středa 29. března 2017

Jsi kverulant

Jablko nepadne daleko od stromu, problém s tím, že je ten druhý kverulant je zde už od té doby, co jsou lidi pokrytci, a tak si jedno myslí a jiné říkají. Pokud je něco chybné, je třeba to opravit nebo nahradit tím co je správné, v minulosti bylo mnoho snah řešit problém s kverulanty, ale byla to jenom marnost, je třeba jít do hloubky problému. Příčinou kverulantství je psychická nemoc, psychicky zdravý člověk, který žije ve zdravém psychickém prostředí, ten není kverulant. Množství psychicky nemocných lidí všude rychle narůstá a tím narůstá logicky i počet kverulantů, léčení psychických nemocí nefunguje, zde systém zdravotní péče globálně dlouhodobě selhal! 
Proč se psychika lidí nedokáže přizpůsobit moderní konzumní kultuře, a tak je zde globálně 99% lidi psychicky nepřizpůsobivými kverulanty. Člověk je evolučně zastaralý systém je třeba stvořit zcela nového člověka pomocí; genetické modifikace, klonování, inteligentního čipu na čele, atd. starý model zaměstnance, se tak nahradí zcela novým modelem zaměstnance, se kterým budou zaměstnavatelé spokojení, na genetický inteligentní produkt bude záruka deset let, a po záruce se budou zaměstnanci ekologicky recyklovat. Neberte si to kverulanti osobně, že budete nahrazení novým digitálním modelem člověka, takový je život, že se staré nahrazuje novým. 

Jak investovat do budoucnosti?

Nikdo z lidí nemá kouzelnou křišťálovou kouli, ve které by se mohl podívat na to, jak investovat optimálně do budoucnosti, v místech kde rostou banány, lidi neinvestují do budoucnosti a žijí naplno současností, život zde je krátký a nejistý, následkem je zaostalost, a otrocká fyzická těžká práce v zemědělství za ubohou mzdu, ze které lze uboze žít. 
Problémem investic je jejich návratnost, a ochrana toho do čeho se mnoho investovalo, dejme tomu investujete do vysokého vzdělání, a po skončení studia zjistíte, že o vás zaměstnavatelé nemají zájem, protože je zde nadbytek lidí co má vysokou školu. Jisté investice nesou malý zisk, pokud chcete veliký zisk, musíte jít do nejistých investic. Tam kde je možnost dosažní zisku tam je i konkurence, konkurence logicky není tam, kde není možné dosáhnout zisku. 
Pokud se budete fotografovat mobilním telefonem na skládací tyčce, před známými turistickými pozadími, tak nebudete mít problém s konkurencí, ovšem ze svých amatérských ubohých fotek nebudete mít nikdy žádný zisk! Zisk má ten kdo profesionálně fotografuje s profesionálním vybavením, je to obrazně jako ve sportu, ten kdo je v první lize, ten má veliké zisky, a ten kdo je v třetí lize, ten nemá ze sportu zisk. 
Vše je o prioritách, ten kdo má správné priority ten i správně investuje do budoucnosti, nejsou zde univerzální správné priority, každý člověk je originál v originální životní situaci, je třeba všeho zkusit a dobrého se dlouho držet jako klíště. Podívejme se na; Google, Facebook, Microsoft, Intel, IBM, AMD, Samsung, Apple, Adobe, Amazon, atd. jde o moderní způsob investování do budoucnosti, ve světě informací a programů, z díla se pozná tvůrce.

Ano, vše budou řídit inteligentní centrální počítače

Každá novinka přináší výhody a nevýhody, většinou u novinek vidíme jenom výhody a nevidíme nevýhody, podívejme se třeba na mobilní telefony, ve kterých je internet, na jedné straně jsme získali levný zdroj informací a programů, na druhé straně jsme se stali závislými na mobilních telefonech. Novinky se stávají problémem, pokud nejsou pod optimální kontrolou specialistů, kontrola je jako dopravní policie, která zajišťuje dodržování předpisů na silnici, v přírodě je kontrola zajištěná svobodným bojem o existenci, za chybu se zde většinou platí smrtí. 
Podívejme se do minulosti na zániky civilizací z hlediska kontroly, jakmile v nějaké civilizaci selhala optimální kontrola, tak brzo civilizace zanikla. Lidi mají sobeckou snahu plýtvat společnými hodnotami, a šetřit svoje soukromé hodnoty, ze společného krev přeci neteče, a z vlastního krev teče, paraziti se snaží dostat k přerozdělování společných hodnot, na vysoké státní a podnikové funkce, příležitost umožňuje parazitování, proto zde musí být optimální kontrola, která eliminuje parazitování na společných hodnotách. 
Vědci a technici proto pracují na propojení mozku s internetem a telefonem, takto se konečně realizuje globální kontrola nad lidmi, z lidí se stanou levné loutky ovládané centrální umělou inteligencí, tím skončí; drogy, revoluce, války, ekonomická imigrace, politika, náboženství, reklama, pohádky, umění, školství, rodina, mafie, celebrity, milionáři, králové, prezidenti, ředitelé, atd. 
Každý bude jenom číslem ve statistice, a pokud díky ekonomické globální optimalizaci, milion ubožáků, skončí každý den v krematoriu, tak to bude jenom nudná ekonomická statistika. Místo pracujete pomalu a chybujete, bude zde poukaz do obvodního krematoria, z prachu jsi díky evoluci vznikl, a v prach se v krematoriu navrátíš, díky tomu, že vše budou řídit inteligentní centrální počítače. 

Každý ubožák se chce mít dobře

*
*
Odkroutíte si své povinnosti a jdete odpočívat. Nikdo mocný a bohatý nepracuje málo hodin. Minimálně ne do doby, než vydělá prvních pár milionů dolarů, pak už si to může dovolit, protože peníze dělají peníze. Jak chcete mít více než ostatní průměrní lidé, a nevěnovat tomu více úsilí? To přece nedává smysl. Všichni kdo se dopracovali k moci a bohatství, pracují mnoho a to každý den. Pracují tak jak je potřeba.
*
*
Ubožáci jsou všude okolo. V Praze je koncentrace ubožáků extrémně vysoká, většina ubožáků má pocit, že by všichni měli mít stejně málo nejlépe nic. Sami jsou líní a proto je pro ně naprosto nepředstavitelná věc, že by někdo mohl jezdit v drahém autě a bydlet v drahém domě. Pokud někoho takového najdou, okamžitě ho pomocí podrazů stahují dolů. Valí na něj svou negativní energii a vysávají ho jako klíšťata. Je potřeba se takovýchto ubožáků co nejdříve zbavit. Vůbec je neposlouchat a ignorovat je. Pouze vás zdržují a brzdí. Nic dobrého vám nikdy nepřinesou.
*
*
Kolik hodin denně trávíte sledováním televize a internetu? Uvědomujete si vůbec, kolik negativních a podprahových informací proudí do vaší hlavy od ubožáků? Stačí se podívat na ubohé televizní noviny. Dozvídáte se pouze o; vraždách, podvodech, krádežích, zdraženích a podobných „špatnostech“. Mozek ihned dostane impulz, že je vše špatně a vy dostanete depresi.
*
K čemu je vám informace, že daleko od naší republiky někdo slavný právě zemřel? Že někdo z nějaké vlády lže a krade? Jsou to všechno věci, se kterými stejně neuděláte vůbec nic. Pouze vás přehlcují zbytečnými informacemi a v hlavě vám nezbude dost prostoru pro ty pozitivní a kreativní myšlenky. A co třeba filmy. Díváte se na napínavý film v televizi, a ten je proložen několika dlouhými reklamními bloky, kdy jste masírování marketingovými kampaněmi rozličných bohatých obchodních společností. A mimo toho, sledujete něco, co vám naplánoval někdo jiný. Čekáte, než film začne, čekáte, než skončí ubohá reklama. Stále pouze celý živit jako ubožáci čekáte na zázraky, a že bude lépe! 
*
*
Kolik pracujících lidí z vašeho okolí znáte, co nemají jedinou půjčku? Když se zamyslím, tak je to zřejmě v Praze číslo velmi se blížící 10%. A teď se zamyslete, na co ty půjčky šly? Je to opravdu nutné? Opravdu byla potřeba dovolená v USA, a nestačila letos jen v Praze, a příští rok na Slovensku? Proč nevystačilo těch pár tisíc před výplatou? Víte o kolik, danou věc přeplatíte jen pro to, že ji musíte mít teď hned na drahou půjčku? 
*
*
Dnes velmi málo lidí čte hodnotné knihy, a téměř nikdo se nevzdělává nad úroveň, kterou musí kvůli škole, či zaměstnání. Pokud si člověk dobře vybírá klasickou literaturu, tak dostává ohromný náskok před zabrzděným okolím. Každá hodnotná kniha, kterou přečtete, vás posouvá kupředu. Každý hodnotný názor, který se dozvíte, vás obohatí. Čím více informací máte, tím lepší a kvalifikovanější rozhodnutí dokážete v životě činit.
*
*
Ve zdravém těle zdravý duch. Sport má na člověka samé pozitivní účinky. Zbavuje ho stresu. Uvolňuje strach, takže se člověk cítí více spokojený a veselý. Má více chuti do práce, či do libovolné jiné činnosti. A u sportu se také velmi snadno seznamuje a navazují se různá přátelství, která se vám v budoucnu mohou hodit.
*
*
Většina lidí si nakupuje drahé zbytečné věci pro spotřebu. Přitom většinou tyto věci již doma mají, a v klidu by jim stačily dalších pár let. Kolik peněz by utracená částka udělala na vašem účtu? 
*
*
Většina lidí nemá optimální cíl? Máte cíl? Víte, kde chcete být za rok? Víte, čeho chcete dosáhnout? Děláte vše pro to, abyste se k vytouženému cíli dostali? Většina ubožáků ne! Bloumají bezcílně životem, a kouří cigarety, nebo pijí slivovici. Honí se za nesmysly, a nechávají si uplout důležité věci a momenty. Nevědí kudy kam a jsou existenčně ztraceni. Chcete letět profesionálně fotografovat na druhou stranu světa? Není problém. Chcete rozjet nový ekonomický projekt? Není problém, stačí si jej optimálně rozplánovat. Dejte si reálné vysoké cíle. Připravte si v hlavě hodnotný plán, jak těchto cílů v budoucnosti dosáhnout a jděte do toho!
*
*
Většina ubožáků se snadno vzdává. Přijde první neúspěch a vzdají se. Přijde první rána a vzdají se. Přijde první bolest a vzdají se. Někdo jim řekne, že si myslí, že to není podle něj úplně super, a oni se opět vzdají. Každý sobecký parazit se chce vést na ekonomické káře, jako prezident nebo ředitel, a nikdo nechce ekonomickou káru táhnout jako dělník za minimální mzdu, následkem je logicky deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, filosofie, psychiky, atd. víte to, že v Praze ekonomickou káru táhne jenom 30% lidí, a 70% lidí se na káře pohodlně veze, díky uzavřenému centrálnímu byrokratickému systému.

Krize je následkem chyb nadřízených

Nad nadřízenými není optimální kontrola, která by zajistila to, že nadřízení nebudou chybovat, je třeba vytvořit globální tajné agenty, co budou tajně kontrolovat všechny nadřízené na světě, a zajistí to, že chybní nadřízení budou vyhozeni ze svých zaměstnání a funkcí, nebudou zde pro nikoho výjimky ani imunita, i; prezidenti, ředitelé, celebrity, předsedové vlády, předsedové stran, ministři, poslanci, senátoři, soudci, diplomaté, profesoři, kardinálové, papežové, proroci, rabíni, guru, dalajláma, kouč, poradce, atd. budou vyhození bez zlatých padáků ze svých funkcí, za svoje chyby. 
Strach z trestu, je základem pro eliminování chyb nadřízených, dobrota k nadřízeným, má za následek depresi u; ekonomiky, politiky, umění, filosofie, náboženství, rodiny, psychiky, atd. Práce všech nadřízených, se stane vrcholovým sportem, ten kdo bude chybovat, a pracovat pomalu, ten bude vyhozen ze svého místa nadřízeného, zavede se pro nadřízené úkolová termínovaná práce, kdo v termínu a vysoké kvalitě, práci nezvládne, ten dostane automaticky výpověď, vysoké funkce zde nemohou být, pro staré líné ubožáky
Jaký je pastýř takové je i jeho stádo, každý pastýř zde musí být pod kontrolou tajných agentů, zavedou se identifikační čipy a všude budou kamery a mikrofony; internet, počítače, telefony, nákupy, atd. budou monitorovány, a nic neunikne pozornosti umělé inteligence, kterou budou využívat tajní agenti. Nebude už možné, aby zde vládli v klepokracii svatí oligarchové, co si nosí domů miliony v krabicích od vína, a nakradené peníze ukrývají v daňovém ráji. 
Zruší se papírové a kovové peníze, zruší se i možnost vlastnictví hodnot, vydělané elektronické peníze, budou mít globálně platnost jenom jeden rok, a potom nebudu už mít žádnou hodnotu. Ceny za; práci, zboží, služby, atd. budou určovat jenom tajní agenti, ten kdo poruší globální cenovou politiku, ten bude eliminován a recyklován. Nebude už možné, že by si politici sami sobě, schválili zvýšení platů!