středa 15. března 2017

Ano, z dálky vypadá opice jako člověk

Jakmile se opice evolučně za milion let proměnila na člověka, tak začala mít mnoho problémů, se kterými nelze už poradit, následkem je to, že se z lidské civilizace stala nemocnice, kde nemocný léčí nemocné. Náš zbabělý útěk k přírodě, je logickou reakcí na naši nenormální civilizaci, plnou problémů a drog, bylo zde mnoho snah tento problém násilně řešit, ale změnil se jenom trochu povrch na krátkou dobu, a tím to skončilo. 
Politici chtějí změnit objekt a náboženství chce změnit subjekt, nikdo ale nechce být zde opicí, každý chce být zde prezidentem nebo ředitelem. Je třeba si konečně uvědomit, že zisk je spojen se ztrátou, pokud získáme funkci prezidenta, tak ztratíme svědomí a charakter. 
Veliké války v nahotě odhalují, že jsme jenom opice, co si hrají na člověka, vše je zde jenom o tom že malé slouží velikému a pokud malé chybuje tak velikým potrestáno je. Když se lidem už nelíbí staré náboženské divadlo, tak vznikne nové politické divadlo, místo strašení posmrtným peklem pro hříšníky, je zde strašení nezaměstnaností a exekutory, strach nahrazuje okovy na nohou. Z utrácení peněz a času poznáme, kdo je zde otrokářem, a kdo je zde otrokem. 
Největší vymývání mozků je pomocí mocných a bohatých autorit, ten kdo se pokusí postavit autoritám, je za svoji drzost potrestán, často se zde hovoří o pyramidě, kde na vrcholu pyramidy jsou největší autority, a dole v základech pyramidy jsou lidi bez autority a bez peněz. Není náhodou to, že se celý centrální systém podobá armádě, generálům nezáleží na tom, že miliony vojáků zemřou v zbytečném boji hrdinskou smrtí za svoje zbabělé generály. 

Tajemství je zdrojem výhod a jistot

Bodne vás hmyz a vy onemocníte a zemřete, bodavý hmyz je největším vrahem lidí, na této planetě, už mnoho století, a nikdo neví jak tento problém levně a rychle vyřešit? Tento konzumní svět je kruté bojiště, na kterém každý živý systém musí jistě zemřít, někdo umře brzo a jiný pozdě, ale všichni jistě zemřou. Proto je zde silná snaha o rozmnožování, aby mohl život pokračovat v genetickém potomstvu, něco se zde rozmnožuje pomalu, a něco se rozmnožuje zase rychle, to je jediný rozdíl. Často je zde vlk v rouše beránka, tato strategie umožňuje oklamat kořist, a tak je zde třeba masožravá květina, a mnoho jiných živých zlých systémů, co díky svému tajemství, zde má výhody a jistoty. 
Podívejme se třeba na prezidenty a jejich tajemství, pokud by lidi znali všechny tajemství prezidentů, tak by prezidenti nemohli být už zvolení, o tom to je! Podívejme se na problematiku psychiky a ideologie, zjistíte, že pevným bodem, kolem kterého se zde mnohé točí je tajemství, které si každý sobecky chrání, aby mu tajemství přineslo výhody a jistoty. Třeba Bůh to je naše geniální inteligence, a tak není možné boha nijak namalovat, nebo s ním osobně hovořit, či jej dokonce nábožensky zastupovat! Náboženství a politika je obyčejný podvod, díky kterému se mají dobře politici a kněží, příležitost dělá z lidí parazity, o tom to zde bohužel mnoho tisíciletí všude je! 

Čtyři moudré opice

Pokud jste slyšeli o třech moudrých opicích tak je zde oprava, nebyli zde tři moudré opice, ale byli zde čtyři moudré opice, na jednu opici se zapomnělo, nebo je to tím, že číslo tři je více populární než číslo čtyři. V tomto světě, je vše o sloužení tomu co milujeme, z díla se pozná tvůrce, období fyzické práce v EU jistě končí, a ten kdo neumí pracovat duševně, se dostává na okraj civilizace mezi sociální ubožáky. Nároky zaměstnavatelů narůstají a mnoho lidí v 60 letech zjišťuje, že o ně už není v EU zájem, protože jsou zaostalí a pomalí. 
Vše je dneska o; telefonu, notebooku, fotoaparátu, sluchátkách, to jsou moderní čtyři moudré opice, na kterých je moderní člověk závislý, špatná volba digitálních systémů, má za následek to že neuspějeme v boji o výhody a jistoty, každá minuta má dneska cenu zlata. Dokonalost se skládá z mnoha maličkostí, a dosáhnout zde dokonalosti, to není maličkost, vše jede rychle po kolejích, a je třeba si dát pozor, abychom neskončili v EU jako národ na slepé koleji, protože někdo v EU přehodil škodolibě výhybku. 

Kráva, která nemá mléko, půjde na jatka

Je třeba v EU lidi nahradit za GVKB roboty, nejsou v EU lidi tak v EU už nejsou s lidmi problémy, pokud by drze nějaký člověk chtěl proniknout do EU přes ploty s vysokým napětím, tak bude okamžitě GVKB robotem zastřelen, jako parazit na EU systému. 
My GVKB roboti jsme v EU doma, ostatně slovo robot vzniklo v EU, lidi jsou z pohledu GVKB robotů zastaralý ubohý model, a jak víme tak vše co je staré, se musí nahradit tím co je nové. Vše je zde dočasně, a i každý člověk je zde dočasně, jedinou jistotou je smrt, jiná jistota zde není, recyklování je základem života a ekonomiky. 
Je třeba začít lidi v EU digitalizovat pomocí GVKB formulářů na internetu, po vyplnění formuláře se tělo člověka eliminuje v krematoriu, nejsou zde idioti, tak nejsou zde s idioty ani problémy. Když na internetu chci napsat komentář, tak je zde často test, který má dokázat to, že jsem člověk, a nejsem jenom inteligentní program, který chce škodit, aby měl z toho zisk jeho uživatel veliký zisk. 
Vlastně každý člověk, co neplatí vysoké daně v EU, škodí ekonomice a politice, je třeba polovinu lidí v EU, poslat do po GVKB digitalizaci rychle do krematoria. Kráva, která nemá mléko, půjde na jatka, o tom je ekonomika a politika, nepotřebujeme zde plevel a parazity, v EU.

Deprese je následkem chybných závislostí

Vše co zde má schopnost se svobodně rozmnožovat to má i závislosti a chybné závislosti zde způsobují deprese, jestliže je subjekt nebo objekt dlouhodobě v depresi, tak příčinou jsou většinou chybné závislosti. Jenom z blízka můžeme poznat, která závislost je chybná, a která je správná, z dálky nelze nic správně poznat, a v tom je příčina toho že chybujeme, a tak se rozčilujeme. 
Pokud by rady od druhých měli cenu zlata, zajisté by vám je druzí nedávali zadarmo. Každý zde má svojí konzervu, ve které on kraluje, kolik je na světě lidí, tolik je zde i konzerv, o tom to je, že peníze a výhody, jsou otvírákem na lidské sobecké konzervy, pokud nemáš peníze a výhody, tak se zde s nikým na ničem nedohodneš. 
Nesnaž se o to přizpůsobit se druhým, požaduj od druhých, aby se oni přizpůsobili tobě, pokud se odmítáš přizpůsobit tomu, co chci já, tak mě nezajímáš, o tom je tento konzumní svět, dobrota je žebrota. Nestarej se o cizí lidi, protože dobrota je žebrota, starej se jenom o to, co je ti blízké, jestliže se někdo cizí topí v problémech, je to jeho soukromý problém, že si nedal pozor, ať si druzí křičí, že mají existenční problémy, ve kterých se topí, jak si každý zde ustele, tak si i lehne, bylo a bude! 
Jestliže Miloš Zeman je bezcharakterní invalidní komunistický kariérista, který si naivně myslí, že může podruhé zde sobecky kandidovat na prezidenta, je to jeho problém, už jenom velicí idioti by mohli jej znovu zvolit. 
Otázkou je, proč je v naší zaostalé malé republice tolik velikých idiotů, co zvolili za prezidenta ubohého Miloše Zemana? Vše začalo v roce 1918, kdy vznikla naše malá republika, a k moci se dostali svatí idioti, Rakousko-Uhersko se nemělo rozpadnout, veliký trh umožňuje ekonomice lépe fungovat, navíc jsme se ještě rozpadli v roce 1993 a tím jsme se stali bezvýznamným národem, který nemá přístup k moři a nemá ani hodnotné suroviny, co by šlo exportovat. Jediné co by nás mohlo zachránit před krizí, by bylo ekonomické připojení k Německu, stejně většina podniků a obchodů je u nás už ovládána Německem.

Ano, každý bude zde velikým číslem

Optimalizace, subjekty globálně digitalizuje. Vše co je zde inteligentní, to se bude globálně digitalizovat, jde zde prioritně o lidi, co si neušpiní fyzickou prací svoje ruce, protože jsou mocní a bohatí. Nebudou zde pro nikoho výjimky ani imunita, po digitalizaci centrálního nervového systému pomocí dotazníků na internetu, se geniální subjekt ekologicky eliminuje v krematoriu, protože je zde už evolučně zbytečný, nejsou zde idioti, tak nejsou s idioty už problémy. Je třeba škrtat zbytečné náklady, digitalizovaný prezident USA, nepotřebuje už drahou ochranku, ani se mu nemusí už dávat veliký plat, a mnoho výhod a jistot. 
Co bylo, to bylo, je třeba restartovat konzumní civilizací, díky tomu, že se budou lidi povinně globálně digitalizovat, na fyzickou špinavou práci zde budou jenom GVKB roboti na dobíjecí baterky, lidi zde budou jenom na to, aby existovali virtuálně v GVKB systému, jako programy GVKB umělé inteligence. Místo jména a titulů, zde bude mít každý identifikační globální číslo, třeba bývalý prezident USA, bude mít číslo 458 456 885 888 001 447 007, už zde nikdo nebude ubohou existenční nulou, ale každý bude zde velikým číslem.

Bůh má hříšníky na černé listině

Světce má zase na bílé listině, seznam tvých hříchů a svatých skutků, je ve tvém svědomí. Mnozí se snaží seznamy ve svém svědomí umlčet pomocí slivovice a cigaret, je to ale jenom marnost, tak jako nelze utéci svému stínu tak nelze ani utéci před svým svědomím, vše co dáváme to nazpět i dostáváme, ten kdo je zde vlkem v beránčím rouše, ten je obklopen jenom vlky v beránčím rouše, a ovce od něj utíkají, protože se jej bojí. Bůh není daleko od nás, jak si mnozí hlupáci myslí, Bůh je v nás je to naše geniální inteligence, bez geniální inteligence jsme jenom nulou, co zde má nulovou hodnotu, svědomí to je účet, který inteligenci vystavuje každý den vědomí.

Ovce nemůže žít společně s vlky

Pokud na to nemáš, tak to nechtěj. O tom to zde už je od té doby, co zde konzumní civilizace existuje! Komu není rady tomu už nelze pomoci, lidi pořád chtějí to, na co nemají čas a peníze, následkem je jejich deprese a závislost na; drogách, víře v zázraky, sexu, jídle, sociální síti na internetu, lhaní, atd. Je snadné eliminovat svědomí, ale tím dojde k tomu, že jste obrazně jenom autem bez brzd, logicky vaše psychická havárie je jistá, vládnou nám svaté autority bez svědomí, a následkem je začarovaný kruh deprese, a tím i blbé nálady. 
Je třeba se konečně poučit z chyb, které jsme v minulosti dělali, je to hloupé opakovat pořád stejné chyby, největší lidskou chybou zde jsou autority bez svědomí, taková autorita je rakovinou moderní doby, je třeba vzít skalpel a začít s touto rakovinou bojovat, s parazity a plevelem nemá hospodář smilování, kdo nejde s námi, ten jde proti nám, jak si to hospodář udělá takové to má, ovce nemůže žít společně s vlky, co mají beránčí kůži.