sobota 18. března 2017

Nepostradatelný subjekt?

Mnoho subjektů, se snaží vytvořit iluze o svojí nepostradatelnosti v objektu, testování pomocí zátěže ale ukáže, že se objekt umí bez problémů obejít bez nepostradatelného subjektu, a je jedno, o jaký druh objektu a subjektu jde, principy platí obecně všude globálně zcela stejně. Pokud přestane fungovat slunce, kolem kterého se točí naše modrá planeta po miliony let nic se neděje, to že zde vše rychle zemře, pro vesmír nic neznamená, život je ve vesmíru všude tam, kde pro život existují optimální podmínky. Z nuly vše vzniká, a v nuly se to navrací, a ty jsi zde jenom nula, co je evolučně postradatelná. 

Proč vysokoškoláci nejsou inteligentní?

Statistka je jasná, s příchodem bídy, přichází do společnosti i úpadek inteligence, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, pokud se systém uzavře pomocí; kasty, třídy, kategorie, rituálů, pověr, mytologie, pohádek, reklamy, dezinformací, cenzury, atd. tak následkem je úpadek inteligence, a tím i deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, podnikání, obchodu, psychiky, školství, atd. Snažíme se inteligenci násilně nahradit vědomostmi, ale to v praxi nefunguje, inteligence je schopnost se učit neustále novému pomocí experimentů, stroje nejsou zatím ještě inteligentní, protože se neumí učit novému! 
Podívejme se na masožravé rostliny, zde je krásná ukázka inteligence, která se nebála porušit klasické rituály, Ježíš Kristus se nebál porušit staré náboženské ubohé rituály, a tak stvořil lidové náboženství, které lidem mnoho vyhovuje, proč se lidi bojí porušit svaté normy? Zbabělci si říkají, proč bych měl nést nějaké riziko s experimenty, ať to zkusí někdo kdo je odvážný, já si počkám, na to jak to dopadne. Jak se z člověka stane zbabělec, který se spokojí s teorií a obejde se bez praxe. Příčinou je vždy uzavřená společnost, ryba zde vždy smrdí od mocné a bohaté hlavy. 

Existuje naše pyšné a lakomé ego ještě po smrti těla?

Lidi se rozdělují na skeptiky a věřící, skeptici tvrdí že po smrti duše zemře spolu s tělem a věřící věří, že duše spolu s tělem nezemře a že je zde převtělení nebo očistec. Zvířata jsou vždy skeptiky a jenom lidi věří na zázraky, víra lidí v nesmrtelnost duše, je následkem veliké lásky k bližnímu, a neschopnosti přijmout vědeckou pravdu, o tom že je zde vše evolučně dočasně. Jak vlastně vzniknul kult uctívání mrtvých, spojený s pohřbíváním a rituály? 
Tento kult je následkem pyšnosti a lakomosti u elity, tam kde není pyšnost a lakomost, tam nemůže vzniknout kult spojený s pohřbíváním a rituály. Prokazujeme posmrtnou úctu jenom pyšným a lakomým lidem, pokud zemře někdo pokorný a chudý, tak mu nikdo posmrtnou úctu neprokáže, vše je pokrytecké bezcharakterní divadlo, ve kterém jde jenom o výhody a jistoty. 

Kdy problém s dluhy u lidí vznikl?

Všude je vše zadlužené, dluhy mají; státy, organizace, podniky, obchody, rodiny, lidi, atd. občas se něco díky dluhům zhroutí a je někde krize, nejde o nový problém, ale jde o velmi starý problém těžko se už dopátráme, kdy problém s dluhy u lidí vznikl? 
Násilí je většinou způsobeno dluhy, dlužník nechce dluhy splácet, a tak následuje nějaké forma násilí, následkem je zbrojení a války, dobře jsou na tom národy, co jsou daleko od ostatních národů, jako je USA, Kanada, Austrálie, Anglie, Švédsko, Afrika, atd. nejvíce se statisticky válčilo v Evropě. 

Ano, svět se digitálně globalizoval

Přichází doba dobře utajených agentů, boj pomocí klasické armády se začíná stávat drahým a bez účinku, práci tajných agentů od základů restartovala digitalizace, není třeba už být všude osobně, a střílet po nepřátelích, stačí být v obyčejném činžovním bytě, jako nenápadný člověk, který pořád sedí u počítače, a sleduje na mnoha monitorech to, co jej zajímá. Do terénu se posílají levní začátečníci, co nainstalují techniku umožňující monitorování systémů, nenápadně někdo přijde do vašeho bytu, nebo vaší kanceláře, a nainstaluje všude miniaturní monitorovací techniku, takto se z vás stane spolupracovník tajné služby, který pracuje pro nás zcela zadarmo. 
Ideální jsou pro nás všechny počítače, díky nim snadno získáváme od vás obrovské množství dat a programů, podobně na tom jsou logicky i tablety a mobilní telefony, na operačních systémech nezáleží, umíme se nabourat do všech operačních systémů, co existují, není bezpečný operační systém, a bezpečné zabezpečení telefonu nebo počítače. Víme o každém člověku na světě co si koupí, a kudy se každý den pohybuje, velký bratr vás miluje a potřebuje. Všechny veliké tajné služby se dohodly na optimální spolupráci, a předávají si informace o vás, svět se digitálně globalizoval, sledování lidí, podniků, organizací, národů, atd. je už mnoho let jenom výnosný komerční obchod, který se nijak neliší od systému mafie.