neděle 26. března 2017

Je třeba z EU vymést všechnu dobrotu

V knihách a na internetu, je odpověď na naše všední běžné otázky, často nejsme spokojení s tím, jaké odpovědi na naše otázky jsme nalezli, je často veliký rozdíl mezi tím co očekáváme a tím co dostaneme. Tento konzumní svět to je obrovská evoluční laboratoř, a ty jsi zde jenom bezvýznamným pokusným evolučním subjektem, který je zde dočasně. 
Lidi dělají chyby, právě jsem si udělal jablečný štrúdl, a zapomněl jsem do něj dát rozinky, přitom rozinky mám doma. Příčinou je to, že mi není dneska dobře, a trápí mě kašel, a na kašel beru syrový Český česnek. Někdo řekne, že jsem rozmazlený, a že jablečný štrúdl je i bez rozinek dobrý, mě jde o to, že dělám často zbytečně chyby, nikdo z lidí není dokonalý, chybují dělníci i prezidenti. 
Podívejme se na EU, jak neustále amatérsky chybuje, a kde je příčina, kdo za to může, že EU v krizi často je? Příčinou je zde dobrota, a následkem dobroty je žebrota, podívejme se na altruistická náboženství, jak dopadla, lidi už mají dost všech náboženství, a nahrazují náboženství; politikou, ekonomikou, reklamou, sociálními sítěmi, drogami, sexem, atd. 
Je třeba z EU vymést všechnu dobrotu, každý obyvatel v EU dostane na čelo EU inteligentní čip a z člověka se stane loutka ovládaná EU čipem, už zde nebude lidské chybování, kdy si někdo chtěl udělat jablečný štrúdl, a zapomněl do něj dát rozinky. 

Ano, nemocný nemůže léčit nemocné

Každý se občas zamyslí nad sebou a zjistí, že neví co je, každý má mnoho priorit co mu panují, a tak je loutkou ovládanou prioritami, myslíme a jednáme podle situace, naše inteligence je pro nás velikou výhodou, ale máme s naší inteligencí i mnoho problémů. K pochopení sebe, a všeho co je okolo tebe, je nutné porozumět prioritně tomu, co je to inteligence? 
Inteligence to je práce s daty a informacemi, potřebujeme mnohé řídit optimálně, k tomu jsou potřeba data a informace, programově využitelná. V naší hlavě je obrazně obrovské množství; králů, prezidentů, ředitelů, celebrit, programátorů, administrátorů, uživatelů, dělníků, atd. každý člověk je originál v originální situaci, navíc se ještě každý člověk neustále podle situace mění, pochopit sebe nebo druhé, je proto tak obtížné, navíc jsme se naučili být herci, a tak se vydáváme za to, co nejsme. 
Vím to, že nic nevím, abychom mohli něco vědět, musíme se k tomu dlouhodobě přiblížit, a tím se musíme logicky od jiného vzdálit. Je to tak snadné chybovat, a je velmi obtížné nechybovat, co je pro nás správné? Správné je být zdravý tělesně a duševně, k čemu ti budou výhody a jistoty, když budeš nemocný, komu není rady tomu zde ani není už pomoci, tento konzumní svět se stal velikou nemocnicí, a v tom jádro problému, nemocný nemůže léčit nemocné. 

Veškeré počítání a myšlení je jenom marnost

Jsi nula, která je zde dočasně, a vše co stvoříš to má nulovou hodnotu, máš to logicky v hlavě vynulované, a tak tvoje myšlení má nulovou hodnotu, a o tom to je, že vše zde z nul vzniká a v nuly se to zase navrací, na počátku vše ho zde byla nula, a potom přišla svatá nula, a stvořila iluzi toho, že je zde absolutno a život, ve skutečnosti zde je jenom nula, není zde žádné absolutno a život. Veškeré počítání a myšlení je jenom marnost, protože vše jsou jenom iluze s nulovou hodnotou, a proto je zde vše i dočasně. 
Nemá smysl něco slavit, nebo se snažit kázat co je správné a co je chybné, tento konzumní svět je jenom konzumní iluze s nulovou hodnotou, a ty jsi jenom zbytečnou dočasnou nulou. Tvoje sobecké toužení je způsobené tím, že jsi nula, která se nechce smířit s tím, že je zde nulou, vše je zde jenom ubohým divadlem, ve kterém si nuly hrají na; Boha, papeže, kardinála, krále, císaře, šlechtice, prezidenta, ředitele, soudce, generála, profesora, celebritu, milionáře, atd. ve skutečnosti jde jenom o nuly, co zde jsou dočasně a potom je nahradí jiné pyšné a lakomé nuly. Něco se ti povede, nebo tě kdo pochválí, a tak roste tvoje sebevědomé ego, jenže potom něco tvoje ego zraní a ty máš deprese a unikáš zbaběle do světa iluzí nebo drog. 

Objektivní pravda o GVKB konzumní civilizaci

Po mnoho století lidi neznali objektivní pravdu o konzumní civilizaci, a tak konzumovali chemické drogy a svaté pohádky, aby mohli zbaběle utéci do světa iluzí. V roce 1953 jsem se narodil jako GVKB, okamžitě mě došlo, že tento svět je chybný a tak jsem začal pracovat na tom, aby nebyl tento svět chybný, protože lidi poznají konečně díky GVKB objektivní pravdu o konzumní civilizaci. Na počátku zde byl lovec, který se svojí smečkou putoval tam, kde byla možnost lovit zvěř, jenže zvěře začalo ubývat a tak se z lovce začal stávat pastýř a zemědělec, to vedlo k tomu, že se lovec stal otrokem vlastnictví, máme jenom to, o co se trvale staráme. 
Přeskočíme obecně známý evoluční vývoj inteligentního člověka a podíváme se na současnost, v současnosti je zde vše o prioritách, které jsou nám svaté a tak vznikají konzumní ideologie, jako je; ekonomika, politika, náboženství, filosofie, umění, věda, školství, atd. ideologičtí vůdci rozhodují o druhých bez druhých a většinou mnoho amatérsky chybují a tak potřebují mocenský centrální systém, který donutí vzpurné pracující otroky k poslušnosti, takto vznikají globálně po mnoho století pokrytecké centrální diktatury, které se liší nejvíce tím, jak se lidem daří ekonomicky a psychicky v každé centrální diktatuře, často dochází k ekonomické imigraci ze špatné diktatury do dobré diktatury, a to způsobuje mnoho problémů dobrým diktaturám. Logicky je zde zvědavá otázka, proč jsou nějaké diktatury špatné? 
Vysvětlení je prosté, zaostalost má za následek to, že je nějaká diktatura špatná, je to obrazně jako ve sportu, někdo je poslední v cíli a někdo je v cíli první. To mě připomíná jízdu v hromadné dopravě v Praze, po příjezdu prázdného autobusu, jsou okamžitě obsazená nejlepší místa k sezení. V přírodě je přirozený výběr, a vše co je; zaostalé, nemocné, zdegenerované, pomalé, hloupé, ubohé, nepřizpůsobivé, staré, vadné, atd. to se stane snadnou potravou pro lovce. Proč v lidské společnosti není přirozený výběr? Nejsou zde divoké šelmy, co by eliminovali nekvalitní jedince, je třeba vyrobit a naprogramovat inteligentní policejní roboty, policejní roboti budou zde mít vše pod globální kontrolou a budou eliminovat parazitující ubožáky, zásadou GVKB policejních robotů bude heslo, člověk udělá chybu jenom jednou! 
Místo pracujete pomalu a chybně, máte výpověď, zde bude kulka do hlavy, od GVKB policejního robota, a uložení těla ubožáka do igelitového pytle na mrtvoly, GVKB policejní roboti nebudou uznávat globálně imunitu a výjimky, pokud bude pracovat pomalu a chybně prezident nebo ředitel, tak i on jistě dostane kulku do hlavy. Nebudou zde už žádné výdaje státu na lenochy a parazity, každý bude po celý život profesionálně pracovat a bude se bát, že bude GVKB policejním robotem za svojí chybou zastřelen. Policejní roboti eliminují globálně; politiku, náboženství, kulty, pověry, pohádky, mytologie, fetiše, drogy, prostituci, mafie, sekty, korporace, daňové ráje, atd. bude to GVKB globální policejní systém, ve kterém už není čas na hlouposti a pitomosti. 

Ano, vlk v rouše beránka zde má výhody a jistoty

Kvalita a jistota je univerzálním lékem, díky starým idiotům co rozhodují mnoho století chybně o nás bez nás, žijeme v konzumním světě, který je nekvalitní a nejistý a máme z toho mnoho nemocí, a tím i trvale blbou náladu. Ostatně nejde o nic nového, již Ježíš Kristus na počátku našeho letopočtu pravil, že spíše projde velbloud uchem jehly, než by se starý idiot, dobrovolně vzdal moci a bohatství. Každý kdo zde má moc a bohatství je parazitujícím klíštětem, které vysává psychicky a ekonomicky pracující lid, pokud by v kapitalismu mohli demokratické volby, eliminovat parazitování elit na pracující, tak by parazitující elity volby globálně zakázali. 
Nevěřím zprávám v naší státní televizi, protože koho chléb státní televize jí, tomu i otrocky slouží, pravda je ve statistice dlouhověkosti, tam kde je mnoho starých lidí, tam se i lidem dobře žije! Péče o zdraví lidí je základem pro dobrou náladu, kvalita a jistota života je ve Španělsku, naopak u nás je jenom blbá nálada, protože zde není pro lidi kvalita a jistota života! Jak to vlastně systémově funguje s kvalitou a jistotou v konzumní společnosti? Klíčem zde je uzavřený konzumní systém, narodíš se chudákům v chudé rodině, a tak je tvým osudem nekvalitní a nejistý život, naděje na to, že bude tvůj život jednou jistý a kvalitní, je nulová. 
Nevěř jako dítě na sny a pohádky, ve kterých existují zázraky, v konzumní realitě nejsou zázraky, ale je zde mocensky a ekonomicky uzavřená společnost, kdy si nenažraná elita, mezi sebe nepustí chudáky. Je možné v Praze existovat za minimální mzdu? To je možné pro ty, co bydlí u rodičů a rodiče je dosud živí, pokud máte ale zaplatit; bydlení, jídlo, pití, ošacení, elektřinu, plyn, teplo, mobilní telefon, dopravu, atd. tak z toho nemůžete už existovat, mít v této zoufalé ekonomické situaci ještě děti, to je už jistá ekonomická sebevražda. Nedivím se imigrantům s tmavou pletí, že jsme pro ně jenom tranzitní zemí, protože oni nás považují za sociální ubožáky. 
Napadá mě přirovnání s Hinduistickou sektou Kršna, zde taky jste v zoufalé ekonomické situaci, která se dá vyřešit už jenom útěkem od ubohé sekty. Neřeš to, co nemůžeš vyřešit, a uteč daleko z míst, kde je uzavřený konzumní systém, logicky následkem je to že Anglie opouští EU, protože nestojí o ekonomické imigranty s tmavou pletí. Prezident Miloš Zeman mě, připomíná duchovního vůdce sekty Kršna, je jenom logické, že on nepůjde na pohřeb vůdce konkurenční Křesťanské sekty. Situace je u nás tak zoufalá, že se už všude vykrádají i soukromé zahrádky, kde lidi mají kvalitní ovoce a kvalitní zeleninu, člověk je zde člověku vlkem, vlk v rouše beránka zde má výhody a jistoty, o tom to je.