čtvrtek 2. března 2017

Ano, vládne nám elita třetí kategorie

Z díla je spatřen tvůrce, dílem elit je kupní síla obyvatel, všechny ostatní statistiky, jsou k nám ničemu, protože žijeme v globální konzumní kultuře, a bez peněz na kontě, se z lidí stává ubohý dobytek s nulovou hodnotou. Za vším jsou peníze a vše vyřeší peníze, pokud od nás peníze odcházejí mnoho generací do ciziny tak je zde logicky mnoho generací blbá nálada, ano jsme v EU kolonií a kolonialisté z nás učinili ubohé otroky na banánové plantáži, protože je zde banánová republika. Nejdříve zde byli kolonialisté, co měli sídlo ve Vídni, potom se sídlo kolonialistů přesunulo do Moskvy, dneska je sídlo kolonialistů zase v Bruselu. Naše vlády to byli vždy jenom sluhové kolonialistů, proto je možné tyto politické a ekonomické elity, nazvat elitami třetí kategorie. 

GVKB strategie krizi optimálně trvale eliminuje

Díky digitalizaci, vzniklo obrovské množství vlků v beránčím rouše, digitální anonymita jim umožňuje snadno parazitovat na ovcích, protože z dálky ovce nepoznají, kdo je vlk a kdo je ovce, vše je zde jenom o tom, jak se dostat snadno a rychle blízko k potřebným hodnotám, a tak hodnoty podvodem získat. 
Já jsem váš pastýř, to křičí vlci v rouše beránčím, pastýř nemůže být mimo vás, pastýř je totiž ve vás, mimo vás jsou jenom vlci v beránčím rouše, je třeba si uvědomit to, že vše je zde založené na parazitování, každý člověk je parazit, a jde o to být elitním parazitem, který zde je na vrcholu existenční pyramidy jako; prezident, ministr, milionář, ředitel, celebrita, král, šlechtic, papež, dalajláma, kouč, atd. 
Pokud by všechny informace od lidí měli cenu zlata, zajisté by ty informace už nebyli zadarmo, z díla je spatřen tvůrce, ukaž druhým svoje dílo, a tím ukážeš druhým, kdo ve skutečnosti zde jsi! Jaké je zde dílo od; prezidenta, ministra, milionáře, ředitele, celebrity, krále, šlechtice, papeže, dalajlámy, kouče, atd. 
Není zde žádné hodnotné dílo, nemůžete od vlků v beránčím rouše požadovat, aby zde oni vytvořili nějaké hodnotné dílo! Představte si třeba současného prezidenta USA, jak on žije sám na pustém tropickém ostrově jako ztroskotanec, jak by on zde dlouho asi přežil nahý, bez zásob a moderní techniky a vědy. 
Parazitování autorit je možné jednom díky tomu, že mají autority zde výhody a jistoty, odřízněme vlky v rouše beránčím globálně trvale od výhod a jistot pomocí GVKB čipů v hlavě, to je moje GVKB strategie, díky které zde skončí deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, filosofie, podnikání, obchodu, rodiny, školství, zdravotnictví, dopravy, umění, vědy, techniky, rodiny, psychiky, atd. 
GVKB čipy budou ve spánku eliminovat parazity, co zde na nás parazitují, strach ze smrti donutí logicky všechny parazity k tomu, aby se zde konečně chovali správně, moderní digitální čipové systémy, bez problémů podle utrácení hodnot odhalí, kdo je zde sobeckým parazitem, a po odhalení dojde automaticky k eliminování parazita ve spánku, bez ohledu na to, jak vysokou společenskou funkci, zde má tento sobecký parazit.