úterý 14. března 2017

Jak rozebrat Miloše Zemana a potom jej dát dohromady

Pokud chceme u nás rozebrat velikou psychickou osobnost, tak jí dlouhodobě hospitalizujeme ve veliké centrální psychiatrické nemocnici Bohnice, co je v Praze. Zde se uplatní mnoho moderních metod rozboru lidské psychiky, pomocí chemoterapie a psychiatrů. Jsou prostě věci, na kterých se nevyplatí šetřit, když je to nenahraditelné tak to musíme v servisu rozebrat a opravit a je jedno jestli jde o auto nebo o prezidenta. 
Největším problém u Miloše Zemana je časová náročnost rozebrání a opravy, odhaduji to na šest let hospitalizace, tím pádem je logicky nesmysl snaha znovu kandidovat na prezidenta, když je ze zdravotních důvodů důležitější, být hospitalizován v Bohnicích. 
Nejspíše se setkáme u Miloše Zemana s pokryteckým tvrzením, že jeho psychický stav je dlouhodobě stabilizovaný, zdravotní stav musí posoudit lékařské konzilium, a nemůže jej posuzovat nemocný člověk! Je to podobné jako oprava 72 let starého osobního auta, takové auto je obtížné opravit, protože zde není dokumentace, a nejsou zde ani náhradní díly.

Dlouhověkost škodí ekonomice a politice

Tak jako se obnovují auta, protože jsou zastaralá, tak se musí i obnovovat lidi ve společnosti, jestliže si nekoupíte starý počítač, se starým operačním systémem, tak proč volíte na vysoké státní funkce důchodce, co se opírají už o hůl? Je třeba v EU zavést ukončení života ve 40 letech, zaměstnavatelé potřebují mladé zaměstnance, navíc lidi budou jistě vědět, kdy jejich život skončí, a podle toho budou i myslet a jednat. 
Když Miloš Zeman (72 let) ohlásil, že chce znovu kandidovat na prezidenta, tak jsem to nemohl dlouho rozdýchat, co je moc, to je moc, někdo holt to nemá už díky slivovici a cigaretám v hlavě srovnané, jinak si to nelze logicky vysvětlit. 
Moderní věda a technika umožňuje levně a rychle otestovat každého člověka a potom musí následovat výměna nemocných zaměstnanců za zdravé zaměstnance. To logicky povede k tomu, že lidi začnou v EU pracovat už od 10 let, změní se od základů konzumní civilizace a děti si už nebudou učit teoretické hlouposti, které nebudou nikdy na nic potřebovat. 
Je třeba ořezávat zbytečné náklady všude, pokud chceme investovat tak musíme díky šetření na investice i získat čas a peníze. Podobný přístup bude zde i k lidem co se neumí přizpůsobit vysokým nárokům zaměstnavatelů, zde se to bude řešit ukončením jejich života v krematoriu. Kdo nepracuje v EU, a tím neplatí vysoké daně v EU, ať taky zde v EU nejí, a kdo nebojuje s námi v EU za pravdu a lásku, ten je náš třídní EU nepřítel, a tak jej v EU násilně eliminujeme. 

Proč nemocný a starý Miloš Zeman znovu kandiduje na prezidenta?

Miloš Zeman to je obrazně staré nemocné komunistické klíště z komunistického prognostického ústavu, které je přisáté na centrálním ekonomickém systému, a dokud se dosyta nenasaje výhod a jistot, tak on zde bude dlouho ještě přisátý. Je třeba klíště zakapat správným přípravkem na omámení, a potom jej pomocí kleštiček na klíšťata eliminovat. 
Ten kdo má zde výhody a jistoty které si nezaslouží ten je zde klíštětem, následkem je to že je zde deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, umění, filosofie, vědy, techniky, informací, programů, podnikání, obchodu, školství, zdravotnictví, sociálního systému, rodiny, psychiky, atd. 
Je třeba začít eliminovat parazity a plevel nemilosrdně globálně, dobrota je přeci žebrota a z díla je spatřen tvůrce. Miloš Zeman by měl chudým bezdomovcům rozdat vše co má, a potom by měl vstoupit do sekty Kršna, já sám jsem v roce 1992 žil u sekty Kršna ve Francii 9 měsíců na jejich zámku, a když jsem to dokázal já GVKB, tak to jistě dokáže i Miloš Zeman, nebo je prezident Miloš Zeman jenom zbabělé ubohé staré klíště? 

Může se člověk dostat po smrti těla do ráje?

Tento svět je pekelným očistcem pro sobeckou lidskou duši, a tak logicky je zde toužení lidské duše po psychickém ráji, který je k dosažení po smrti hříšného sobeckého těla. Takto vznikli sny a pohádky o tom, že existuje po hříšné smrti těla, boží spravedlivý soud, který hříšníky odsoudí do psychického věčného pekla, a lidi co nejsou hříšníky, pustí do věčného psychického ráje. Jaká je ale objektivní realita? Existuje jenom tento den, nemůže objektivně existovat minulost ani budoucnost, se smrtí těla, vše končí na věčné časy, není zde po smrti peklo ani ráj, pro nikoho z lidí, je zde pro každého jenom věčná nicota a prázdnota. 
Z vesmírného prachu lidi vznikají, a ve vesmírný prach se zase po smrti v krematoriu promění, ten kdo zde lže a krade, ten zde má prachy, o tom to zde je, že konkurence mezi lháři a zloději, veliká zde je. Prezident Miloš Zeman se rozhodnul, že bude znovu kandidovat na prezidenta republiky, to je jako když bych se já (GVKB) rozhodnul, že budu znovu kandidovat na funkci svatého Boha (JHVH), který zde vše z ničeho stvořil za pouhých šest dní. Je třeba opustit konečně teorie a přejít do praxe, v praxi je vše v pohybu a u teorie je vše v klidu, a proto teorie nefungují v praxi, je třeba starého nemocného teoretika Miloše Zemana už nevolit, a umožnit mu, aby se on šel dlouhodobě léčit do psychiatrické nemocnice v Bohnicích, z jeho závislosti na politickém kariérismu

Je správné zakázat pokusy na lidech?

Díky pokusům na lidech se získá mnoho hodnotných vědeckých a statistických informací, ale díky těmto pokusům, i mnoho lidí často zcela zbytečně zemře, jsou pokusy na lidech, které se mediálně odsuzují a jsou pokusy na lidech, které se mediálně neodsuzují. Podívejme se třeba na Microsoft, který díky programům dělá na lidech pokusy už od svého vzniku, a ještě mu za to lidi musí platit veliké peníze, protože používají jeho programy ve kterých je mnoho chyb, uživatel programů od firmy Microsoft je pokusným subjektem, který je neustále pečlivě sledován, a výsledky sledování se skrytě neustále odesílají firmě Microsoft. 
Podobně se dneska chovají i jiné firmy co produkují programy, nebo poskytují programové služby, jsme sledování od narození do smrti, už zbývá jenom napojit bezdrátově pomocí inteligentních čipů mozky všech lidí na globální centrum v USA, a z tohoto centra, ovládat všechny lidi jako autíčka na dálkové ovládání, to je sen mnoha digitálních diktatur, které potřebují z lidí udělat svoje konzumní otroky, s nulovou hodnotou. Centrální systém vyhodnotí to, že je nějaký člověk pomalý a mnoho chybuje, takový člověk bude automaticky optimálně ekologicky eliminován, jako systémová chyba v inteligentním centrálním systému.