středa 22. března 2017

Jsou politici letadla a jejich voliči jsou blázni?

Všichni naši politici jsou letadla, co přistávají na letišti Václava Havla, jak vlastně vzniklo pořekadlo, všichni jsou blázni, jenom já jsem letadlo? Jakmile ztratíme díky pokrytectví charakter, tak se z toho jistě zblázníme, protože se už v sobě nevyznáme, bez charakteru jsme jenom nulou s nulovou hodnotou. 
Neustále slyšíme od druhých jejich povrchní soudy o tom, že prý jsme; blbci, sobci, pitomci, blázni, volové, idioti, neandrtálci, zmrdi, psychopati, devianti, vandalové, paraziti, sračky, kurvy, atd. ten druhý je špatný, protože já jsem dobrý, ano je to o sobectví, kdy vyhraje nad druhými ten, kdo je zde největším sobcem, protože dobrota je žebrota. 
Podívejme se na to z pohledu programování, program potřebuje být prioritní, aby měl zde výhody a jistoty, logicky se bude snažit sebrat ostatním programům jejich výhody a jistoty, aby mohl pán pyšně hovořit, tak musí ti, co jej poslouchají mlčet, o tom to zde je. 
Problémem ale není sobectví jako takové, problémem je kontrola, která udržuje sobectví v normě, v praxi jde o to, aby v organizaci neměl někdo zisk milion korun za měsíc, a jiný zde měl zisk deset tisíc korun za měsíc, často je zde slyšet, já si zisk milion korun za měsíc svojí dobrou prací zasloužil. Může si někdo zasloužit u nás objektivně zisk milion korun za měsíc? 
Nemůže! Nadbytek vzniká díky nedostatku, bohatne zde jenom to, co lže a krade, dobrota je žebrota! Mnohdy je lež a krádež skrytá kontrolním orgánům velmi dokonale, v tom jsou paraziti mistry, sledujeme utrácení lidí a organizací, z utrácení za luxus, poznáme kdo je zde parazitem, mít na kontě v daňovém ráji miliony dolarů, a žít jako ubožák, to dlouho nikdo psychicky nevydrží! 
Je třeba konečně zavést globálně přídělový čipový systém na služby a zboží, ten kdo nebude profesionálně optimálně pracovat, ten bude ekologicky eliminován. Je třeba z lidí udělat mravence, co umí spolupracovat, a neházejí si škodolibě klacky pod nohy. 

Věřím tomu, co si ověřím

Problematika dezinformací není jenom lidským problémem, dezinformace se v přírodě využívají běžně už od vzniku života, čím evolučně vyspělejší je život, tím i vyspělejší jsou logicky dezinformace. Vnímám složitou problematiku dezinformací jako snahu a sobecké parazitování, proč těžce a draho získávat existenční hodnoty namáhavou poctivou prací, když je zde i možnost, získat existenční hodnoty bez práce, pomocí sobeckého parazitování. Podívejme se na klíšťata, nebo na masožravé rostliny, je to jejich způsob sobecké existence, která jim vyhovuje, a nezajímá je to, že jsou bezcitnými parazity. 
Nadbytek je zde možný díky nedostatku, je zde hromada hodnot získaná prací velikého množství lidí, a ten kdo zde má výhody a jistoty, ten většinou i přerozděluje hodnoty tak, aby nepřišel o výhody a jistoty, tuční kapři si nevypustí svůj rybník. Spíše by velbloud prošel uchem jehly, než by se vůdce druhých, dobrovolně vzdal svojí vysoké společenské funkce. 
Každý dobytek touží po tom být zde pastýřem, a tak vznikají svaté kariéristické ideologie, které umožňují to, že se z dobytka stane svatý pastýř. Já jsem tvůj pastýř následuj mě, o tom je každý systém, který končí na ismus jako je třeba; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, hinduismus, nacismus, centralismus, atd. není žádný rozdíl mezi papežem a prezidentem, oba jsou mocní a bohatí pastýři, co sobecky parazitují na cizích lidech. 
Nejde si nevšimnout sobecké snahy, násilně eliminovat špatné zaměstnance z podniku nebo organizace, chybujete a pracujete pomalu, tak okamžitě vypadněte, my si místo vás seženeme někoho, kdo pracuje rychle a nechybuje, podobné je to i s národy, a tak z bohatých národů odcházejí mnohé podniky, do chudých národů, protože zde je levná pracovní síla. Zajímavé je, že moderní průmysl, se nepřesouvá nikde z bohatých národů do chudých národů, moderní průmysl, je totiž vysoce ziskový! Obrazně je zde všude sobecké rozdělení na vlastní děti, a na cizí děti, o vlastní děti se lépe staráme, to je logické, z cizího krev neteče, a cizí peníze nám nesmrdí. Ekonomická emigrace není nijak nový problém, ostatně mnohá zvířata taky ekonomicky emigrují, na veliké vzdálenosti. 
Na počátku všeho je zde vždy strach, strach stvořil život a naši kulturní civilizaci, strach je jako stín, před kterým nikdo neuteče, máme strach z; dluhů, nemocí, neúspěchů, problémů, podvodníků, zrady, atd. následkem je blbá nálada, a blbou náladu nezlepší to, že nám budou svatí pastýři slibovat, že brzo už bude lépe, sliby se slibují a jenom hlupáci se dopředu radují. 
Z díla spatřím tvůrce, jaké je dílo současných pastýřů co rozhodují sobecky o nás bez nás? Tím dílem je deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, filosofie, umění, školství, zdravotnictví, dopravy, ekologie, rodiny, psychiky, atd. pastýři si nosí domů miliony v krabicích od vína, a bezdomovci pijí pod mostem, zase krabicové víno, pravda je už jenom ve víně. 

Změna k lepšímu zlepší náladu

Dost už bylo skepticismu a blbé nálady, je třeba začít se změnami k lepšímu, je třeba začít eliminovat bez milosti chyby v nás a okolo nás, dokonalost se skládá z mnoha maličkostí, a společnými silami můžeme dosáhnout dokonalosti tím, že se nebudeme bát bojovat za nový lepší svět, ve kterém už nejsou bohatí parazité, co z nás po mnoho tisíciletí dělali jenom ubožáky. 
Podívejme se na včely a mravence to je náš vzor, lidi se budou klonovat a geneticky modifikovat, na čelo každý dostane inteligentní GVKB čip, který zablokuje mozku přístup k realitě, co existuje okolo těla, váš modifikovaný mozek se bude starat jenom o vaše tělo, a už nebude muset myslet na to, jak zde sobecky uspět, ve veliké konkurenci. Dlouho jsem nemohl přijít na to co je to blahoslavený člověk chudý duchem, dneska už vím, že je to GVKB moderní digitální člověk, který je naklonovaný, geneticky modifikovaný, s GVKB čipem na čele. 
Vše se evolučně zdokonaluje, a sobecký člověk nemůže být zde jenom dobře utajeným zbabělým divákem, i on musí projít procesem velikých evolučních změn. Každý člověk konečně dostane na čelo GVKB identifikační globální číslo, vše už bylo kdysi dávno předpovězeno ve svatém písmu, ano přichází nová svatá doba, kdy se předpovědi konečně o novém pozemském konzumním ráji naplní. Dosud jste žili jako hříšné opice, a po veliké GVKB transformaci, se z vás konečně stanou GVKB bohové, co budou žít na věčné časy bezstarostně v konzumním GVKB ráji. Kdo nic nemá, nemusí se už o nic ani starat, nebudete nic mít, o tom je GVKB změna k lepšímu, vždyť toužení, to je jenom soužení. 

Svět je nedokonalý a já jsem dokonalý

Kde se v lidech bere tolik sobeckého pokrytectví, že si myslí pyšně o sobě to, že jsou dokonalí a že si proto zaslouží více než ostatní. Je to už nebe volající drzost, Miloš Zeman, který je starý a těžce nemocný, chce znovu kandidovat na prezidenta republiky, s jeho zdravotním stavem by jej nezaměstnali ani na zametání chodníků v Praze, za minimální mzdu! Je třeba vyčistit konečně svět od ubožáků, co na nás parazitují, podívejme se do divoké přírody, zde je pomalé zvíře jistou kořistí pro dravce, a bere to snad někdo, jako zločin který porušuje zákony? 
Ochrana ubožáků se nesmí přehánět, každý je snadno nahraditelný, lidí je na světě už jako much! Základem funkčnosti je kontrola a čistota, pokud zde není kontrola a čistota tak následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, filosofie, vědy, umění, náboženství, rodiny, psychiky, atd. Není důležité, co chce starý soudruh Miloš Zeman, důležité je co chce pracující lid, jedinou objektivní statistikou, která ukazuje to, jak se má pracující lid, je dlouhověkost v národě. 
Z hlediska dlouhověkosti jsme zaostalým národem, lidi se u nás nedožívají vysokého věku, protože se zde mají existenčně velmi zle, dobře se zde má jenom mocná a bohatá elita, co má k dispozici svoje sekretářky. Sociální nůžky se u nás rychle rozevírají, někdo si nosí domů v krabicích od vína miliony, a jiný jako bezdomovec pije krabicové víno, a žebrá, aby jako ubožák nezemřel hlady, sytý hladovému nevěří. 
Je třeba začít konečně s péčí o lidi, aby se lidi dožívali ve zdraví vysokého věku, díky čistotě a kontrole, kdo se má koukat na ubožáky, co nejsou čistě oblečení, anebo mají díry na oblečení, či nejsou ani dobře oholení, policie bude globálně sbírat neupravené, nebo opilé lidi, a bude je přemísťovat, do péče obvodní psychiatrické nemocnice. Všude se nainstalují kamery, a lidi globálně dostanou pod kůži globální čipy, které umožní jejich sledování a identifikaci, ten kdo se ocitne tam, kde nemá co dělat, skončí okamžitě v obvodní psychiatrické nemocnici, budeme lidi léčit tak dlouho, až je vyléčíme z jejich nemocí, a jejich hříšného myšlení. 

Vysvětlete mi co je to Miloš Zeman?

Miloš Zeman je stará nemocná opice s královskou korunou na hlavě, co nechce sundat z hlavy královskou korunu, protože jí vyhovuje to, že se díky této královské koruně, zde má velmi dobře. To je velmi zaostalá konzumní civilizace, když v ní kralují staré nemocné opice. S nimi je to tam těžký, oni zabijí každého, kdo požaduje veliké změny systému, díky kterým by se vše zlepšilo, a tak se tam vše zastavilo evolučně, a je tam bída a deprese. 
Takže je to tam přírodní rezervace, ve které nejsou ještě GVKB roboti s umělou GVKB inteligencí? Takže pokud je to rezervace, tak tam nemůžeme logicky s naší vesmírnou lodí přistát a nesmíme ani nijak zasahovat do tohoto systému. Ano, tak to je, jakmile bude proces transformace ukončen, pošle vám GVKB maják zprávu, a potom budete moci na té planetě přistát. 

Je Miloš Zeman certifikován EU na A+++?

Je třeba vše zkontrolovat, jestli to vyhovuje tomu, co nám EU doporučuje, je třeba vše staré začít nahrazovat za nové, vše co bylo vyrobeno a nastaveno soudruhy, to už nevyhovuje EU certifikaci A+++, není to nic osobního, jde jenom o to, že je třeba škrtat vysoké náklady u všeho, co je zde konzumentem hodnotných zdrojů. Stát musí jít příkladem a nahradit vše co nesplňuje certifikace EU i kdyby měl propustit 99 % zaměstnanců, co nesplňují certifikaci A+++, nejsme tak bohatí, abychom si mohli dovolit zaměstnávat chybné zaměstnance. 
Poučili jsme se z mnoha krizí v naší dlouhé minulosti a již jistě víme, že kdo optimálně šetří hodnoty, ten má za tři +++. Je třeba v EU konečně zavést povinnou každoroční certifikaci lidí, podle jejich ekonomické úspornosti pro zaměstnavatele, ten kdo nebude mít EU certifikaci A, protože je evolučně už zastaralý nebo je nemocný, ten bude v EU recyklován na substrát. Maminko, to vaše narozené dítě nedostalo certifikaci A, proto jsme jej recyklovali na substrát, nejlepší by bylo podstoupit sterilizaci.

Marné čekání na štěstí

Ano, bude lépe, to nám slibují mocné a bohaté autority už mnoho tisíciletí, ale zapomínají nám říci, kdy nám bude všem zde lépe? Někde je chyba v Matrixu, a je třeba tuto chybu konečně nalézt a opravit, tak nám bude všem konečně lépe. Musíme nalézt konečně odpověď na základní otázku vesmíru a života, tou odpovědí jsou sobecké priority, které stvořili sobeckého člověka, který si zde hraje na Boha. 
Štěstí má zde to co je prioritní, aby zde mohl být prioritní mocný a bohatý člověk, tak zde musí být miliony ubožáků, co nemají životní štěstí, a tak marně čekají po celý život na štěstí. Nemoc a sobectví nikdo dlouho před druhými neutají, o tom to je, hlásat pravdu a lásku je pokrytectví, pokud jsi lhář plný nenávisti! Jak být zde prioritním člověkem který má zde moc a bohatství o tom je konzumní centralismus. Není zde demokratický kapitalismus, je zde konzumní centralismus, je třeba skončit s pokrytectvím, a začít pojmenovávat vše správně, pokud je někdo ubožák, tak v něm nemůžeme logicky spatřovat celebritu. 
Mnohdy stačí ve filmu jedna myšlenka a díky této myšlence se film stane populární na mnoho let, třeba myšlenka, neber úplatky, neber úplatky, nebo se z toho zblázníš, scéna z filmu Jáchyme, hoď ho do stroje! Každá práce za mzdu, je práce za úplatek, proto je náš svět velikou psychiatrickou nemocnicí, ve které nemocný léčí nemocné! Proč otroky spoutávat fyzicky, když je můžeme spoutat ekonomicky, pomocí dluhů které nejdou splatit! 
Z utrácení peněz za luxus poznáme kdo je naším otrokářem, mocní a bohatí lidé to jsou moderní otrokáři, co vše zde ovládají pomocí svých zástupců, ryba smrdí od hlavy! Jak být silný jako lev a chytrý jako liška, o tom je sobecký kariérismus zde už mnoho tisíc let! Ve válkách se v nahotě odhaluje to, že jsme jenom dobytek, co se pere o koryta, každý dobytek chce být první u koryta!