pondělí 27. března 2017

Štěstí dělá z mocných a bohatých parazitů svaté idioty

Někdo zde má existenční veliké štěstí, a stane se z něj mocný a bohatý parazit, netrvá to dlouho, a z parazita se stane svatý idiot, který si myslí o druhých, že to jsou idioti, každý podle sebe posuzuje druhé. Abychom poznali, kdo je, a kdo není zde idiot, musíme se podívat z blízka objektivně, na dílo druhých lidí, z díla spatříme velikost idiotů. 
Dílem velikých idiotů je deprese u; politiky, ekonomiky, morálky, filosofie, rodiny, psychiky, atd. kam vstoupí noha svatého idiota, tam mnoho let nic už nevyroste. Nejde si nevšimnout toho, že je zde; kariérismus, dezinformace, kasty, rasy, kategorie, třídy, imigrace, revoluce, válka, terorismus, mafie, sekty, drogy, prostituce, korupce, tunelování, podrazy, kleptokracie, atd. příčinou jsou logicky svatí idioti. Každý kdo zde má k dispozici sekretářku a služebního řidiče, ten je zde i svatým idiotem, nemoc a štěstí, nejde dlouho utajit. 
Svatí idioti, mají i svatá hesla, podle kterých myslí a žijí; po mě potopa, z cizího krev neteče, dobrota je žebrota, kdo nelže a nekrade, ten idiotem je, atd. Pokud by volby, mohli z politiky eliminovat svaté idioty, tak by je svatí idioti zakázali, proč jsou na politických kandidátkách, jenom samí svatí idioti? 
Na veliké ryby zde nejsou sítě, a tak nadnárodní korporace tunelují národní ekonomiky, a zisky si ukládají do daňových rájů, sledujme pohyb peněz, a zjistíme kde je na světě nejvíce svatých idiotů. Peníze jsou pro svaté idioty tvrdou drogou, pokud se ze svatého idiota stane díky nedostatku štěstí ubožák, tak většinou svatý idiot spáchá zbaběle sebevraždu, tak jako to udělal třeba svatý idiot Adolf Hitler

Optimální GVKB princip

Základem vesmíru a života, atd. jsou optimální GVKB principy, to je logicky i odpovědí na věčnou otázku vesmíru, života, atd. co jsou optimální GVKB principy, které jsou základem, a tím i prioritou. Optimálními GVKB principy je; dualita, jednoduchost, normalita, funkčnost, spolehlivost, jistota, výhoda, čistota, pravda, láska, zdraví, atd. obrazně řečeno, dům, který stojí na písku, ten brzo spadne, a skálou zde jsou optimální GVKB principy! 
Komu není rady, tomu nelze ani pomoci, blahoslavený je zde ten kdo postavil svoji existenci na optimálních principech, jak si to každý zde udělá, takové to on zde i má. Jsi rozladěný, protože jsi nepostavil svoji existenci, na optimálních principech, komu není rady, tomu nelze pomoci. Pokud hledáte Boha, který dokáže zázraky a může učinit váš život tak šťastným, tak hledáte optimální principy, v optimálních principech, je rozpuštěn Stvořitel všeho. 
Dokonalost Stvořitele se skládá z mnoha optimálních principů, každý optimální princip je zde důležitý a nepostradatelný, vše co je lidmi vytvořeno, to je zde dočasně, a jenom optimální principy zde jsou trvale, berme optimální principy jako mapu, pomocí které se naše civilizace může dostat do konzumního ráje.
Bude lépe pokud se budeme řídit optimálními principy a nedopustíme toho, aby byli optimální principy zneužity mocnými a bohatými parazity, co brzdí škodolibě naši evoluci, je třeba tyto brzdiče evoluce odhalit a potom je eliminovat, kdo netáhne s námi, a snaží se jenom na káře vést, nebo dokonce existenční káru brzdí, ten bude odhalen a eliminován, začneme lidi geneticky modifikovat a klonovat, na čelo každý dostane GVKB čip, aby on nemohl chybovat, a tím porušovat optimální GVKB principy.

GVKB systém naučí lidi optimálně pracovat

Vysokoškoláci a středoškoláci jsou teoreticky chytří, ale vědí už hovno o praxi. Dělníci znají praxi, a nejsou teoreticky chytří, jsou zde tedy dva světy a to svět praxe a svět teorie. Takový je život, z hovna bič nikdo neuplete, ano vysoké školy a střední školy jsou na hovno, je třeba globálně zrušit střední školy a vysoké školy, tím nastane veliká úspora peněz, a nebudou zde problémy s pyšnými a línými vysokoškoláky a středoškoláky, co zde jsou ekonomicky jenom na hovno. 
Každý bude od 15 let makat, do 70 let, aby zde bylo dost peněz na ty, co zde žijí z práce těch, co profesionálně pracují. Pokud někdo chce dneska něco odborného vědět, stačí mu k tomu použít internet, nebo jít do knihovny. Zruší se používání titulů, jediným titulem bude, pane a paní, z prachu vše vnikne a v prach se to navrátí, každý je zde jenom evolučním experimentem, s nulovou hodnotou pro evoluci. 
Aby lidi mohli optimálně pracovat, tak se budou lidi; geneticky modifikovat, klonovat, dostanou na čelo GVKB čip s umělou inteligencí, atd. vyrobený produkt zaměstnance se bude po deseti letech ekologicky recyklovat, aby jej nahradil modernější produkt GVKB zaměstnance. 

Díky elektřině jsou lidi na baterky

Každý se raduje, v jaké době žijeme, že jsou běžné digitální vymoženosti, ale nikdo nechápe zásadní věc. Vše jde zneužít tak, aby to lidem škodilo! Vynalezli jsme elektřinu, aby nám ona dala výhody a jistoty, jenže se okamžitě našli lidi, co elektřinu zneužili k tomu, aby nás o výhody a jistoty připravili. Díky elektřině jsou lidi na baterky a tak jsou často bez energie a tím komunikace s lidmi nefunguje. Posledním hřebíkem do rakve byl veliký telefon s operačním systémem, lidi se stali na telefonech závislí a je to stejná závislost jako závislost na slivovici a cigaretách. Musel jsem se přizpůsobit době a tak jsem si koupil taky veliký telefon (DOOGEE Y6 Max) abych nevypadal jako nepřizpůsobivý ubožák. 
Potom jsem optimalizoval svoje stránky a blogy pro můj nový telefon, vše je dneska o přizpůsobivosti, proto lidi už nemají charakter a místo charakteru mají jenom inteligenci, ten druhý se na tebe podívá, a jeho inteligence zjistí, že jsi ubožák, a tak ten druhý s tebou podle toho i jedná. Jak nevypadat jako ubožák a vypadat jako celebrita, o tom to dneska je! Pochopitelně je nutné cizí lidi informovat o tom že jsi celebrita a tak se dá veliký telefon na dlouhou skládací tyčku a začneme sebe fotografovat před zajímavým pozadím, ubohé fotky z telefonu odešleme na Facebook, nebo na jinou sociální síť. Přišel, vyfotografoval se mobilem, odeslal fotku na Facebook, o tom je moderní doba, podívejte se na mě já jsem celebrita!