pondělí 20. března 2017

Cizinci vraťte se domů, my vás tady nechceme

Je třeba omezit lidem možnost cestování, na veliké vzdálenosti. Nikdo není zvědavý na lidi, co mluví cizím jazykem, a co mají jinou víru. Ve třeba kolem každého města postavit zdi, a ochránit lidi před cizinci. 
Cizinci vraťte se domů, my vás tady nechceme, nebudou zde už daňové ráje, každé město bude mít svoje vlastní elektronické peníze, které se nebudou moci směnit za jiné cizí peníze. Možný bude jenom výměnný obchod mezi městy, nebude možno vyslat zaměstnance na velikou vzdálenost od jeho bydliště, máme zde přeci internet a poštovní přepravu. 
Nebude možné se přestěhovat do jiného města, tam kde se narodíš tam i zemřeš, do města bude moci vstupovat jenom zboží a potraviny, nebudou zde žádné výjimky. Představme si svět kde je ideologie uzavřená tisíc let v jednom městě, co lepšího by si lidi mohli přát, už zde nebudou žádná letadla, co unášejí teroristi, protože v letadlech bude jenom zboží, a nebudou tam už cestující. 

Práce za peníze škodí psychickému zdraví

Je třeba lidem práci za peníze globálně zakázat, abychom ochránili jejich psychické zdraví, pracovat bude povoleno jenom bez nároku na peníze. Chceš dělat prezidenta nebo ředitele, tak za to nedostaneš peníze, ani výhody a jistoty, či něco jiného co má hodnotu. Zavede se přídělový čipový systém na zboží a služby, nebude se ti chtít ráno vstávat do práce, tak do práce nevstaneš, protože stejně za práci prezidenta nebo ředitele, nic nemáš. 
Už se nikdo nebude chlubit tím, že má nějakou výhodnou práci, nudíš se doma, tak běž pracovat zadarmo, jakmile tě to nebude v práci už bavit, tak odejdeš domů, a nebudeš ani čekat na konec směny, stejné to bude i se školstvím, zde nebude žádné známkování, a žádné vyhazování studentů co se špatně učí. Zdraví je pro člověka to nejdůležitější, život je tak krátký a bylo by škoda o něj přijít tím, že zde budeme dělat prezidenta, nebo ředitele. 

Nemoc zkrotí každého divokého tvora

Pokud budeme vědecky a statisticky studovat to, jak byl člověk stvořen evolucí, tak dospějeme k tomu, že nemoci stvořili člověka, a tak jeho civilizace je velikou nemocnicí, ve které kraluje logicky nemocná elita. Když si myslím, že jsem psychicky nemocný, tak navštívím na internetu sociální stránky, a dojde mě, že jsem psychicky zdravý, protože to co čtu za nesmysly na sociálních stránkách, je jasným důkazem toho, že naše civilizace je velikou psychiatrickou nemocnicí. 
Zdravé je to co je aktivní, nemocné je to co je pasivní, podívejme se na ekonomiku a politiku z pohledu aktivity, a zjistíme, že zde není aktivita a je zde jenom pasivita. Bylo zde mnoho snah o to, aby zde nebyla pasivita a byla zde aktivita, všechny tyto snahy se ukázali jako marné, jedinou možností je už jenom nahradit pasivního člověka, za aktivního robota s umělou inteligencí. 

Ano, každý prezident je zde na hovno

Prezident je v současném složitém světě jenom loutkou, která je zde už jenom na hovno, a pokud bychom všechny prezidenty, spláchli do sraček, tak by se zde hovno stalo. Je třeba začít škrtat náklady od vrcholu konzumního systému, dole jsme už eliminovali maximum zaměstnanců, a teď musíme začít nahoře, jiná možnost zde není! Podívejme se na rozpis práce prezidenta za jeden měsíc, co vlastně prezident dělá za práci? Prezident dělá hovno a o tom to je, z díla je spatřen tvůrce, ukažte mně dílo prezidenta, chci si na něj šáhnout! 
Může obyčejný dělník přijít za prezidentem na návštěvu do jeho kanceláře? Pochopitelně že nemůže, a víte proč? Je to proto, že prezident dělá hovno, a tak k němu nikdo z lidu nesmí, aby se lid nedozvěděl to, že prezident dělá hovno, a je zde tak jenom na hovno. Čím více zde má někdo moci a bohatství, tím větší hovno zde on i dělá, naopak ten kdo je bezmocný a chudý, ten musí makat po celý život jako blázen, aby nezemřel hlady. Strom, který nenese ovoce, bude vykopán a hozen do ohně, to pravil náš mesiáš který je nám svatým vzorem. Je třeba zrušit všechny státní a podnikové funkce, kde je hrubý plat větší než 80 000 Kč, lidi se dohodnou u kulatého stolu a nebudou zde už sobečtí diktátoři, co si zde hráli na to, že jsou nepostradatelní. 

Optimální myšlení v praxi

Jelikož lidi neumí optimálně myslet v praxi, tak zde budou místo lidí počítače a roboti, jakákoli snaha o to transformovat lidi tak, aby jejich myšlení bylo v praxi optimální, to je jenom naivní marnost. Z genetického hovna bič nikdo neuplete, lidi jsou zde evolučně už jenom na hovno, protože jsou to jenom sobecké opice, co si zde hrají na; prezidenta, krále, císaře, šlechtice, ředitele, celebritu, milionáře, atd. Vše je zde dočasně, z prachu tato planeta vznikla, a v prach se zase navrátí, vše se zde nekonečně recykluje, a na velikosti a hodnotně vůbec nezáleží! 
Myšlení to je následek nedostatku informací, kdy hledáme informace, abychom je mohli potom využívat. Vše jistě směřuje k ideologii, kterou používají mravenci, zde je to dokonalý komunismus, všichni pracují zadarmo a nikdo zde na práci ostatních neparazituje. Svoboda je utopie, která v praxi nefunguje, v praxi funguje jenom komunistické otroctví, každý je zde jenom číslem ve statistice, a jakmile zde jej už nepotřebujeme, tak jej recyklujeme. Běž se podívat do krematoria a na hřbitov ať víš, co tě bude brzo jistě čekat, zapomeň na to, že se dožiješ důchodu, co bylo, to bylo, dneska je zde komunistické otroctví.

Ano, lidi chtějí jenom druhým radit!

Chceš zachránit svět? Tak spáchej hrdinsky dneska sebevraždu! Já jsem se neměl narodit, ano 99% lidí na světě se nemělo narodit, protože nejsou evolučně kvalitní, a jsou zde tak zcela evolučně zbyteční. 
Proto je zde pro vás nová GVKB služba, a to digitalizování pomocí GVKB dotazníků na internetu, vyplníte GVKB dotazníky a potom necháte svoje zbytečné tělo spálit v krematoriu. Mnozí sobecky namítnou, že nechtějí dneska zemřít, a že by zde chtěli žít velmi dlouho, nechtějí zemřít paraziti, co jsou ve vás, vaše tělo a vaše duše se skládá jenom z parazitů, nejsou zde žádní hostitelé, paraziti zde sobecky parazitují na parazitech. 
Chceš zachránit konzumní civilizaci od krize, tak spáchej sebevraždu, každý musí začít jenom sám od sebe, nechtějte zabíjet pomocí zbraní a dluhů druhé lidi, zabte sebe, to bohatě stačí, jděte ostatním zbabělcům příkladem, jak si to lidi uděláte, takové to budete i v budoucnosti mít. Stejně budete muset jistě jednou zemřít, vše je zde dočasně, mnozí zbabělí idioti mají strach z toho, co je čeká po smrti těla? 
Po smrti už nic není, duše nikam neodchází, a zaniká s vaším tělem, víra v ráj nebo převtělení, to jsou jenom pohádky, život to je jenom o hladu a nasycení, vše živé je zde na to, aby to jedlo potravu, a z potravy vyrábělo hnojivo, které je potravou pro rostliny, jde o nekonečnou recyklaci. Je to ale jenom marnost radit lidem, lidi nechtějí poradit, lidi chtějí jenom druhým radit! 

Ano, pravda a láska je zde jenom za peníze

Žijeme v konzumním světě, kde místo originálů jsou jenom kopie bez hodnoty, originál je drahý a kopie je levná, proč neušetřit tím, že si místo originálu koupím jenom kopii. Proč bych měl mít osobní vztahy s profesionály, když na internetu si najdu informace, a tak se stanu rychle a snadno zkušeným profesionálem v nějaké specializaci, díky tomu že jsem použil jenom to, co je pro mě levné a snadno dostupné. 
Následkem je logicky deprese u; vědy, techniky, ekonomiky, politiky, filosofie, náboženství, podnikání, obchodu, školství, zdravotnictví, dopravy, psychiky, rodiny, umění, atd. Dalším problémem je; optimalizace, globalizace, digitalizace, robotizace, automatizace, atd. tam kde před sto lety pracovalo sto lidí, tam dneska pracuje jeden člověk, není problém cokoli levně a kvalitně vyrobit, problém je to prodat ve velkém se ziskem! 
Máš deprese, tak konzumuj prášky na deprese nebo drogy, nikdo ti nedá zadarmo dobou radu, jak vyřešit svoje deprese, pravda a láska je zde jenom za peníze. Někde je jistě chyba v tomto Matrixu? Tou chybou je svoboda, lidem se dostalo mnoho svobody fyzické a psychické, svoboda je jako rakovina, která zabije jistě každý živý systém, je třeba začít bojovat proti lidské svobodě. 
Lidi dostanou globálně trvale na čelo GVKB čip, s umělou GVKB inteligencí, a z lidí se tak stanou levná autíčka na dálkové globální ovládání, už zde nebude žádné zlé ego, které chce sobecky trvale parazitovat na okolí. Je třeba ukončit lidskou originalitu, lidská geniální originalita je drahá a musíme globálně škrtat náklady, z lidí se udělají levné GVKB kopie, a když u člověka poklesne pracovní výkon, nebo kvalita práce, tak se člověk automaticky okamžitě eliminuje v krematoriu, lidí je všude jako much, a opravovat nepřizpůsobivé ubožáky draho dlouho v nemocnici, to není ekonomické.

Zaměstnavatel potřebuje dokonalé otroky

Proč nechtějí u nás zaměstnavatelé zaměstnávat nepřizpůsobivé občany s tmavou pletí? Tento typ zaměstnanců není dokonalým otrokem, veliký jistý zisk je pro zaměstnavatele prioritou, obrazně se zaměstnanec stává běžcem v celoživotním maratónu, běžíš pomalu tak jsi nezaměstnaný a skončíš na okraji civilizace jako ubožák, o tom je konzumní ekonomika, končí období sociální politiky a přichází období asociální politiky. U mnoha zaměstnání je zaměstnanec už pod neustálým elektronickým dohledem, inteligentní programy vyhodnocují výkony a kvalitu zaměstnanců, každý den tak pomalí zaměstnanci dostávají ve zkušební době výpověď, a přicházejí neustále noví zaměstnanci. 
Přežít zkušební dobu, to je už dneska mnohde sportovní výkon! V Číně natáhli zaměstnavatelé pod okny sítě, aby jim zaměstnanci neskákali z oken! Zatím dobře jsou na tom u nás státní zaměstnanci, to je to obrazně jakýsi sociální zaopatřovací ústav pro lenochy a hlupáky, jenže už i státy začínají mít málo peněz, je všude dluhová krize, nebude to trvat dlouho, a státy v EU se začnou chovat stejně, jako se dneska chová třeba Amazon ke svým zaměstnancům, vyždímat tělesně a psychicky a ve zkušební době vykopnout. Přichází doba, ve které končí časová mzda, a je zde jenom úkolová mzda, pokud v úkolové mzdě čekáte díky chybám zaměstnavatele, tak vám čekání nikdo nezaplatí, je to mazaný trik jak dokonale okrádat zaměstnance!