čtvrtek 23. března 2017

Investovat do systému 4K zatím nemá smysl

Investice do 4K se vyplatí jenom fotografům, ve velikém rozlišení vypadají fotky na velikém monitoru lépe, pokud by vás napadlo filmovat na 4K tak narazíte na velmi mnoho problémů, největším problémem bude úprava filmů v počítači, kdy budete potřebovat nový drahý počítač a veliké drahé pevné disky. U televize je situace zoufalá, zde je 4K k ničemu a o ničem! Navíc většina lidí nejvíce používá mobilní telefony, a zde nemá 4K šanci, a velmi dlouho jí mít nebude! 
Výborné je 4K v tom že můžete využít systém oken a tak máte před sebou dva virtuální monitory, velikou výhodu 4K spatřuji v tom, že z videa můžete získat kvalitní fotografie v situaci, kdy by fotoaparát nedokázal tak rychle snímat situaci co se rychle mění. Odhaduji že 4K bude uživatelsky běžné až v roce 2027, jediné kde se používá už 4K je natáčení drahých filmů do kina, ovšem kdo dneska má ještě čas chodit do kina? Většina lidí si stejně tyto filmy nakonec pustí jenom na kabelové televizi v malém rozlišení! 

Ano, víme o tobě vše díky digitalizaci a globalizaci

Na tajných agentech se nesmí šetřit, proto mají tajní agenti to nejmodernější technické vybavení, aby je v jejich práci nic nemohlo ohrožovat a zdržovat, mnozí se naivně snaží bojovat s tajnými agenty. Je to marnost, máme na vše nejlepší specialisty, před ničím se nezastavíme, jsme profesionální vojáci, co zde zajišťují vaši bezpečnost, pomáhat ekonomice, a chránit vaši bezpečnost, to je naše každodenní profesionální práce. 
Zabijete starého tajného agenta 007 a okamžitě jej nahradí nový tajný agent 007, my ovládáme tento konzumní svět, a prezidenti nebo milionáři, jsou jenom naši otroci, se kterými snadno manipulujeme jako s postradatelnými loutkami, jenom my mediálně určujeme, co je pravda a co je lež. Víme o tobě vše, víme, kde právě jsi, co jíš a piješ, co si kupuješ, co miluješ, na co myslíš, atd. jsi jenom loutkou, kterou skrytě ovládáme.

Ano, idioti se nám přemnožili

Musím akorát, jistě jednou zemřít! Je tento konzumní centralizovaný svět očistcem, a po smrti se dostaneme do ráje? Pro dobrotu na žebrotu a tak ten kdo zde je parazitem, ten se zde má božsky, tuční kapři si nevypustí svůj rybník. Vše je zde dočasně, na věčné časy zde je jenom smrt! Co je; král, císař, sultán, šlechtic, guru, prorok, rabín, papež, prezident, ředitel, vědec, umělec, celebrita, milionář, atd. proti, majestátu smrti? Páni to jsou jenom mýdlové bubliny, co se rychle nafouknou a prasknou, z prachu je zde život stvořen a v prach se navrací, jak mít prachy, o tom je tento konzumní očistec. 
Vidím lidem do jejich hlav, každý má v hlavě jenom pyšnost a lakomost, člověk člověku vlkem o tom to zde už od ukřižování Ježíše Krista je, Ježíš Kristus je lidovým symbolem pravdy a lásky, ukřižovali jsme v sobě lásku a pravdu, protože jsou pro nás výhody a jistoty na prvním místě, dobrota je přeci žebrota. Díky zavedení elektřiny a digitalizace se začal konzumní svět rychle měnit, kdo se nepřizpůsobí, ten je eliminován, objektivní statistiky mě umožnili pochopit, kde je zakopaný pes! 
Zakopaný pes je v selhání kontroly nad lidmi, jakmile odejde pravý pastýř od stáda, tak se na stádo vrhnou divoké šelmy, a začnou ekonomicky zabíjet, aby se ekonomicky nažrali do sytosti. Dneska platí, dobře se utajil, dobře žil, města nejsou už pro lidi bezpečná, protože jsou plná fanatických idiotů, co si vezmou na tělo výbušniny, aby se mohli odpálit někde, kde je mnoho lidí. Idioti se nám přemnožili, co s tím proboha budeme dělat? 
Cesta je v globálním restartování konzumního systému, lidi se budou geneticky modifikovat, klonovat, dostanou na čelo inteligentní GVKB čip, na vyrobené lidi bude záruka deset let, a potom se budou recyklovat, skončí období, ve kterém zde nám byl ten druhý peklem. Z lidi se stanou hodní mravenci pro které je práce smyslem jejich existence, takto konečně láska a pravda, na věčné GVKB časy, zvítězí nad nenávistí a lží.

Vidím veliké ničení naší planety

Svět potřebuje keře a stromy! Je třeba ukončit kácení stromů a začít s vysazováním stromů a keřů, strom má pro ekosystém velikou důležitost, navíc je zde i zisk ovoce a dřeva. Jak si to uděláme takové to zde i budeme mít, na prvním místě je kvalita života, k čemu nám jsou peníze, když náš život není kvalitní. Je to tak snadné, ničit pro zisk peněz svět kde žijeme, vše co jsme svojí lakomostí a pyšností zaseli to i sklidíme. 
Nejsme tak bohatí, abychom mohli šetřit na svém zdraví, místo života ve městech plných hluku a smradu se musíme naučit žít na vesnicích, je třeba lidem navrátit půdu a pomoci lidem s návratem na vesnice, je třeba eliminovat vše, co škodí našemu zdraví, místo dálnic začneme stavět železnice, místo továren s komíny, začneme stavět rodinné farmy. Vidím veliké ničení naší planety, mnoho pyšných lakomců nevidí veliké ničení planety, protože jsou oslepení výhodami a jistotami které jim přináší civilizace, nestarejme se o růst dolarových kont, co máme v daňovém ráji, starejme se o růst stromů a keřů co jsou v našem okolí. 

Ano, teorie jsou k ničemu

Prioritním cílem velkých investic, je jistý dlouhodobý zisk, ten kdo investuje, si musí dát veliký pozor na amatérské chyby, aby na ně nedoplatil, kde je jádro problému se špatnými investicemi? Jádrem problému je vždy špatná kontrola, pokud nad řízením auta ztratíme kontrolu, tak havarujeme, o tom to je! Je častou amatérskou chybou investovat do něčeho, nad čím nemůžeme mít trvalou optimální kontrolu! Nejvíce každý investuje do svojí budoucnosti, tím že si pořizuje vzdělání a soukromé bydlení, proč ztrácíme často kontrolu, sami nad sebou a svojí budoucností? 
Příčinou jsou chybné závislosti, jenom situace může určit, co je pro tebe správnou a co je chybnou závislostí, teorie jsou ve složitém životě k ničemu, prioritní je být vždy připraven na nejhorší, na nic se zde nelze spolehnout tento svět není dokonalý! Podívejme se do minulosti na to co se zde dělo; vandalství, války, revoluce, požáry, zemětřesení, uragány, tsunami, hladomory, epidemie, krize, reformy, zrada, podrazy, amatérismus, rasismus, fanatismus, terorismus, genocida, drogy, mafie, sekty, kleptokracie, únosy, vydírání, pirátství, atd. Mnohdy lidi museli utíkat daleko od civilizace, aby si aspoň zachránili holý život. Vše je zde evoluční experiment, a jenom smrt je zde jistá, a vše ostatní je nejisté, mnozí zbaběle rezignovali, a nechtějí už do ničeho investovat, jde zejména o nepřizpůsobivé jedince s tmavou pletí.