pátek 24. března 2017

Ano, kostkou, kterou házíš, to jsou tvoje sobecké priority.

Lidi hodí kostkou, a zlobí se, že jim nepadlo číslo, které potřebují, tento svět je o tom, mít šťastnou náhodu, mnoho lidí se zde snažilo, a dělali vše s pevnou vůlí, pro svoji kariéru, přesto neuspěli, příčinou bylo to, že neměli štěstí. Podívejte se, někdo se narodí do bohaté rodiny, a jiný se narodí do rodiny žebráků, někdo se narodí zdravý a inteligentní, a jiný se narodí jako nemocný a hloupý. Věřím na osud, a nevěřím na to, že víra dokáže zázraky, mnoho lidí věřilo naivně na zázraky, a většinou zle skončili. Třeba někteří návštěvníci internetu jsou štěstím pro internet, a jiní jsou na internetu jenom ubožáky, co věří na zázraky. 

Kdo by měl být v Evropě prezidentem?

Potřebujeme v Evropě prezidenta, který má optimální politický program, díky kterému se zaměstnanci budou mít rychle lépe, z díla je spatřen tvůrce, falešných; politických, náboženských, ekonomických, atd. slibů už jsme slyšeli opravdu dost, a máme z těch všech falešných slibů, že bude brzo všem v Evropě lépe, jenom blbou náladu, už velmi mnoho století! 
Nejsme už naivní blázni, co se radují z toho, že jim falešné svaté autority zázraky slibují, jsme už skeptiky, a udělujeme takto bludné balvany, všem falešným Evropským autoritám, co dosud chybně rozhodovali o nás bez nás. Prezident je vůdcem, a on musí mít i optimální reálný politický program, který i splní. 
Není podstatné, jak prezident vypadá, a kolik je mu let, nebo jaké má vzdělání, to nejsou prioritní věci, co pracující zajímá, pracující zajímá jenom to, jak se mít dobře, vše ostatní není pro pracující prioritní. GVKB program je jednoduchý, pracující se v Evropě naskenují, a po GVKB naskenování, se v krematoriu jejich genetická těla eliminují, získané informace ze skenování pomocí internetových GVKB dotazníků, se použijí pro GVKB inteligentní kovové roboty, se zárukou deset let, nejsou v Evropě už opice, tak v Evropě nejsou ani s opicemi problémy. 
Jakmile do Evropy násilně pronikne nějaká opice z Afriky, tak bude GVKB roboty digitalizována a eliminována. Prezidentem v Evropě bude na věčné časy umělá GVKB inteligence, takto v Evropě konečně láska a pravda, zvítězí na věčné časy, nad nenávistí a lží, roboti pracují pro lepší budoucnost jako roboti, a o tom to přeci je, že GVKB robot není ubohá opice, s královskou korunou na hlavě.

Ano, místo lidí zde budou roboti

Vysokoškoláku, robot tě nahradí už brzy, myslíš si naivně to, že se moc dívám na televizi, kde jsou filmy z budoucnosti, a že jsem z toho už zblbnul. Za co je vysoce vzdělaný člověk nejvíce placen zaměstnavateli? Jsi placen jako vysokoškolák za psychickou práci a dělník je placen za fyzickou práci, práce je výkon umožněný příkonem, jde tedy logicky jenom o to, zajistit příkon elektřiny a příkon informací robotům, a tím je zde najednou GVKB inteligentní robot, co tě už brzy nahradí. 
Vše je zde dočasně, tento konzumní svět to je řeka evolučních změn, a není možné nijak tuto řeku změn zastavit ani zpomalit. Vše spěje k systémům, co se sami aktualizují, už brzo zde budou operační systémy, co si sami stáhnou aktualizace, a sami se aktualizují, a my si toho ani nevšimneme, že máme novější verzi operačního systému v notebooku nebo telefonu. Stejně tak si neuvědomuje to, jak nenápadně přichází nová doba, ve které pro lidi už nebude práce za mzdu, mzdu dostanou jenom GVKB roboti a roboti budou žít místo lidí v konzumní civilizaci. 

Zavedení teleworkingu v politice je ekonomické

Proč by naše stará vláda, včetně prezidenta nemohla pracovat moderně pomocí teleworkingu, je třeba škrtat zbytečné náklady a tím dosáhnout mnohem rychleji zlepšení ekonomiky. Miloš Zeman si nasadí sluchátka s mikrofonem a usedne k počítači s umělou inteligencí, takto už nebude muset potřebovat státní ochranku, ani zámek v Lánech, bude moci pracovat ze svého bytu na Vysočině a bude zde mít konečně klid od idiotů, co by jej osobně otravovali idiotskými otázkami, taky zde bude zase moci pít slivovici a kouřit cigarety. 
Další výhodou zde bude pro Miloše Zemana, že nebude muset chodit do schodů, doma si vystačí s pohybem na invalidním elektrickém vozíku Shoprider CROSS. Vše je dneska na elektřinu, a chození do schodů, nebo na nákupy je zcela zbytečné, když může být každý politik doma, na invalidním elektrickém vozíku Shoprider CROSS, je třeba jít s dobou ve které je vše na elektřinu. V naší politice je mnoho starých soudruhů, co jsou invalidní, a tak potřebují teleworking, aby neměli problémy s chozením do schodů.