sobota 1. dubna 2017

Ano, je čas eliminovat chybné výdaje

Prioritou byla a bude ekonomika, za vším jsou peníze o tom v konzumní civilizaci nikdo, kdo pracuje, nepochybuje, výdaje jsou obrazně jako zalévání rostlin na poli, nebo zahradě, rozhodně není správné zalévat plevel! Jak dochází k tomu, že zaléváme plevel? Problémem je vždy nemoc u toho, kdo provádí zalévání, nemocný člověk špatně pracuje, a tak se splete a zalévá plevel. V přírodě je nemocné zvíře snadnou potravou pro ostatní zvířata, často zde jsou debaty o tom, proč zanikla veliká kultura, nebo veliká civilizace, rozbor zániku ukázal na to, že příčinou byli vždy nemocní lidé v centru systému. 
Systém může být dobrý a funkční, ale pokud se do centra dostanou nemocní lidé, tak se každý konzumní systém jistě brzo zhroutí! Já tento problém nazývám problémem klíštěte, které se snaží parazitovat, co nejdéle je to možné, takovým klíštětem jsou; králové, šlechtici, milionáři, prezidenti, ředitelé, celebrity, atd. podívejme se třeba na zlaté padáky! Adolf Hitler je klasickou ukázkou nemocného člověka ve vysoké funkci, následky jsou poměrně dobře zdokumentované, měli bychom se poučit konečně z chybné evoluční minulosti, a eliminovat z vysokých funkcí globálně nemocné lidi, co tvrdí mediálně, že je jejich špatný zdravotní stav ve vysokém věku stabilizovaný. 

Ano, je čas rozloučit se zaměstnanci co chodí pomalu

Je třeba začít škrtat zbytečné náklady na zaměstnance, a nahradit zaměstnance moderními systémy, co budou ale dělat vyhození zaměstnanci co chodí pomalu, když nebudou mít možnost už vydělávat v zaměstnání peníze? Vyhození zaměstnanci budou pomocí dotazníků na internetu digitalizováni, po digitalizaci se jejich ubohá těla eliminují v krematoriu. Zdá se vám to jako utopie, která se nestane, nejspíše vám mediální propaganda přeprogramovala dezinformacemi mozek, a tak jste přestali vnímat svět, ve kterém žijete. 
Povrch se zde nemění, vše funguje ještě jako před sto lety, změny jsou utajené pod povrchem, a jenom specialisté o nich vědí, zásadní změnou je bezdrátový internet, bez spojení není velení, o tom to je, základem budoucnosti je bezdrátové spojení mezi digitálními systémy. Vše začalo velmi dávno dálkovým ovladačem televize, proč chodit k televizi ručně přepínat programy, proč vlastně vůbec chodit, když můžeme být jenom programem umělé inteligence, ve virtuálním globálním světě, nemusíte už; jíst, spát, chodit k zubaři, chodit na záchod, mít sex, platit daně, cestovat autem, bát se nemoci a smrti, je to zcela jiná realita! 
Zaměstnanci chodí pomalu jako ubohá zvířata, a to je pro globálního zaměstnavatele problém, virtuální zaměstnanci už nechodí pomalu, proč by měli někam chodit, vše je propojeno globálně, a během okamžiku je zaměstnanec kdekoli na této planetě, a může zde dělat něco, co nikdy ještě nedělal, protože on má k dispozici programy a databáze. To co dříve vyžadovalo obrovské náklady a trvalo to dlouho, to je díky virtuálním zaměstnancům vyprodukováno levně a rychle, není třeba virtuální zaměstnance kontrolovat, protože kontrolu zajistí umělá inteligence!

Ano, Miloš Zeman nám lže o svém zdraví

Díky bohu, se smát idiotům mohu, tak to je, že ten druhý idiot je. Ano, Miloš Zeman nám lže o svém zdraví, a tvrdí, že je jeho zdravotní stav stabilizovaný, to je jako mediálně tvrdit, že díky hodné Číně, se zde budeme mít brzo ekonomicky tak dobře, jako se mají lidi ve Švýcarsku
Je mě dneska 64 let, měl jsem bohatý život, a co mě nezabilo, to mě posílilo do nového boje za lepší svět. Zjistil jsem, že moje logické myšlení se neustále točí okolo lidského zdraví, ať jsem rozebíral; ekonomiku, politiku, náboženství, filosofii, vědu, logiku, umění, sport, rodinu, psychiku, statistiku, historii, atd. vždy jsem nakonec jistě skončil u lidského zdraví. 
Všiml jsem si toho, že někde jsou lidi zdravější, a tak se dožívají i velikého věku, co je zde příčinou jejich zdraví? Příčinou jsou ideální podmínky pro život, naše tělo není ocelový robot, kterému je jedno, v jakých podmínkách on pracuje, jsme velmi citliví na svět, ve kterém žijeme, jsou místa pro život vysloveně nevhodná, ale my zde žijeme, protože jsme se zde narodili, nebo z jiných důvodů. 
V přírodě je to jednoduché, tam kde jsou špatné podmínky pro život, tam je i málo života, lidi jsou ale nucení v takových podmínkách existovat, protože to tak chce společnost, nebo ekonomika. Za největší lidský problém považuji idiota, který zde má vysokou funkci, příčinou je zde mocná ideologie, která nadřazuje svaté ideály, nad přirozený realismus. Není zde demokracie, je zde kleptokracie, a o tom, to zde bohužel už dlouho zde je!

Proč je na světě tolik idiotů?

Dokud zde nebyl ještě internet, tak jsem si nedokázal uvědomit, kolik idiotů je na světě, s příchodem internetu mě došlo, že v tom jedeme bohužel všichni, každý člověk který je oblečený, ten je i idiot, s příchodem používání oblečení, se z lidí stali idioti, největší idioti jsou ti, co jsou oblečení většinou jenom společensky, protože se při práci neušpiní. Míra idiotství není u idiotů stabilní veličinou, protože vše je zde v pohybu, a jedinou jistotou, je tak zde smrt každého idiota. 
Snažit se násilně eliminovat konkurenční idioty je marnost, je to jako násilně vraždit pomocí chemie mouchy, ano idiotů je všude bohužel jako much. Bible je klasikou, která jasně odhaluje to, že problém s idioty je už velmi starý, a systémově neřešitelný, digitální generace hovoří o chybě v Matrixu. Tou chybou v Matrixu, je idiotské porušování přirozených principů, a místo přirozených principů, zde jsou idiotské principy, které jsou mocným a bohatým idiotům svaté. 
Základním idiotským principem je to, že autority mají svatou pravdu, a ten kdo neuznává autority, musí být exemplárně za to potrestán; stětím hlavy, ukřižováním, upálením, oběšením, zastřelením, otrávením, atd. kdo nejde s námi, jde proti nám, a tak bude násilně eliminován! 
Co je dovoleno mocným idiotům, to je zakázáno bezmocným idiotům, následkem je logicky nekonečný globální krutý boj o moc a bohatství mezi elitními idioty. Druhá světová válka v nahotě odhalila to, že se nám idioti přemnožili, jaký smysl mají veliké války, co tím idioti vlastně získají? Idioti jsou zlí, protože se chtějí mít zde dobře, moc je postavena na bezmoci, aby mohl někdo poroučet, musí jej ostatní poslouchat, to je jádro problému u idiotů. Podívejme se do hlavy vrcholových idiotů, abychom našli příčinu jejich nemoci, příčinou jejich nemoci jsou drogy, návyková chemie jako je slivovice a cigarety, dokáže proměnit mozek v nebezpečnou zbraň, mnohá hospodářská zvířata proto preventivně vyklešťujeme, aby se do mozku samce nedostala návyková droga, která ochočené zvíře promění v nebezpečnou zbraň. 

GVKB ví jak pomoci idiotům co jsou depresi

Idioti se nám přemnožili, a nikdo už neví jak pomoci idiotům, proto je zde GVKB který se specializuje na to, jak pomoci idiotům, co jsou v depresi. Řešení je prosté, stačí idioty přemístit do Mezinárodní společnosti pro vědomí Kršny, (International Society for Krishna Consciousness, odtud je zkratka ISKCON). Na hrubý pytel se dávají logicky hrubé záplaty, mnozí idioti co mají deprese, a tak konzumní slivovici a kouří cigarety, odmítají přemístění k této organizaci, protože jsou zdegenerovanými zbabělci. 
Je třeba vydat globálně GVKB zákon, který umožní odchytit idioty a přemístit je násilně dlouhodobě k této organizaci, postaví se veliké tábory s vysokými ploty, které budou chránit odchycené idioty před zkaženou konzumní civilizací, plnou idiotů co kouří cigarety a pijí slivovici. 
Umělá globální inteligence GVKB bude vše monitorovat, a vysílat lidi v bílých pláštích, aby odchytávali nebezpečné idioty, nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, odchyceni budou; králové, císařové, šlechtici, papežové, rabíni, proroci, mesiáši, prezidenti, předsedové vlády, ministři, poslanci, senátoři, soudci, notáři, diplomati, generálové, celebrity, milionáři, ředitelé, podnikatelé, bankéři, vědci, novináři, atd. Zdraví idiotů je na prvním místě, léčit idioty a vyléčit je, o tom moje GVKB strategie je, jsou prostě věci, na kterých nelze šetřit. 

Proč jsi bezcharakterní pokrytec?

Podívej se na sebe do zrcadla, hraješ si zde na to, co ve skutečnosti zde vůbec nejsi, podívej se na svoje sobecké priority, které s tebou manipulují jako s loutkou, ze sobeckých priorit poznáš jistě to, že jsi bezcharakterní pokrytec! Možná namítneš, že ses jenom přizpůsobil situaci, a že dobrota je přeci žebrota, jenže zase lžeš! 
Jsi psychicky a fyzicky nemocný, to je pravá příčina toho, že jsi bezcharakterní pokrytec! Čím více studuji konzumní svět, ve kterém existuji, tím více mě dochází, že jádrem všech ekonomických a psychických problémů je zde nemocný člověk, který si zde pokrytecky hraje na zdravého člověka. Jak zamaskovat to, že jsem nemocný, o tom je bezcharakterní pokrytectví lidí. 
V přírodě je tvrdá konkurence, a ten kdo je nemocný, se jistě stává potravou pro svoje okolí, dospěli jsme tak daleko, že naši prezidenti a ředitelé, jsou většinou zralí pro to, aby se léčili dlouhodobě v nemocnici. Když jde o výhody a jistoty, tak jsi schopný i toho, že se budeš vydávat za zdravého člověka, a mediálně říkat, že tvoje nemoci jsou stabilizované! 
Jakmile by tě mohlo něco existenčně ohrozit, tak využíváš profesionálních kaskadérů, co tě nahradí, dalším problémem jsou u tebe náhražky, místo sportu si zapneš televizi a podíváš se na sport, místo lásky ze které je potomstvo, se podíváš na porno, místo osobního dialogu, je zde zase neosobní Facebook, nakonec je zde slivovice a cigareta. Běž se podívat na hřbitov a do krematoria, ať víš jistě, co tě bude zde brzo čekat. 

Proč nedůvěra v Miloše Zemana rychle roste?

Politika je módní záležitost, to co bylo v módě dříve, to dneska už není v módě, voliči chtějí změnu, a tak už Miloš Zeman vyšel z módy, a je třeba jej nahradit někým, kdo bude vyhovovat současné politické módě, potřebujeme někoho kdo je zdravý a mladý, koukat se na staré a nemocné soudruhy to nás už nebaví. Co bylo, to bylo, z díla spatříme tvůrce, nepotřebujeme ubohé politické fráze, ale potřebujeme odvážné hrdinské činy, které eliminují u nás blbou náladu, která je zde díky depresi u; politiky, ekonomiky, náboženství, vědy, umění, filosofie, rodiny, psychiky, atd. 
Promluvím k vám v podobenstvích, strom, který nemá už díky stáří ovoce bude vykopán a hozen do ohně, potřebujeme mladý strom, co bude mít sladké ovoce, nejsme tak bohatí abychom mohli šetřit na výměně starých stromů z mladé stromy. Naše vláda nemůže být zaopatřovacím sociálním ústavem pro staré idioty, je třeba vyčistit vládní chlív, od špíny, která je zde díky korupci a tunelování, je třeba ukončit zastaralý feudalismus a přejít do moderního kapitalismu ve kterém nebude rozdíl mezi naší republikou a Švýcarskem, proč bychom se nemohli mít ekonomicky stejně dobře, jako se mají lidi ve Švýcarsku? Zaměstnavatelé nabízejí zaměstnancům smlouvy, které nutí zaměstnance k tomu, aby pracovali jako jejich ekonomičtí otroci zadarmo! 
Spočítejme si kolik peněz lze ušetřit z minimální mzdy? Minimální mzda je jistou cestou k tomu, jak se zde stát díky exekutorům brzo bezdomovcem. Objektivní náklady na funkci prezidenta republiky jsou obrovské, je to veliký luxus pro stát který má obrovské dluhy! Je třeba začít škrtat náklady od vrchu, protože zde jsou obrovské náklady na; prezidenta, předsedu vlády, předsedy politických stran, ministry, poslance, senátory, diplomaty, soudce, byrokraty, vojáky, policajty, tajné služby, atd. 
Na jedné straně někdo letí státním letadlem na zbytečnou státní návštěvu do Číny, a na druhé straně, zde jsou bezdomovci, co umírají díky bídě. Prý kdo chce zaměstnání ten si je najde, jenže najdete si jenom ubohé zaměstnání za ubohou mzdu, jádrem problému je centralizovaný feudalismus, tam kde je dosud centralizovaný feudalismus, tam si nelze nalézt práci za vysokou mzdu, protože staří feudálové shrábnou všechny zisky pro sebe pomocí; daní, cla, poplatků, pokut, certifikací, přerozdělování, dotací, výjimek, imunity, atd.

Proč se ekonomicky a sociálně potápíme

Dobrota je žebrota, podívejme se do přírody, v přírodě není dobrota, a proto si příroda umí poradit se změnami a nedostatkem zdrojů, za každý dobrý skutek je zde jistě spravedlivý trest. Podívejme se na soudružský socialismus, jak on ubožákům slíbil sociální dobrotu, a brzo následoval trest ve formě ekonomické krize, čiň čertu dobře a on se ti peklem odmění. Pokud díky svému sobectví chybuješ, tak počítej s tím, že za svoje sobecké chyby i zaplatíš, komu není rady, tomu není už ani pomoci, vše co dáváš to nazpět i dostáváš, jak si usteleš tak si i lehneš. Vše je zde o sobeckých prioritách, jsi loutkou, kterou ovládají sobecké priority, podívejme se na to, jak těžce nemocný Miloš Zeman, chce znovu kandidovat na prezidenta. Příčinou je to, že sobecké parazitování je pro psychické ubožáky tvrdou drogou, klíště tak dlouho přisáto na tobě bude, dokud se dosyta nenasaje tvojí krve. 
Lidi co zde mají výhody a jistoty, to jsou obrazně jenom klíšťata, co vysávají ekonomiku a sociální systém, z utrácení za luxus, poznáme kdo je zde parazitem, a kdo není parazitem. Není třeba vymýšlet to, co příroda už vymyslela, podívejme se na mravence, proč mravenci nemají ekonomické a sociální problémy, jaké mají lidi? U mravenců je dokonalý přídělový systém, nikdo zde nemá výhody a jistoty, každý je zde sluhou ostatních, nikdo zde není prezidentem ani milionářem! Náš konzumní systém je ekonomicky a sociálně pevně uzavřený, co je zde dovoleno mocným, to je zakázáno bezmocným. Prý bez elitních klíšťat by to zde nemohlo fungovat, to je lež jako věž, díky elitním klíšťatům, se totiž ekonomicky a sociálně potápíme.