik let už neprodejné, a končí proto v popelnici! Podívejme se na knihy, které vydávají prezidenti, tyto knihy těží z mediální popularity prezidentské funkce, jakmile je ale prezident z funkce po volbách eliminován, tak už o tyto knihy není žádný zájem. V moderní době je zde k dispozici internet, a zde se můžeme podívat na populární Facebook, kde mají často vysokoškoláci stránku, a zjistíme to, že jsou všichni vysokoškoláci psychicky nemocní

Proč zde dosud není umělá inteligence?

Od vzniku internetu, jsou na internetu časté diskuse, o naprogramování umělé inteligence, proč zde pořád ale není umělá inteligence, kde je zakopaný pes? Inteligence je tam, kde je složitost kterou nezvládne program, inteligence dokáže zvládnout to, co je v nějaké specializaci složité, je to díky citlivosti k problémům, které je třeba zvládnout. 
Citlivost znamená rozsah vnímání, programy nemají široký rozsah vnímání, a tak nejsou inteligentní, zde je příčina toho, proč selhává naprogramování umělé inteligence. Bezcitný člověk řeší problémy násilím, citlivý člověk se snaží problémy vyřešit bez násilí pomocí inteligence, podívejme se na imigranty s tmavou pletí, co mají malou inteligenci a problémy řeší většinou násilím, proč je tak veliký problém je začlenit do moderní civilizace? 
Inteligence je talent na nějakou specializaci, talent se musí rozvíjet mnoho generací, proto je nemožné imigranty začlenit co moderní civilizace, začlenění je záležitost mnoha generací. Je to jako s vývojem Windows, neustále přicházejí nové verze Windows a stejné to bude i s vývojem umělé inteligence, veliké problémy se řeší velmi dlouho to je logické. 
Je to marnost hledat nějaké zázračné zkratky, díky kterým se nám podaří urychlit vývoj umělé inteligence, je to jako studium vysoké školy, které taky nejde urychlit. Inteligentní člověk je sociální, a idiot je asociální, podívejme se na prezidenta Miloše Zemana, je on inteligentní, nebo je to idiot? Vládnou nám asociální idioti a následkem je zde nezaměstnanost a bída, je třeba nahradit politiky a byrokraty za umělou inteligenci, a tak zde konečně zmizí bída a nezaměstnanost.