středa 1. března 2017

Ano, z náboženství stal globální problém

V krizi je to co nemá výhody, a dobře se má to co má výhody, často je zde konflikt o výhody, anebo je zde nemožné o výhody bojovat a soutěžit, protože je zde monopol nebo diktatura. Nadbytek vytváří nedostatek, aby měla elita výhody tak ostatní jsou v nevýhodné situaci. Nejčastější výhodou je velikost, veliké je silnější a tak může ovládat to co je malé, proto je zde snaha, být velikým díky rychlému růstu. 
Za vším jsou výhody! Někdo namítne, že říkám to, co lidi už vědí mnoho století, a že bych měl říci něco, co lidi ještě nevědí, nelze ale už říci co nebylo už řečeno, za mnoho století už lidi vytvořili tolik hodnotných myšlenek, že jenom každý opakuje, co bylo mnohokráte už řečeno. Je třeba výhodné mít vysokou školu, ale co když mnoho lidí už má tu samou vysokou školu? 
Hodnotu má to co je zde vzácné, a tím že jsme umožnili chudým lidem dlouho studovat, tak došlo k tomu, že vysoká škola už zde nemá velikou hodnotu. Často je zde proto snaha výhody zakonzervovat, pomocí plotů anebo pomocí zákonů a morálky, náboženství je klasickou ukázkou zakonzervovaných morálních hodnot, a následkem je to že se z náboženství stal globální problém. Je dobré, že konzervujeme potraviny a že jsme si zakonzervovali informace, které pro nás mají hodnotu, proč máme ale konzervovat výhody, tomu teda nerozumím? 

Ano, elita žije ve zcela jiném světě než obyčejní lidé

Je to starý problém o tom, že ti co jsou nahoře, nevědí nic o tom co se děje dole, elita má k dispozici výhody a jistoty, o kterých si obyčejní lidé mohou nechat jenom zdát, nejde o nijak nový problém, bylo zde sice i mnoho snah o vytvoření konzumní společnosti, kde bude rovnost a svoboda, tyto sociální strategie nikdy nikde nefungovali, protože se lidi začali automaticky chovat jako divoká zlá zvířata. 
Vše je o tom jak zkrotit divoké zvíře v člověku a proměnit člověka v ochočené zvíře, lidi se rozdělují podle míry ochočení, problém je v tom, že ochočený člověk je nesamostatný. 
Problém ochočení je nejlépe poznat u adolescentů v období jejich puberty, přechod od závislosti na rodičích k samostatnému životu bez rodičů, znamená pro mnohé veliký psychický a ekonomický problém, se kterým si neumějí optimálně už poradit. 
Mnohdy se snaží sociální stát, být pro svoje občany velikou rodinou, ale tato náhražka lidem nestačí, lidi se neustále dostávají do situací, ve kterých jim nikdo nepomůže, protože zadarmo vám pomůže jenom ten, kdo je vaším bližním. 
Následkem je zbabělé řešení ve formě útěku do konzumace drog, nebo víry v zázraky, které lidem slibuje; politika, náboženství, reklama, sociální sítě na internetu, porno stránky na internetu, počítačové hry, virtuální realita, atd. 
Nejde lidi vychovat jako ochočená zvířata, a potom od nich v 18 letech násilně vyžadovat samostatnost a sebevědomí.

Romové odejděte z EU do USA

Romské děti mnoho trpí rasovou diskriminací v EU, a tak by měli mít Romové děti jenom mimo EU, svět je veliký, a určitě se někde najde hodný bohatý národ, kde nebudou děti Romů trpět díky tomu, že jsou Romové. Je třeba Romům v EU umožnit odejít z EU, třeba do USA, tam milují mnoho lidi, co jsou rasisticky v EU mnoho diskriminovaní, a rádi jim tam ekonomicky pomohou, se začlenit do konzumní kapitalistické společnosti. 
Romové přinesou do USA svojí hodnotnou Hinduistickou kulturu, a tak USA mnoho obohatí svým stylem života, nový prezident USA je rozhodně proti tomu, aby se v EU Romům ubližovalo, a tak on rád přijme z EU všechny Romy, a zajistí jim pochopitelně i dobou práci a levné kvalitní ubytování. EU odměnou za dobrou vůli USA potom zvedne svoje náklady na armádu, protože odchodem Romů z EU do USA, získá nové zdroje peněz. 

Krásný veliký moderní počítač na hry od AMD

Vadí vám ošklivé počítače na hry, co jsou už zastaralé, zde je nabídka krásného počítače na hry, který vám prodejce dílů zadarmo do týdne postaví. 
  1. Náš kód: 208289 
  2. Náš kód: 208610 
  3. Náš kód: 176655 
  4. Náš kód: 180052 
  5. Náš kód: 118315 
  6. Náš kód: 205122 
  7. Náš kód: 194722

Ano, je třeba začít mazat to co je chybné

Podívejme se z nadhledu na naši kulturní civilizaci, z nadhledu spatříme vše co je zde chybné a to bychom zde měli logicky i smazat. Podívejme se do přírody, zde je mazání toho, co je chybné, přirozenou součástí přírody. Nejvíce chybné zde jsou všechny lidské ideologie, svět není ideální, a žádná lidská ideologie, v rovině politiky nebo náboženství, to nemůže nikdy po dobrém nebo po zlém změnit! 
Je třeba přijmout pravdu takovou jaká je a nesnažit se o to pravdu nahrazovat ideologiemi, to že se nazveme bratry nebo soudruhy, je jenom divadlo, ve skutečnosti je ten druhý jenom naším konkurentem, a dobrota k druhým je zde žebrota. 
Zavedou se GVKB vypínací čipy do těla, dálkově ovládané, ten kdo nebude pro ekonomiku užitečným, toho GVKB čip vypne v době, kdy bude on spát, strach z vypnutí ve spánku, bude optimální stimulací pro lenochy a parazity. Nebudou zde pro nikoho výjimky, GVKB čip vypne i; krále, císaře, šlechtice, papeže, dalajlámu, prezidenta, ministra, diplomata, ředitele, celebritu, milionáře, dělníka, ubožáka, atd. 
Moderní digitální čipový GVKB systém, bez problémů může monitorovat globálně všechny lidi, není třeba lidi nějak násilně omezovat pomocí centrální ideologie v tom, co se smí a co se nesmí, stačí jenom neustále vypínat lidi, co mnoho chybují. Takto se ušetří mnoho peněz za lidi, co zde na nás sobecky parazitují, a zbaběle odmítají odejít z tohoto světa. Nejsme tak bohatí, abychom si zde mohli dovolit živit lidi, co na nás sobecky parazitují, a ještě se smějí těm, co musí pracovat za ubohé mzdy. 

Ano, je třeba začít globálně kontrolovat utrácení hodnot

Podle mě je to návykové, nic nedělat za hodně peněz, něco jako je třeba kouření, jak je vůbec možné, že zde existuje mnoho zaměstnání, kde se nemusí nic dělat, a je za to hodně peněz? Příčinou je v EU bohatství, tam kde je všude mimo EU jenom bída a hlad, tam logicky nemůže vzniknout zaměstnání, ve kterém se nepracuje, a je za to hodně peněz, stát nebo korporace, má dost peněz pro svoje priority, a nemá potom už peníze pro lidi, co pracují jako dělníci za ubohé mzdy. Sledujme v EU utrácení hodnot, to nám jistě odhalí, kdo má a kdo nemá v EU hodnoty, logicky utrácí v EU jenom ten kdo má hodnoty. Problémem je to, že selhala v EU kontrola utrácení hodnot, je třeba začít globálně kontrolovat utrácení hodnot, hodnotou nejsou ale jenom peníze, hodnotou je i; čas, zdraví, štěstí, láska, čistota, kvalita, atd. 
Tak jako zavádíme elektronické kontroly u mnohého, tak zavedeme v EU i elektronickou kontrolu, utrácení hodnot pomocí EU čipu do hlavy, třeba vás napadne, že utratíte svůj čas nehodnotně, koukáním na reklamy v televizi, to vám ale kontrolní EU čip zablokuje, místo koukání na pitomé EU reklamy, se budete koukat na něco, z čeho budete mít užitek, a tím i hodnoty, místo sezení na schůzi, budete pracovat na tom, aby nám zde všem bylo v EU lépe, bez práce nejsou v EU koláče, digitální EU systém vám to digitálně spočítá, a ten kdo nebude plnit profesionálně každý den od narození do smrti, EU náročné pracovní normy, ten bude automaticky ekologicky recyklován na EU substrát. 

Základní otázka vesmíru a života je už konečně vyřešená

Svatá pravda
Kdo nic nedělá, ten nic nezkazí. Kdo nic nezkazí, je brzo jistě povýšen. Kdo je povýšen, zase nic nedělá, a má za to více peněz.
Opak
Kdo něco dělá, často něco zkazí. Kdo něco zkazí, je vyhozen ze zaměstnání, bez zlatého padáku. Kdo je vyhozen, ten si hledá marně mnoho let práci, kde se nic nedělá.
Manuál
Proto je zde tak veliký nedostatek zaměstnání, kde se nic nemusí dělat za veliký plat, a kde máte k dispozici sekretářku a služebního řidiče. Zaměstnanci zrušené státní organizace, kde se nemuselo pracovat, a byl zde jistý vysoký plat, Praha 1, Opletalova 19.
Vladimír Dlouhý, Jiří Dolejš, Karel Dyba, Zdeněk Hrubý, Tomáš Ježek, Václav Klaus, Rita Klímová, Karel Koecher, Valtr Komárek, Karel Kouba, Josef Kreuter, Jiří Mihola, Jan Mládek, Miloslav Ransdorf, Miroslav Singer, Adolf Suk, Jaroslav Šedivý, Zdeněk Tůma, Růžena Vintrová, Miloš Zeman, atd.