středa 12. dubna 2017

Jsi tím, na co jsi naladěný

Princip přímé úměrnosti zde je prioritní, čím více se k jednomu přiblížíme, tím více se od jiného vzdálíme, jenom politici mnohou najednou sedět na mnoha vysokých státních židlích, protože to jsou lháři a zloději. Následkem povrchního světa je bezcitnost a bezcharakternost, ten druhý je špatný protože sobecky každý sebe považuje za dobrého, následkem jsou logicky konflikty a války. 
Neslyším, nevidím, nemluvím, o tom je moderní pokrytecký svět, každý se uzavřel do svého sobeckého světa, ve kterém je mu dobře a nezajímá jej to, že někdo se má zde zle, z cizího přeci krev neteče. Je to marnost říkat mocným a bohatým lidem, aby vše co mají, rozdali chudým a žili jako žebráci, spíše by se kámen na chleba proměnil, než by mocný a bohatý člověk se dobrovolně stal žebrákem. 
Ve válkách zbytečně neustále umírají chudáci, a bohatí lidé jsou zbaběle schovaní daleko od místa kde se bojuje! Podívejme se na velikou konzumaci piva a cigaret u nás, příčinou je centrální systém, který pomocí dluhů z lidí učinil ubožáky, práce za malé mzdy je pro lidi celoživotním trestem, a naděje na to, že v 70 letech dostaneš konečně malý starobní důchod, je naivní. 
Kdo je zde nepřizpůsobivým občanem? Nepřizpůsobivým občanem je ten, kdo se nenaučil profesionálně parazitovat na cizích lidech, dobře se zde mají jenom přizpůsobiví paraziti, co fyzicky už nepracují, hostitelé se zde mají zle, protože musí fyzicky těžce pracovat jako otroci, za otrockou mzdu. 
Geniální je ten, kdo je citlivý na něco, na co ostatní už nejsou citliví, někdo je citlivý na hudbu, jiný je citlivý na lidské slovo, atd. vztah mezi bezcitnými lidmi je jenom obchod, který zanikne v okamžiku, kdy z obchodu není pro obě strany zisk! Jsi tím, na co jsi naladěný, pokud se někdo naladí na cigarety a slivovici, tak je on psychický ubožák, který by se měl jít podívat do krematoria, aby věděl, co jej bude brzo jistě čekat.

Optimální počítač na hry od AMD

Kdo se vyzná ten ušetří veliké peníze, o tom to je při sestavování počítačů, kdo zaváhá, má ale už smůlu, počítač je bez grafické karty, podle mě je zbytečné kupovat drahou grafickou kartu když je velmi dobrá grafika už v rychlém procesoru. Montáž počítače je v CZC zdarma.
  1. AMD A10-7860K Black Edition
  2. ASRock A88M-G/3.1 - AMD A88X
  3. Kingston HyperX Savage 8GB DDR3 2400 CL11
  4. Transcend MTS800, M.2 - 64GB
  5. WD Blue EX - 1TB
  6. Fractal Design Define Mini, Black
  7. Seasonic Energy Knight SS-400ET 400W
Grafická karta a monitor pro ty co hrají náročné hry
  1. MSI Radeon RX 460 2G OC, 2GB GDDR5
  2. AOC Q2778VQE - LED monitor 27"