pondělí 10. dubna 2017

Ano, jsme neschopní se přizpůsobit světu

Nelíbíš se mi, protože jsi jiný, a tak tě eliminuji, u nás je časté jméno Novák, ten kdo je nový dostane nálepku a je potrestán za to že je nový, tyto praktiky jsou často i u zaměstnání, nebo ve škole, dříve i v armádě. Nikde ve světě nás už proto nemají rádi, protože jsme neschopní se přizpůsobit světu, kde je tolerance a láska. 
Nikdo není dokonalý vzhledem a psychicky, ani rasově čistý, každý je takový jaký je, nejsme z hlíny, aby nás ti druzí pořád nějak násilně vylepšovali. Zde se dostáváme k problematice parazitování, proč se namáhat když pomocí parazitování snadněji získám to, co potřebuji. Z nul vznikají nuly, a jediným číslem zde jsou iluze o tom, že já nejsem nulou. 

PC 60 TB certification CIA

Počítače CIA musejí střežit naši globální bezpečnost a být lepší než počítače; teroristů, zločinců, pirátů, atd. pokud potřebujete mít stejné technické vybavení protože taky střežíte bezpečnost, tak zde jsou díly ze kterých tento CIA počítač sestavíte.


  1. Náš kód: 204230
  2. Náš kód: 204097
  3. Náš kód: 93154
  4. Náš kód: 118315
  5. Náš kód: 202400
  6. Náš kód: 197540
  7. Náš kód: 164701
  8. Náš kód: 197496

Budete digitalizováni

Ano, digitalizace eliminuje násilí. Násilí člověka k člověku, se začíná stávat neřešitelným problémem, ten druhý, se nám stává peklem, je třeba začít lidi optimálně globálně digitalizovat, pomocí internetových dotazníků, a po digitalizaci lidská zdegenerovaná těla v krematoriu eliminovat, místo lidí budou na světě jenom kovoví roboti na dobíjecí baterky s umělou inteligencí. 
Informace z globální digitalizace se použijí pro naprogramování robotů, je třeba nahradit staré zaměstnance za nové robotické zaměstnance. Zájem celku je nad zájmem jedince, nebudeme už trestat genetické jedince za chyby, ale potrestáme všechny lidi najednou, komu není od digitální evoluce rady, tomu už není pomoci, kdo chce násilí, ten dostane násilí, pokud někde lidi budou drze odporovat digitalizaci, tak se tam pošlou vojenští inteligentní kovoví roboti a lidi budou eliminování a nedostanou už možnost vyplnit evoluční dotazníky. 
Z díla lidí poznáváme lidi, lidi začali myslet a žít hříšně, s hříšníky nelze mít smilování, ten kdo nemiluje víru v svatý evoluční digitální systém, ten je jinověrec, a tak jej vojenští roboti eliminují, na hrubý pytel se dávají hrubé záplaty. Vše začalo v okamžiku, kdy se lidi drze oblékli, protože se prý styděli za nahotu, tam kde se lidi neoblékají, tam se lidi k sobě i dobře chovají, oblečení z lidí udělalo hříšníky a s hříšníky nelze mít už smilování. 

Ano, každý máme svoje tajemství

Tento svět je už jenom o tajných agentech, každý profesionál je svým způsobem tajným agentem, a tajní agenti se rozdělují na specializace a kategorie, každý máme svoje tajemství a snažíme se získat tajemství, co zde mají cizí lidé, mlčeti zlato, to je zásada všech tajných agentů, pokud tajný agent už musí mluvit, tak on lže, nebo říká dezinformace. Pravda byla tajnými agenty zabetonována dokonale, aby se k ní nikdo nepovolaný už nikdy nedostal, všemu zde totiž vládne svatá lež, kterou naivně považujeme za svatou pravdu. 
Ježíš Kristus byl dokonalým tajným agentem, i když jej ukřižovali tak on vstal z hrobu, jak to on dokázal? Ježíš Kristus je totiž jenom pohádkou pro dospělé, a v pohádkách jsou běžná kouzla a zázraky, papír se nečervená studem, proč lidi považují pohádkovou postavu za reálnou postavu? 
Lidi touží mnoho po mesiáši, který je spasí před hříšným životem v konzumním očistci, a když zde nejsou praví mesiáši tak se lidi spokojí s falešným mesiášem, je to jako když nemáme pravé drahé dřevo, tak se spokojíme s levnými dřevotřískovými deskami. Levné náhražky stvořili svět ve kterém je; rychlé občerstvení, rychlé nakupování na internetu, rychlé cestování letadly na dovolenou, rychlá smrt od střelné zbraně, atd. jsi pomalý máš padáka, svět potřebuje rychlé profesionály, vyždímat zaměstnance a potom je vykopnout, a nabrat nové zaměstnance, o tom je moderní konzumní globální zaměstnavatel. 
Lidi nadávají na notebooky, že jim dlouho nevydrží, když jim někdo řekne, tak si nech sestavit počítač, a ten ti vydrží bez poruchy dvacet let, tak lidi říkají, že nutně potřebují přenosný počítač. Já jim říkám, stačí vám veliký telefon (DOOGEE Y6 Max), a nepotřebujete sebou tahat všude těžký notebook!