úterý 11. dubna 2017

Ano, určitá vysoká místa, jsou zde jenom z protekce

Mnoho lidí hledá poklad, ale k nalezení pokladu, je potřeba štěstí, nejde napsat kniha o tom, jak se stát úspěšným hledačem pokladů. Nevěřte na mapy, ve kterých je vyznačeno to, kde je poklad, takové mapy nejsou, protože máme strach z toho, že by se taková mapa, mohla dostat do rukou zlodějů. 
V minulosti byl poklad spojen se; zlatem, stříbrem, perlami, diamanty, atd. doba se změnila, dneska má mnohem větší hodnotu informace a program, moc je založena na tom že máš informace a programy, když máš moc, můžeš zlato vzít bez problémů těm, co jsou bezmocní. Nadbytek vzniká díky nedostatku, aby měl někdo plat 100 000 Kč měsíčně tak musí mít někdo jiný plat 10 000 Kč měsíčně, statisticky měl každý plat 55 000 Kč měsíčně, o tom je statistika! Nejsme placeni za výkon v zaměstnání, ale jsme placeni za to, jaké máme v systému postavení
Zde se dostáváme ke kariérismu, kdy je zde mezi kariéristy krutý boj o moc, často je to jenom o protekci, určitá vysoká místa jsou zde jenom z protekce, a výběrové řízení nebo volby, jsou jenom pokrytecké divadlo. Pokud se na vysoké funkce dostanou staří amatéři, tak následkem je deprese u; politiky, ekonomiky, náboženství, filosofie, umění, školství, rodiny, psychiky, atd. Klasickou ukázkou je rozpad zadluženého RVHP, nebo později dluhová krize v Řecku
Dluhová krize v Řecku má svůj původ v počínání řeckých vlád, za pomoci lží a krádeží. Účelem bylo podvodné usnadnění vstupu země do Eurozóny. Tyto vlády připustily nadměrné výdaje, které nebyly kryté skutečnou hospodářskou výkonností země. Výsledkem bylo mimořádně vysoké zadlužení u věřitelů, usnadněné oboustrannou slepou vírou v evropskou měnovou solidaritu, a dlouhodobě neúnosný schodek státního rozpočtu. K prohloubení domácí krize značně přispěla celosvětová krize 2007.

Co děláte, když nic neděláte?

Často slyšíme, ty nic neděláš, běž něco užitečného dělat, jaká práce je vlastně užitečná, když vše co uděláme, je zde z hlediska velikosti času a prostoru jenom marnost a ubohost. Vše zde je dočasně, zanikají civilizace, města, náboženství, továrny, silnice, umělecká díla, atd. Když udělám lidi na této planetě spokojenými na mnoho let díky geniální optimalizaci, tak můj nástupce, vše škodolibě amatérsky zničí a lidi se zase budou mít mnoho dlouho zle a budou nadávat na to, že se měli dobře jenom v době kdy zde žil svatý dokonalý Vít Kouba. 
Moje geniální optimalizace je jednoduchá, zdaní se jenom hovno, zruší se globálně všechny současné; daně, poplatky, cla, atd. bude zde jenom daň z hovna, nebude to tak že by se každé vysrané hovno zdanilo, genetická hovna zdaněná nebudou, toho se nemusí nikdo bát! Zdaní se to, že někdo zde dělá v zaměstnání hovno, nebude se zdaňovat to, že někdo zde dělá něco užitečného, kdy je z toho užitek pro ostatní. Mnoho lidí totiž chodí do zaměstnání, a tam dělají hovno, a tak se na tyto lidi uvrhnou veliké daně. Dělat v nějakém zaměstnání nebo vysoké funkci jenom hovno, se tak už nevyplatí. 
Prezident nebo ředitel, bude mít na výplatě hovno, protože ve svojí vysoké funkci dělal hovno, a tak vše co vydělal, šlo na daně z hovna, mnoho lidí se bude logicky snažit oklamat kontrolní systém, aby nemuseli platit daně z toho, že dělají hovno. Kontrolní systém bude založen na kontrole tepů u srdce, když člověk dělá hovno, tak se tepová frekvence snižuje, každý dostane na krk nesnímatelný obojek který bude měřit tepovou frekvenci a bude i ukazovat místo kde člověk je.
Posadíte se na židli a okamžitě začnete platit daň z toho že děláte hovno, daň z toho že dělat hovno, se bude platit i v době kdy spíte, aby programátor nemusel platit daň z toho že dělá u počítače hovno, tak bude při práci chodit na pohyblivém páse, židle bude luxus, který si už lidi nebudou moci dovolit. Nejsem tak bohatý, abych mohl sedět na židli, to bude moderní přístup k tomu, jak zde nedělat v zaměstnání jenom veliké hovno. Daň z hovna se bude platit od 7 let do 70 let, mnozí si naivně myslí, když nebudu mít peníze, tak nebudu muset platit daň z toho, že dělám zde hovno, tak to nebude, ten kdo nezaplatí daň z hovna, ten bude ekologicky eliminován, protože je zde už jenom na hovno. 

Ano, všichni politici jsou nenažraní

Blbou náladu má ten, kdo nemá informace. Současnost to je problém ztroskotance, který umírá žízní, protože všude okolo je jenom slaná voda co se nedá pít. Od narození do smrti jsme zaplavení dezinformacemi, které z nás dělají hlupáky a chudáky, pokud potřebujeme informace, které nás naučí moudrosti, a budeme bohatí, máme najednou problém, se kterým si nevíme rady. 
Mnozí neustále zde něco začínají, a jakmile narazí na problémy, tak s tím rychle končí, je to jako s; učením, hubnutím, sportem, láskou, atd. problém je vždy v tvojí hloupé hlavě! V hlavě máš chybné nastavení, protože jsi naivní teoretik, život nefunguje teoreticky, ale prakticky, a v praxi je vše nejvíce o pyšnosti a sobectví, dobrota je žebrota. 
Vše je zde pokrytecké divadlo, ve kterém zloděj honí zloděje, a lhář křičí, ty jsi lhář, bohatá a mocná přelidněná města, jsou velikou laboratoří, ve které se připravuje budoucnost naší kulturní civilizace, na vrcholu všeho zde jsou naše ideály, které chceme násilně realizovat. Nacista Adolf Hitler nabídl ideály a tak se stal v Německu vůdcem, následkem byla válka a koncentrační tábory, pamatuj si, že ideální je to, co je v souladu s přírodou, přírodní moudrost vznikala miliony let, a lidská moudrost je zde teprve několik tisíc let! 
Základní přírodní moudrostí je kontrola kvality, vše co je nekvalitní, to se musí násilně okamžitě eliminovat, v přírodě nejsou potřeba politici, co kážou malé mzdy, ale sami mají veliká tajná konta, v daňových rájích, díky korupci a tunelování, jak může nějaký politik zastávat nejednou tři politické vysoké funkce, všichni politici jsou nenažraní, a potřebovali by násilně trvale odstavit trvale od všech koryt.