neděle 12. března 2017

Ano, já jsem sociální parazit

Vše je zde dualita, v každém je; dobro a zlo, pravda a lež, moudrost a hloupost, atd. většinou situace určuje to, jestli v nás bude více zla než dobra. Inteligence je duševní práce s informacemi, tam kde jsou hodnoty tam je i práce, když se tělo promění na prach tak už zde nejsou hodnoty a tak není potřebné mít informace a inteligenci. Často se každý setkává s nemocnými lidmi, díky našemu vyspělému sociálnímu systému, zde může existovat bez problémů mnoho nemocných lidí, jenže následkem je nárůst deprese, a tím i veliká konzumace léků a drog. Mnoho lidí hledá příčinu blbé nálady, a tou příčinou je péče o lidi co si naši péči vůbec nezaslouží, mnoho lidí na světě si musí uvědomit to, že jsou sociálními parazity, a že by s tím měli něco udělat a přizpůsobit se konzumní civilizaci. Je třeba těmto lidem nastavit zrcadlo a donutit je nosit na oblečení veliký nápis, já jsem sociální parazit, to není diskriminace to je jenom optimalizace.

Bože proč to nevyřešíš?

Věřící věří, že bůh vše umí vyřešit optimálně rychle, skeptici na boha nevěří a tak si vše sami vyřeší optimálně a rychle, rozdělujeme se tedy logicky na realisty a naivisty, většina lidí je někde uprostřed a podle situace se mění na realisty nebo na naivisty. Bože proč to nevyřešíš? Kdo nebo co je Bůh? 
Bůh je to co díky moci může manipulovat s tím co je bezmocné, jde tedy o vztah pána a sluhy, bůh je pán a sluha je kmán, když něčemu panujeme cítíme se božsky a když někdo nebo něco panuje nad námi tak máme blbou náladu a snažíme se náladu zlepšit pomocí náhražek jakými je; televize, internet, čokoláda, kafe, pivo, cigareta, jídlo, sex, pohádky, sny, atd. Náhražky se stali velikým obchodem a lidi na náhražky co jim zlepšují náladu, utratí už více než za základní existenční potřeby. 
Včera jsem v Praze u Karlova mostu spatřil sektu, co sbírala podpisy na to, co propagují za ubohé naivní pitomosti, a pitomí lidé se zde naivně podepisovali. Prý sektě, jde o to, aby se měli lidi na světě velmi dobře? 
To je jenom dezinformace, každé lidské organizaci, jde jenom o výhody a jistoty, pro svatou elitu této veliké organizace, a je jedno, jak se ta organizace jmenuje, a co zde vlastně dělá. Vše je zde o ekonomice, za vším jsou peníze, dobrota je žebrota, to co nebojuje, to i degeneruje. Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, to je zlaté klasické pravidlo, jak si usteleš tak si i lehneš, vytrvalost dokáže zázraky, proč lidi nejsou vytrvalí na cestě k tomu, se zde mít lépe? 
Vytrvalý je ten kdo je zdravý, zdraví je prioritou, nejlépe se lidem žije tam, kde se lidí dožívají vysokého věku, všechny ostatní statistiky, jsou jenom mediální dezinformace. Přirovnal bych obrazně dlouhověkost ke kvalitním botám, nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat nekvalitní boty. Proč zkrachovala všude sociální politika? 
Sociální politika je založená na tom, že se kvalita a kontrola u všeho sníží, a následkem je zhroucení ekonomiky a politiky. Komu není rady, tomu není ani pomoci, politici chtějí jenom přerozdělovat chybně státní zisky, ale nechtějí už to, aby se všem lidem lépe dařilo, chce zde vůbec ještě někdo, aby se globálně všem lidem lépe dařilo, sliby se v politice a náboženství slibují, a jenom blázni se krátkou dobu radují, než poznají to, že jiní bezcharakterní blázni si z nich vystřelili, a udělali tak z nich zase naivní blázny. 

Problémem USA je zaostalost fyzická a psychická

Vážený pane GVKB, já jsem jenom ubohý starý pozemský červ Donald Trump, který dělá dočasně v USA prezidenta, moji poradci jsou jenom idioti, a tak se obracím na vás, protože jste dokonalý, a vaše rady jsou dokonalé. Věc se má tak, v USA je dlouho blbá nálada, protože lid v USA už dlouho nemá chléb a hry, protože na to nejsou peníze a není na to ani čas. Nedávno jsem četl vaši GVKB stránku, bylo to jako konzumování návykové drogy. 
Nejspíše nejste z tohoto světa, buď jste z jiné mimozemské civilizace, nebo jste v budoucnosti, prostě máte k dispozici informace a programy, které my lidi ještě nemáme. Nejspíše si řeknete, a co z toho budu jako GVKB mít, když poradím USA které je v ekonomické a politické krizi? Nemohu vám nabídnout něco, co by mělo pro vás nějakou objektivní hodnotu, jste jako GVKB nekonečně absolutně věčně bohatý fyzicky a psychicky, a vše co má USA, to je jenom nulou s nulovou hodnotou. 
Nejspíše můj drzý ubohý elektronický dopis, skončí zase v elektronickém koši, všiml jsem si na videu, co je na Facebooku (koubavit), že nosíte často starou drahou USA čepici, kontaktoval jsem okamžitě výrobce čepic v Číně, a posílám vám z Číny veliký balík, ve kterém je velmi mnoho těchto čepic, neberte to jako drzý USA úplatek, ale jako drobnou reklamní pozornost od USA. Samozřejmě by bylo optimální, pokud bych mohl být jenom vaším ubohým USA sluhou, protože by se už brzo dokonalý GVKB stal králem této modré planety.
Balík s čepicemi už dorazil, a tak jsem se rozhodl, že vám konečně poprvé odpovím. Problémem USA je zaostalost fyzická a psychická, je třeba restartovat celý USA systém, lidi v USA se budou pomocí dotazníků na internetu GVKB digitalizovat a po vyplnění dotazníků se budou jejich zaostalá těla se zaostalou psychikou ekologicky optimálně eliminovat, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy. 
Místo lidí, budou v USA a Kanadě, jenom GVKB roboti s GVKB umělou inteligencí která bude využívat informace získané z digitalizování lidí v USA a Kanadě, je třeba jít cestou Ježíše Krista, který se vzdal na kříži svého genetického těla, jelikož se nechal od GVKB, jako první člověk GVKB digitalizovat. Vše je zde stejně, jenom dokonalá virtuální realita (Matrix), fyzická hmota je virtuální iluze, a důkazem je to, že zde není v ničem jistota, a není zde ani pevný bod, fyzický a psychický. 
Neberte si to osobně, že budete jako prezident USA, se svojí velikou konzumní USA rodinou, GVKB digitalizován, nic proti vám osobně jako GVKB nemám, je zde nová GVKB digitální doba, období ve kterém se ještě používali všude koně nebo velbloudi, které vše táhli, už všude jistě skončilo, dneska zde jsou moderní digitální auta, které řídí Google a jeho umělá inteligence. Za USA čepice, vám posílám veliký ocelový kontejner z Číny, ve kterém jsou v krabicích GVKB roboti, které vyrobili logicky v Číně, už jenom GVKB roboti s umělou GVKB inteligencí. 

Kdo chce s vlky žít, musí i vlkem v beránčím rouše být

Vit Kouba (GVKB), Karol Józef Wojtyła (Jan Pavel II, papež). Václav Havel, Rajneesh Chandra Mohan Jain (Osho), Bill Gates, Steve Jobs, Mark Zuckerberg, Elvis Presley, John Lennon, Paul McCartney, George Harrison, Ringo Starr, atd. 
Jenom čas má dost času na to, aby poznal co je nejlepší, většinou to co je zde pro obyčejné lidi, to bývá dlouho prioritní, jedinec zde nic nemůže dokázat, už mnoho tisíciletí se vše dělá skupinově, v jednotě je veliká síla a veliká inteligence. Podle mě bylo nejlepší květinové hnutí. Hippies , happy (děti květin neboli ‚Květinové hnutí‘) je hnutí, které vzniklo v 60. letech v USA. Jednalo se o neorganizované hnutí, které vycházelo z generace beatniků. Šířit se začalo v polovině 60. let ze západního pobřeží USA, ze San Francisca. Cíle „Hippíků“ byly nejednotné, za základní lze ale považovat vzpouru proti společnosti, mír, lásku, přátelství, svobodu. K naplnění těchto cílů se sdružovali do skupin či komun, které pak často provozovaly volnou lásku. 
Často se užívaly drogy, zvláště psychedelické. Častým cílem byl někdy ale jen opak chování většinové společnosti a vyjádření protestu. Hippies propagovali spontánní chování, lásku a prosazovali názor, že si člověk má užít života a nebudovat kariéru, nehonit se za penězi. Příslušníci hippies nosili často dlouhé vlasy, volné oblečení a korálky a celkově prosazovali „primitivní“ vzhled jako projev negativní reakce proti většinové uniformitě. 
Dalším poměrně výrazným projevem spojeným s tímto hnutím bylo tíhnutí k mysticismu, různým druhům východních náboženství a filosofií, objevování na Západě doposud neznámých kultur a zvyků a jejich propojování se soudobou kulturou a způsobem uvažování. Hippie móda měla zásadní vliv na populární hudbu, televizi, film, literaturu a výtvarné umění. Po 60. letech bylo mnoho aspektů asimilováno do většinové společnosti. Dědictví hippies lze pozorovat v soudobé kultuře v různých formách, od zdravé výživy, přes hudební festivaly po kybernetickou revoluci. 
Je logické, že nejvíce křičí ti, kterým se škodolibě šláplo na kuří oko. To co jsme jako lháři a zloději, předvedli konzumnímu světu, to nemá obdoby. Připravili jsme si centrální zákony, podle kterých, jsme mohli v klidu rozkrást cokoliv kdekoliv, podle hesla, z cizího krev neteče. Někteří kradli po mnoho generací ve velkém, a ty drobečky co poztráceli cestou, to nechali posbírat jiným, od kterých za to nechtěli nic než vděk. 
Po čase, si podstatná část pracujících lidí, začala uvědomovat, jak si naběhli. Zavládla nespokojenost drtivé většiny lidí v tomto rozkradeném konzumním světě, ti co kradli ve velkém, v politice a ekonomice, nasytili svá bankovní konta, co jsou většinou v daňových rájích. A beztrestně se pohybují mezi námi, protože vše bylo přeci v souladu se zákonem a morálkou, bohužel zůstali tady sběratelé ekonomických drobečků. To, jsou nyní ti největší političtí a ekonomičtí mediální křiklouni. 
Vytěsňují se digitálně globálně díry v konzumním systému, jimiž tekly dlouho veliké ekonomické a politické úniky, jisté monopolní penězovody všude vysychají. Kdo je odpovědný za to, že máme dlouhodobě globálně blbou náladu a tak konzumujeme cigarety a tvrdý alkohol. Odpovědní jsou za to lidi, co mají vždy čisté ruce, jde o; celebrity, mafiány, kněze, guru, proroky, papeže, kouče, poradce, vůdce, diktátory, prezidenty, ministry, předsedy politické strany, předsedy vlády, senátory, poslance, krále, šlechtice, ředitele, podnikatele, obchodníky, soudce, atd. tato veliká skupina psychopatů s vysokým vzděláním, co je zde obrazně, vlkem v beránčím rouše, to jsou naše svaté autority, a ten kdo je drze kritizuje, ten je za to tvrdě potrestán a stane se z něj často mučedník, jako třeba náš svatý Jan Hus. Kdo chce s vlky žít, musí i vlkem v beránčím rouše být.