úterý 21. března 2017

Ano, láska a pravda, je zde jenom za peníze

Vždy jde o to, že ti co jsou zde silní a chytří chtějí ovládat slabé a hloupé pomocí násilí a dezinformací, zlo je pácháno proto, aby se měl pachatel dobře, nadbytek pro elitu vytvoří nedostatek pro spodinu, o tom to zde je. 
Život je o evoluci, to co chybuje to evolucí eliminováno, je a je jedno jestli jde o živý systém nebo jestli jde o nějaký konzumní produkt, inteligence umožňuje adaptabilitu, ten kdo není adaptabilní na novou situaci ten je eliminován konkurenty.
Pokud hledáš pravdu tak se podívej do vesmíru a přírody, nebo na lidovou moudrost, v televizi a na internetu pravdu nehledej, zde jsou jenom samí lháři a zloději. Dobrota je žebrota, o tom to je, že láska a pravda, je zde jenom za peníze!

Stvořitelem všeho jsou sobecké priority

Podívejme se na evoluční proces z nadhledu, a zjistíme, že uspěje zde to co má optimální priority, priority stvořili dualitu a dualita stvořila potom vesmír a život. Pokud tedy hledáme stvořitele Boha, tak hledáme priority, na počátku je vztah mezi; samcem a samicí, dobrem a zlem, pravdou a lží, bohatstvím a bídou, inteligencí a hloupostí, velikým a malým, atd. na konci je produkt určený pro nějakou skupinu konzumentů. Dejme tomu film, který vytvoří profesionálové, je určen pro nějakou skupinu diváků, nejde vytvořit film, který by uspokojil všechny diváky na světě dlouhou dobu. 
Podívejme se třeba na prezidenta republiky, on je zde taky jenom pro určitou skupinu voličů co jej zvolila, aby je on zastupoval, a této skupině voličů je prezident cizího národa lhostejný. Nebo jinak, napíši program a ten program bude užívat určitá skupina uživatelů co má v telefonu operační systém android, čím větší bude tato skupina uživatelů, tím větší zisk budu mít z toho programu. Často je zde snaha o univerzální produkt, abychom tak měli velikou skupinu konzumentů, takovými univerzálním produktem je televize, televize si kupuje veliká skupina pasivních konzumentů, přesto je zde mnoho aktivních konzumentů, co se na televizi vůbec nedívají.

Je globální digitalizace pro tajné služby zlatý důl?

Zapomeňte na populární knihy a filmy o tajných agentech, to je už minulost, současnost je v globální digitalizaci, vše je prioritně o internetu a mobilních telefonech. Místo samopalu je zde notebook připojený k internetu, život byl a bude o tom jak mít výhody a jistoty, díky tomu že jsme silnější a chytřejší. Zloděj honí zloděje, a lhář křičí, ty jsi lhář, v okamžiku, kdy vznikli daně, tak i vznikly tajné služby, které elitě pomáhali v tom, aby si ona udržela moc a bohatství. 
Tajné služby to jsou státní hlídači, co slouží skrytě elitě, lidi lžou a kradou, a tak zde musí být hlídač, který dopadne lháře a zloděje, o tom to v principu vlastně všude je. Jsou tajné služby pro lidi zlem? Tajné služby jsou tím, kdo je platí a jak je platí, koho chleba jíš, tomu i sloužíš. Pokud tajné služby slouží diktátorským režimům, tak i podle toho fungují, ryba smrdí od hlavy, bylo a bude. 

Vole nebuď vulgární

Pokud někdo žije jako dobytek mezi dobytkem, tak se přizpůsobí, a stane se z něj vůl, co je vulgární, myslíme a jednáme podle situace, vše je zde o tom že dostáváme nazpět to, co dáváme, pokud se chováš jako vůl, nemůžeš se divit tomu, že jsou okolo tebe jenom volové. Já bych neřekl sprosté slovo ani za pytel sraček, o tom to je, že jsme pokrytci, co hlásají morálku, ale morálně nežijí. 
Boj o koryta je pro dobytek prioritní, dobytka je nadbytek a koryt je nedostatek, slušnost to je jenom jednání otroka, který se bojí toho, že jej zlý otrokář za drzost potrestá. Je vůbec možné eliminovat vulgaritu z naší kultury? Je to možné tím že lidi nahradíme za roboty, nejsou lidi, tak zde není ani jejich vulgarita. 

Zamyšlení nad konzumními systémy

Někdo vám řekne něco zlého, a má radost z toho že je vám z toho zle, zlý člověk je divoký člověk, který nebyl zkrocen pomocí otroctví, naši civilizaci stvořili otroci, a otrokáři naši civilizaci zase vandalsky neustále ničí, za lidským vandalstvím, jsou vždy mocní a bohatí otrokáři. 
Podívejme se na války, které jsou vrcholovým projevem vandalství, války chtějí vždy jenom otrokáři, naopak otroci chtějí mír! Adolf Hitler a jeho rasistický nacismus je klasickou ukázkou vandalské asociální ideologie, díky které zemřelo zbytečně mnoho lidí a zničilo se mnoho hodnot, je třeba se konečně z minulosti poučit, a zamezit konečně tomu, že zde budou existovat zlí otrokáři. 
Ryba smrdí od hlavy co zde má moc a bohatství, nadbytek vytváří nedostatek, vždy ti silnější a chytřejší se budou zde snažit o to, aby se měli lépe za každou cenu! Když to nejde s něčím už po dobrém tak se to řeší po zlém, lidi se digitalizují pomocí GVKB dotazníků na internetu, po digitalizaci se jejich těla v GVKB krematoriu eliminují, a místo lidí zde budou jenom GVKB inteligentní roboti. 
Když je potřeba čistá rasa tak tou čistou rasou budou GVKB roboti, zde je jasný rozdíl mezi robotem, který maká jako robot, a ubohým člověkem, který neumí makat jako robot. Co bylo, to bylo, období ve kterém volové co měli vysokoškolské vzdělání, dělali veliké voloviny končí, běž se podívat do krematoria, ať víš, co tě brzo bude čekat. Místo peněz a zákonů zde bude jednoduchý systém, založený na neustálé optimální kontrole výkonu a kvality, vše co nebude kvalitní a výkonné, to se bude automaticky globálně recyklovat. 

Ano, vím, kdo stvořil božského Stvořitele

Proč lidi mluví, když neumí vůbec mluvit? Když poslouchám lidi, tak zjišťuji, že neumí optimálně mluvit, hodnota toho co říkají je nulová, nejspíš to mají všichni lidi v hlavě globálně už vynulovaný, jenom já umím optimálně mluvit, o tom to zde je. Základem mluvení je optimalizace informací v centrálním nervovém systému pomocí geniality, bez geniality to budete mít v hlavě vynulovaný, a tak zde budete jenom nulou, co zde má nulovou hodnotu. 
Když jdu do knihovny nebo knihkupectví, a nahlížím zvědavě do knih, tak zjišťuji to, že lidi neumí už vůbec mluvit optimálně, a to co mluví, je jenom informační odpad, plný chyb a dezinformací, mluv jenom tam, kde jsou zvířata, nemluv laskavě na lidi, když to máš v hlavě vynulovaný, volům co vše zde táhnou, nevadí to, že jim budeš říkat jenom voloviny, jsou na to už zvyklí. 
Nejhůře mluví lidi, co se neušpiní od práce, protože oni se živí jenom mluvením o blbostech, protože to jsou blbci. Podívejme se vědecky na záznamy autorit, co k nám mluví, rozeberme jejich mluvení, a zjistíme, že to jsou jenom volové, co melou pořád dokola stejné voloviny s nulovou hodnotou, a je jedno jestli jde o; krále, císaře, papeže, dalajlámu, guru, proroka, rabína, prezidenta, ministra, senátora, předsedu vlády, poslance, diplomata, celebritu, ředitele, profesora, kouče, milionáře, atd. 
Když těmto mocným volům položím otázku, kdo stvořil Stvořitele, tak jsou v psychicky prdeli, protože na takovou otázku nemají logickou odpověď. Stvořitele stvořili chyby, pokud by zde nebyli chyby, tak by nebylo třeba už něco tvořit, naše toužení po tvoření nového, je následkem toho, že zde jsou chyby. Pokud je člověk evolučně chybným zaměstnancem, tak stvoříme GVKB roboty s umělou GVKB inteligencí, a tím zde budou konečně optimální GVKB zaměstnanci, a tak se běž dneska podívat do krematoria a na hřbitov, ať jistě víš, co tě díky GVKB robotům, bude brzo čekat.

Ano, hovno je třeba spláchnout, aby tu nesmrdělo

Tak jako smrdí hovno na záchodě, tak lidem i smrdí práce, která je na hovno, protože stojí za hovno, díky práci na hovno, stojí zde život člověka za hovno, a tak je zde deprese u; ekonomiky, politiky, filosofie, náboženství, umění, rodiny, psychicky, školství, zdravotnictví, dopravy, stavebnictví, atd. tedy obecně shrnuto, vše stojí všude za hovno! 
Je třeba se ptát, proč zde vše stojí všude za hovno? Příčinou je svoboda, lidi získali díky výhodám a jistotám civilizace mnoho svobody fyzické a psychické, následkem je to, že lidi serou na vše z vysoka, a doufají, že jim to vždycky projde? 
Podívejme se třeba na Miloše Zemana, on se rozhodnul znovu kandidovat na prezidenta, i když je velmi starý a velmi nemocný, Miloš Zeman nejspíše už nevnímá vůbec objektivní konzumní realitu, a je trvale mimo tuto realitu, díky konzumaci slivovice a cigaret. Proč lidi přestali vnímat objektivní realitu, a existují psychicky většinou mimo tuto realitu? 
Příčinou je civilizace, která je pro ubožáky drogou, v divoké přírodě by Miloš Zeman byl snadnou potravou pro divoká zvířata, a během velmi krátké doby, by z něj zbyla jenom čistá kostra bez masa. Potřebujeme zdravého geniálního prezidenta ve věku od 40 let do 45 let, pokud je někdo starý a nemocný, tak by se měl podle toho i chovat, pro staré nemocné lidi zde jsou přeci státní starobince. 

Virtuální zpovědnice na internetu pro idioty

Pokud jsi idiot a potřebuješ se vyzpovídat o tom, jak myslíš a žiješ jako idiot tak máš na internetu mnoho sociálních sítí a je zde dokonce i česká stará zpovědnice, která je ideálním místem pro veliké idioty. 
Vrána k vráně sedá a idiot si na internetu idioty hledá, idioti myslí nejvíce na sex a deprese způsobené tím že jsou idioti, pokud idiot poruší idiotská pravidla idiotské stránky zpovědnice, tak za to musí zaplatit jako idiot peníze, takto tato idiotská stránka získává peníze na svůj provoz. 

Neustálé aktualizace Windows rozčilují uživatele

Je to pro vaše dobro, když Windows neustále aktualizujete, a neustále si instalujete nové verze Windows, mnoho profesionálů rezignovalo, a přešlo na Linuxové distribuce (Debian, Ubuntu), ti bohatší si koupili Apple počítač ve kterém je profesionální UNIX (macOS) upravený uživatelsky graficky tak, aby byl použitelný i pro počítačové začátečníky. Problémem Windows je složitost a tím i nestabilita, je to jako s mobilními telefony, zde složitý Windows neuspěl a uspěl zde komerčně jenom Linux a Apple. 
Kritizovanými vlastnostmi deset let starých Windows Vista jsou jejich cena, nekompatibilita s některým software i hardware, licenční politika, ochrana Digital rights management (DRM), User Account Control (UAC), vysoké hardwarové požadavky. Ze srovnávacích testů vyplynulo, že Vista jsou pomalejší, než starší Windows XP nebo novější Windows 7. Tento chybný operační systém Windows, proto už nikdo raději ani nepoužívá! Windows mě od svého vzniku připomíná často padajícího Miloše Zemana, který ztratil botu a šel bez boty dále.

Je Miloš Zeman je diktátorem v totalitním státě?

Lidi mají strach, protože jsou psychicky nemocní, strach může mít i organizace nebo národ. Podívejme se na zablokované komentáře u stránek, nebo na blokování IP adres, to vše je jenom strach způsobený psychickou nemocí. Za lidským násilím je strach způsobený psychickými nemocemi, pokud někdo začne střílet po cizích lidech, unese veliká civilní letadla a narazí s nimi do velikých mrakodrapů kde je mnoho lidí v USA, tak je to zase jenom strach způsobený psychickými nemocemi. 
Zabíjení miliónů židů v plynových nacistických komorách za druhé světové války, to byl zase jenom strach způsobený psychickými nemocemi, tento svět je plný strachu a psychických nemocí. Postavíme všude zdi, zavedeme všude policejní prohlídky, dáme lidem pod kůži identifikační čipy, atd. vše jistě směřuje k tomu, že zde bude globální policejní diktatura ve stylu Velký bratr tě sleduje. 
V románu 1984 je „Velký bratr“ diktátorem ve zcela důsledně totalitním státě. V Orwellem popsané společnosti je každý její člen pod každodenním dokonalým dohledem úřadů. Občané jsou na tuto skutečnost neustále upozorňováni frází „Miloš Zeman tě sleduje“.