pátek 14. dubna 2017

Životní prioritou jsou výhody a jistoty

Vládnou nám nepřizpůsobiví paraziti, tam kde existují výhody a jistoty, tam jsou i nepřizpůsobiví paraziti, všechny naše kulturní civilizace se točí okolo výhod a jistot, zánik výhod a jistot má za následek i zánik kulturní civilizace. Výhody a jistoty nepřizpůsobivým parazitům nesmrdí, z utrácení za luxus poznáte jistě nepřizpůsobivé parazity, nemoc to je následek ztráty výhod a jistot, rychle se padá dolů a pomalu se stoupá nahoru. 
Nemáš peníze, to je tvůj soukromý problém, měl ses více snažit, si peníze obstarat, je to zde jako ve sportu, na startu je mnoho sportovců, ale první je v cíli jenom jeden sportovec, a on získá popularitu a peníze. Sobectví je základem života, bez sobectví zde nejde normálně žít, peklo není po smrti, peklem jsou nám cizí lidé, protože nám konkurují. Nedělejme si iluze o lidech, pokud by zde nebyl nad lidmi dozor, tak by se brzo lidi chovali jako divoká zvířata, a nikdo by si nemohl být jistý životem. 
Dokud můžeš lidem dávat výhody a jistoty, tak jsi pro ně autoritou, kterou respektují, jakmile ale nemáš už výhody a jistoty, tak tě lidi okamžitě opustí, a jsi pro ně jenom nulou. Abys mohl ale lidem okolo sebe dát výhody a jistoty, tak ty jistoty a výhody musíš sebrat těm, co jsou daleko od tebe, většinou se hovoří o byrokratickém centralismu, který se znázorňuje jako pyramida, kde na vrcholu pyramidy je král a šlechta, a dole jsou nevolníci a otroci. Následkem je to že se zde vše stává jenom divadlem a obchodem, za vším jsou jenom výhody a jistoty, dobrota je přeci žebrota a peníze nesmrdí. 
Adolescenti v pubertě prožívají těžké období, ve kterém končí bezstarostnost a přicházejí starosti o budoucnost a mnohé jiné. Současnost je o bublinách, které se nafukují a praskají, podívejte se na politiky a podnikatele, jsou to jenom pyšné bubliny, které zde jsou dočasně, co po nich zde zůstane? Když přijdu k tobě, co mi za to dáš? Když ty přijdeš ke mně, cos mi přinesl? Kdo nic nenese ten, ať se vyspí v lese, zadarmo ani kuře nehrabe, láska a pravda, vždy byla všude vždy jenom za výhody a jistoty.

Teorie je levná náhražka za praxi

Teorie je jako se naučit nazpaměť kuchařské knihy, jenže bez praxe v kuchyni je vám teorie k ničemu, je třeba zrušit teoretické zkoušení vysokoškoláků, a zavést místo písemné diplomové práce praktickou státní zkoušku, navíc u praktické zkoušky nelze podvádět a koupit si hotovou diplomovou práci nebo jí někde ukrást. Podle mě by 90% vysokoškoláků u praktické zkoušky selhalo, takto by se konečně ukázalo, kdo je zde jenom chybou v ekonomickém systému! 
Nedivím se zaměstnavatelům, že nechtějí vysokoškoláky bez praxe, napáchají více škody než užitku. Na západě to už pochopili a tak je zde méně teorie a více praxe, jsme sto let za opicemi a proto pokud od nás uteče vysokoškolák na západ tak se tam nechytá, a dělá tam jenom pomocné podřadné práce. Teorie je levná náhražka za praxi, je to jako virtuální realita, kde můžeme havarovat a nic se nám nestane, originál je drahý a tak se spokojíme s levnou náhražkou. Vysokoškoláci bez dlouhé praxe jsou jenom levné náhražky, proto je o ně u zaměstnavatelů tak malý zájem.

Svět ovládá ekonomická globální mafie

Každý podvod stejně čas odhalí, setkáváme se s tím všichni, chceme něčeho dosáhnout a tak si na něco hrajeme a snažíme se pomocí podvodu dosáhnout cíle a je nám jedno, že náš podvod bude odhalen a my budeme potrestáni. Ve sportu je podvádění nemožné, a tak si podvodníci hledají místa, kde podvádění je možné, jde o; politiku, náboženství, sekty, mafie, klientelismus, podnikání, obchod, atd. 
Podívejme se třeba na produkci záměrně nekvalitních produktů a služeb, vše podle hesla z cizího krev neteče, mnohdy je zboží nebo služba neskutečně předražené, protože někdo má certifikaci nebo monopol, nebo jde o cla a daně, ze zákazníků se všude dělají hlupáci, a když se do hloubky podíváme, komu narůstají konta v daňovém ráji, tak nám vše dojde.
Svět ovládá ekonomická globální mafie, a obyčejný člověk je otrokem dluhů. Je třeba konečně zrušit papírové peníze a zavést jenom elektronické peníze a ukázat kdo zde má na kontech v daňovém ráji miliardy dolarů, nebo zlato v trezorech, ekonomické parazitování je pro lakomce návykovou drogou!

Zlatý princip

Vše zde existuje jenom díky principům a každý princip má pro nás jinou hodnotu, tak jako o někom řekneme, že je to zlatý člověk, protože on nám s něčím mnoho pomohl tak to co nám s něčím mnoho pomůže, to je zlatý princip. Pokud chceš v zrcadle spatřit Boha, tak mysli a konej jako Bůh, pokud myslíš jako vůl, a konáš samé voloviny, tak v zrcadle logicky spatříš vola. Jsi tím, na co myslíš a co konáš, proč na něco myslíš a na jiné nedokážeš už myslet? Je to o příčinách a následcích, pokud většina lidí myslí jako dobytek a jednají jako dobytek, tak příčinou je to že civilizace proměnila opice na dobytek, který myslí a žije jako dobytek. 
Zlatý princip je, jsi tím, na co myslíš a co konáš, protože na to myslíš. Největší volové na světě žijí u sekty Kršna, v roce 1992-1993 jsem devět měsíců ve Francii na zámku pozoroval z blízka tyto voly, co je to sekta Kršna? Je to svatá amatérská organizace, která se snaží o to, aby naivním lidem přeprogramovala násilím mozek pomocí svatých dezinformací, zloděj honí zloděje a lhář honí lháře, kdo chce s blázny v klidu žít, musí i bláznem být. Celá naše kultura je o snaze přeprogramovat dezinformacemi druhým lidem mozek, začíná to pohádkou, a končí to politikou a reklamou. 
Všichni druhým obrazně kopáme jámy, a tak všichni neustále padáme do nějaké jámy, která byla zamaskovaná, takto jsme kdysi dávno lovili v přírodě kořist. Je třeba pochopit to, že nemůžeme být všichni bohatí a mocní, někdo musí být i chudý a bezmocný! Vše je dualita, pokud je zde samec tak je zde i samice, pokud je zde pravda tak je zde i lež, atd. každý úspěch je zde dočasný, vše je v pohybu a tak kulty přicházejí a odcházejí, mnozí se optají a kdo zde vše stvořil. Vše zde vzniklo z iluzí a vše se do iluzí zase navrací, iluze jsou zde jedinou jistotou, kolem které se vše točí, realita to jsou jenom logické iluze, které jsou opakem nelogických iluzí, proto potřebujeme pravidelný dlouhý spánek, abychom si od logických iluzí, odpočinuli ve světě nelogických iluzí. 
Vše je zde jenom virtuální realita, neboli Matrix, to co považujeme z hmotu, to je jenom informace nebo program, pokud je vše iluze, tak proč se bojíme smrti? Smrti se bojíme díky tomu, že zde máme hodnoty, a smrt nám tyto hodnoty ukradne. Jakmile robot začne být závislý na hodnotách tak se začne bát smrti a bude se snažit zde být co nejdéle je to možné, na tomto principu funguje; reklama, ekonomika, náboženství, politika, psychika, atd. podívejme se z nadhledu na náš konzumní svět a spatříme bezcharakterní lakomý dobytek, který se pere po mnoho století o státní a podniková koryta.