sobota 25. března 2017

Ano, trestají se zde jenom malí zloději

Největším systémovým problémem je to, že se něco nedodělá, neustále něco rozděláváme, ale už to nedoděláme, neustále nad něčím přemýšlíme, ale nikdy to už nedomyslíme do konce. Tento konzumní lidský svět to je staveniště, ve kterém není nic zkolaudované, podívejme se na Windows, neustále zde jsou nějaké opravy, a neustále jej musíme restartovat, nebo staré verze Windows, novými verzemi Windows nahrazovat. Pokud někdo poukáže na zjevné systémové chyby, tak je mučednickou smrtí potrestán, protože je drzý neznaboh, a svatá dogmata se nesmí věřícími kritizovat! 
Všechny lidské ideologie jsou postavené na tom, že pracující lidi jsou konzumní dobytek, a svatá elita co nepracuje, to jsou pastýři tohoto konzumního dobytka, profesionální práce je zde za trest, proto je tolik zatížená daněmi a problémy, kdo nic zde nedělá, ten nic nemůže zkazit, a tak je kariérně povýšen na; Boha, císaře, krále, šlechtice, vůdce, prezidenta, ředitele, celebritu, papeže, dalajlámu, proroka, milionáře, generála, atd. 
Blbá nálada je jenom následkem toho, že nejsme schopní zde vše domyslet a dodělat, kdo nebo co, za to ale může? Za vše můžou dezinformace, jakmile se lidi naučili pokrytecky lhát tak, že jim druzí uvěřili, tak následkem bylo to, že jsme nedokázali nic domyslet a dodělat. 
Kdo lže ten i krade, o tom to je, lidová pravda byla vyhnána z naší konzumní civilizace, protože svatá lež nám přinášela výhody a jistoty. Nemoc a parazitování nelze dlouho utajit, pokud si někdo koupí drahé auto, a drahý dům, je třeba se ptát, kde na to vzal z malého platu peníze? Veliký stát znamená pro pracující lid malé platy, provoz velikého státu je velmi drahý, jenže tuční kapři si dobrovolně nevypustí rybník. 
Stát tvrdí že nemá pro důchodce peníze, a přitom prezident má k dispozici zámek a soukromé letadlo? Státní dluh, to je geniální tunelování státu, kdy mocná a bohatá elita tuneluje legálně stát, a není možné veliké zloděje za to potrestat, trestají se zde jenom malí zloději! Zlato z naší banky zmizelo do daňových rájů na konta elity, další ekonomické tsunami bude veliká světová válka, aby na tom mnoho zase vydělala elita, je třeba začít zbrojit, aby mohla být válka co nejdéle.

Málo dovážet a mnoho vyvážet, o tom je optimální ekonomika

Je třeba změnit ekonomiku, ekonomický růst je založen na tom, že se málo dováží a mnoho vyváží, proč třeba se k nám dováží mnoho potravin z ciziny zcela zbytečně, je třeba začít s kontrolou dovozu a penalizovat dovozce co dovážejí to, co by šlo vyprodukovat na našem trhu mnohem kvalitněji a levněji.
Dobrota je žebrota, nestojíme o čínský česnek, který je zdraví nebezpečný, stejně tak nestojíme o jiné nekvalitní drahé produkty z ciziny, nejsme popelnicí, do které konzumní svět hází svoje odpadky! Sledujeme globálně do hloubky toky peněz a odhalíme chyby v ekonomice a politice, ptejme se, komu vyhovuje to, že mnoho dovážíme a málo vyvážíme? Ryba smrdí od hlavy! 
Pokud si naši politici a byrokrati nosí v krabicích od vína domů miliony, tak zde není demokratický kapitalismus, ale je zde dosud ještě zaostalý feudalismus, a vládnou nám staří feudálové ze svých paláců a zámků. Moderní globalizace a digitalizace zařadila statisticky naši ekonomiku a politiku na úroveň Turecka, protože je zde Turecké hospodářství
Když si kupuji nový fotoaparát zajímám se o to, kdo jej vyrábí, nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat nekvalitní fotoaparáty. Nekoukejte jenom po cenách, koukejte se i na kvalitu, lepší je si koupit drahý česnek od nás, než si koupit levný česnek z Číny. Všude je tolik politických upírů, a kvalitní Český čerstvý česnek je problém sehnat, nenechte se od politických upírů v EU, ekonomicky vysávat. 

Stát zaměstná jenom elitní lidi

Vývoj u všeho směřuje k tomu, vyřadit současného člověka z civilizace pomocí salámové techniky, na jedné straně je; automatizace, optimalizace, globalizace, digitalizace, kontejnerizace, atd. a na druhé straně je nepřizpůsobivý člověk, nejdříve jsme odsunuly ekonomicky z civilizace ubožáky, co nemají střední a vysokou školu, jako nepoužitelný ekonomický odpad, o který zaměstnavatelé už nestojí, to je současnost v EU. Maturita je vyžadována i tam, kde před dvaceti lety nebyla vůbec potřeba, nebude to už trvat dlouho a zedník v EU bude muset mít povinně maturitu! 
Za krátkou dobu zaměstnavatelé v EU odmítnou zaměstnat lidi s maturitou, a budou přijímat jenom lidi, co mají vysokou školu, bude zde tedy v EU zedník s vysokou školou, to je logické. Tím bude veliký tlak na to, aby v EU vznikla škola, která bude ve vyšší lize, než je vysoká škola, nazveme tento typ školy, elitní škola. To bude znamenat logicky delší dobu studia na elitní škole, a tak student ve 30 letech ukončí svoje dlouhé studium, a vstoupí do praxe. Jelikož státy v EU nebudou považovat za prioritu ekonomicky podporovat dlouhé studium na škole, tak zmizí z EU státní školství, a bude zde jenom soukromé drahé školství, a to od první třídy základní školy v 6 letech studenta. Studovat budou jenom děti z bohatých rodin, děti chudáků budou odkázané na internet a na rodiče, co jim s učením zadarmo pomohou. 
Skončí období hodinové mzdy v EU, bude zde jenom úkolová mzda, to znamená, že čas strávený čekáním na; materiál, zákazníky, informace, programy, klíče, hesla, dopravu, servis, atd. vám zaměstnavatel už nezaplatí, což bude často ekonomicky likvidační. Přibudou nesmyslné hloupé povinné elektronické formuláře, a elektronické dotazníky, které vás budou každý den mnoho škodolibě okrádat, o tolik potřebný čas. Potrava bude v EU už jenom granulovaná, na vše budou už snadno dostupné léky, lidi budou myslet roboticky a automaticky, komunikace pomocí osobního dialogu zanikne, lidi budou komunikovat jenom digitálně, pomocí sluchátek s mikrofonem, co budou mít neustále na uších. 
Na očích, bude každý nosit veliké virtuální brýle s virtuální realitou, skutečná konzumní realita nebude už nikoho zajímat. Na těle budeme mít vzduchotěsné virtuální oblečení z umělé hmoty, a tak nás nebude moci už škodolibě kousnout komár nebo klíště, budeme vypadat jako kosmonauti, co opravují vesmírnou loď. Nakonec dojde k tomu, že se už lidi nebudou rozmnožovat pomocí sexu jako opice, ale lidi, se budou; geneticky modifikovat, klonovat, na čelo se lidem dá inteligentní GVKB čip, co bylo to bylo, na GVKB člověka bude záruka deset let, a po záruce se bude GVKB člověk optimálně recyklovat.

Ano, jsem chybou v konzumním Matrixu

Plánované rodičovství je strategie, která má vést ke kontrole těhotenství, především co do množství a kvality narozených dětí. Já jsem se narodil neplánovaně, sklerotický otec si nevzal na dovolenou v roce 1952 k Máchovu jezeru prezervativy, ano moje početí bylo v přírodě, pod stanem na gumové nafukovací matraci. 
Jako dítě mě zapomněli obřezat, taky mě zapomněli pokřtít v kostele, do pionýrské organizace mě nepřijali, protože otec sloužil u Anglické armády a jeho rodiče byli židovští kapitalisté, prostě špatný kádrový profil, v armádě mě soudruzi zase nepustili zase k přísaze, a po pěti měsících mě poslali domů že to mě stačí. 
Na politické školení mužstva (PŠM) jsem měl zakázaný přístup jako kapitalistický narušitel, nikdo mě neměl rád, pochopitelně jsem ani nebyl v SSM a KSČ, prostě jsem chybou v konzumním Matrixu.

Proč prezidenta republiky nechci dělat

Už jsem v roce 1990 pracoval pro kancelář prezidenta republiky a chodil pravidelně za sekretářkou prezidenta s fakturami, ten starý hrad je opravdu moc zastaralý, a zbourat jej bohužel nelze, to památkáři nedovolí, je sice pravdou že za posledních pět let se tam vše modernizovalo, ale to je pořád málo. 
Navíc bych neměl žádné soukromí, sekretářka vám každý den v roce rozplánuje na minuty, to by mě vůbec nevyhovovalo, navíc se koukat na naše staré politiky a byrokraty, to je taky silný zážitek, je to banda, zralá tak akorát do psychiatrické nemocnice
Můj styl vládnutí by se podobal mnoho tomu jak vládne v Rusku Vladimir Putin, on je o rok starší než jsem já, ale myslíme ekonomicky a politicky zcela stejně, ostatně můj dědeček s babičkou z matčiny stany žil dlouho v Moskvě. Z otcovy stany dědeček s babičkou skončili v plynové komoře, protože to byli Židi, a otec bojoval s bratrem u Anglické armády jako námořník. 

Drogy eliminují víru v zázraky

Veliká konzumace levných snadno dostupných drog spolehlivě eliminovala víru v zázraky, jenom zaostalí idioti ještě čtou svaté písmo, a poslouchají pokrytecké kazatele morálky, co bylo, to bylo, dneska je zde nabídka drog, a drogy nám dávají levně a rychle iluze zázraků. Abychom mohli spokojeně zde žít, tak musíme i drogy mít, drogou je vše co na nás nějak parazituje, nejsou zde jenom klasické drogy, jako víno ve kterém je pravda, jsou zde i moderní drogy jako sociální stránky na internetu. Drogy nejsou zlo ani dobro, problém není v tom, že jsou zde drogy, problém je to, že nemáme kontrolu nad konzumací drog, víno je lék, pokud se bere pravidelně v optimální dávce, kterou nám doporučí náš lékař. 
Drogou může být pro pyšného lakomce i funkce prezidenta nebo ředitele, i zde platí, že by dávkování vysoké funkce, měl psychicky nemocnému, doporučit lékař z psychiatrické nemocnice Bohnice. Všechny vysoké funkce ve společnosti kde je k dispozici sekretářka a služební řidič by měli být jenom na doporučení psychiatra z psychiatrické nemocnice. Kandidát na prezidenta by přišel za psychiatrem do Bohnic, a on by mu doporučil být jeden den v týdnu prezidentem republiky, takto by se v této vysoké funkci mohlo vystřídat sedm těžce psychicky nemocných lidí.

Prezidenti a jejich pracovní zařazení v týdnu
Pondělí
Michal Horáček 
Úterý
Miroslav Sládek
Středa
Jiří Drahoš
Čtvrtek
Zdeněk Škromach
Pátek
Jiří Dienstbier
Sobota
Jiří Paroubek
Neděle
Jan Švejnar
Pochopitelně že tím by se plat prezidenta zmenšil a místo 457 000 Kč co bral měsíčně hrubého Miloš Zeman by každý měl 65 285 Kč hrubého.

Ano, naše politiky je třeba poslat do Číny

Krize je následkem chybných investic. Jak si usteleš tak si lehneš, proč většina lidí neumí investovat optimálně hodnoty? Investování hodnot to je umění, pro které je potřebný talent, jinak se investují společné hodnoty, a jinak se investují soukromé hodnoty, stát investuje do zbytečné byrokracie a zbytečné armády, soukromník investuje do nových továren a nových strojů. Veliký zbytečný státní aparát znamená i veliké daně, a následkem jsou logicky i malé platy, ryba smrdí od hlavy Miloše Zemana. 
Fascinují mě ubožáci, nemají peníze na dobré jídlo, ale na svoje špatné závisti peníze mají. Neustále je pracujícím slibováno, že bude lépe, jenže lépe se mají zde jenom ti, co nepracují pro lepší budoucnost! Když zemře stářím v 84 letech svatá autorita, tak se o tom mnoho mediálně mluví, a když zemře v 30 letech dělník v zaměstnání na infarkt, tak o tom nikdo neví. 
Jak nám může dělat prezidenta velmi starý soudruh, co měl modrou knížku, který je natolik nemocný, že nedokáže vyjít do schodů, bez pomoci druhých, a to ještě by ten těžce nemocný soudruh, by nám chtěl dělat prezidenta dalších pět let? Když se dívám na naše ubohé politiky, mám chuť všechny naše ubohé politiky poslat do Číny na deset let, aby jim tam pomohli s jejich problémy.