sobota 25. února 2017

Dobrota z tebe udělala žebráka

Rovnost je zde jenom ve smrti, vše co je zde živé to je sobecké, čím více je člověk sobecký, tím více je zde on ve veliké konkurenci úspěšný. Vrcholem sobectví je centrální diktatura, která z lidí udělá ubohé žebráky, a logicky je zde snaha, utéci z ubohé diktatury, tam kde není ubohá diktatura. Tento svět nejlépe poznáme z utrácení hodnot, nadbytek zde takto vytváří nedostatek, na jedné straně zde jsou milionáři, a na druhé straně zde jsou žebráci, obrazně je zde mocenská pyramida kde na vrcholu je pro milionáře ráj a dole je očistec pro žebráky. Statisticky pouhé 1% lidí zde globálně ovládá mocensky a ekonomicky 99% lidí, jde většinou o lidi s vysokým vzděláním, co jsou velmi sobečtí. 
Mnohokráte zde byli naivní snahy, změnit tento konzumní systém, založený na tom, že zde není svoboda a rovnost, změnil se vždy jenom povrch, ale pod povrchem zůstalo nadále sobectví. Problém je třeba řešit pomocí moderní vědy a techniky, zavede se globálně digitalizace všech lidí, lidi vyplní dotazníky na GVKB internetu, a potom se jejich sobecká těla v krematoriu eliminují, místo sobeckých lidí budou v civilizaci jenom GVKB inteligentní roboti, nejsou lidi, tak nejsou zde s lidmi ani už problémy. Obrazně bych tuto revoluční změnu přirovnal k době, kdy zde místo tažné zvířecí síly, byli použité moderní stroje, co mají spalovací a elektrické motory, proto se běžte podívat na hřbitov a do krematoria, ať jistě víte, co vás bude už brzo čekat. 

Jak si zde užít život optimálně

Vše točí kolem toho na čem jsme závislí, deprese je následkem toho že nemáme to, na čem jsme závislí, čím více je zde lidí, tím obtížnější je zde získat to, na čem jsme závislí, pokud je zde lidí všude jako sraček, tak logicky život všech lidí stojí za veliké hovno. 
Následkem je vždy revoluce nebo válka, v minulosti přelidnění likvidovali i; hladomory, epidemie, veliké stavby, atd. svět byl vždy rozdělen na mocné a bezmocné, bohaté a chudé, všechny snahy o to eliminovat parazitování mocných na bezmocných, bohatých na chudých vždy selhali.
Moc a bohatství je totiž silně návyková droga, a pokud tuto drogu nemá agresivní člověk, tak se on psychicky zhroutí, a konzumuje slivovici a cigarety. Vše co zde získáváme to je zde dočasně, jenom smrt je zde trvale a nikdo z lidí jí neuteče, hromadíme hodnoty a nikdy nevíme, kdy zemřeme. 
Jak si zde užít život optimálně, dobře zde žil ten kdo se dobře utajil, proto se mocní a bohatí lidé dobře utajují před bezmocnými a chudými lidmi. Koncentrační tábory s plynovými komorami ukázali to, že mocným a bohatým lidem na bezmocných a chudých lidech nezáleží, vše je zde jenom pokrytecké divadlo a pod maskou anděla, čert skryt je. 

Digitální negramotnost je třeba eliminovat

Na počátku lidské civilizace byla naše schopnost komunikovat pomocí řeči, a později jsme se naučili i; číst, psát, počítat, atd. Abychom si ulehčili život začali jsme vynalézat; nástroje, stroje, technologie, vědu, techniku, umění, atd. každá doba byla vytvořená novými vynálezy, zprvu jsme mnoho využívali dřevo a keramiku, a později jsme začali mnoho využívat železo a sklo, svět se začal stávat velmi složitým, vyrobili jsme atomové ponorky, co nesou rakety s atomovými zbraněmi, a jsou zde i raketoplány, taky jsme zavedli; rádio, televizi, notebooky, tablety, internet, mobilní telefony, digitální fotoaparáty, léky na nemoci, atd. Nabídka zboží a služeb je natolik rozsáhlá že jenom specialisté se v ní mohou vyznat. 
Mnoho lidí ale zamrzlo v minulosti a neuvědomují si to že jsou digitálně negramotní, nejhorší je pokud je digitálně negramotný někdo kdo je zde vysokou autoritou. Je třeba začít globálně lidi digitalizovat, každý člověk vyplní na internetu dotazníky a potom bude jeho tělo eliminováno v krematoriu, protože on už zde bude zbytečný. Místo lidí co jsou digitálně negramotní, zde budou v civilizaci jenom GVKB roboti, s GVKB umělou inteligencí, informace z globální digitalizace lidí, se optimalizují a umožní plynulý přechod na digitální GVKB kulturu ve které už nebudou lidi, neberte si to osobně, GVKB roboti proti vám nic nemají, je to jenom evoluční proces, který nahrazuje nové za staré. 

PC AMD Game 2017

 1. AMD RYZEN 7 1700
 2. MSI B350M MORTAR
 3. Samsung 960 EVO 250GB
 4. Fractal Design Define Mini C
 5. Seasonic SSP-550RT
 6. ASUS STRIX GAMING RX470 DirectCU II 4GB
 7. WD Blue 2TB
 8. Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 2666Mhz CL15
 9. 28" Samsung U28E590 
 10. A4tech Bloody B120 
 11. A4tech Bloody V7 
 12. Microsoft Windows 10 Home CZ 64-bit

Život je o tom být potřebným

Zde se ten kdo něco jistě neví, ptá cizích lidí na odpověď, na jeho soukromé problémy a lidi správnou odpověď neznají, je to obrazně jako když potřebujete náhradní díl na osobní auto, tak se nebudete logicky v potravinách ptát, kde mají náhradní díl na vaše auto. Zde je totiž jenom prodejna základních potravin, a neprodávají se zde náhradní díly na auta, na internetu je veliká nabídka informací a programů, vyhledávače vám s vyhledáváním stránek a specializovaných informací pomohou. 
Nejčastěji je zde naivní otázka od adolescentů, pokud adolescent takovou otázku položí jiným adolescentům ve svém okolí, tak dostane ubohou odpověď a zde dopadne většinou stejně, a nechápe, že chyba je v tom, že se špatně ptá, na špatném místě. Komu není rady tomu nelze ani pomoci, uzavřeli jste se do svého světa adolescence, a dokud se nestanete dospělými, které zajímá to, aby byli zde profesionálně potřebnými, tak budete mít deprese. 
Problém ekonomické a ideologické zaostalosti je problémem adolescence, 99% lidí na světě je ve svém myšlení a konání adolescenty, adolescentem může být dokonce i prezident nebo ředitel, pouze 1% lidí na světě není adolescenty, protože myslí jako dospělý člověk. Dospělost je o tom být profesionálně potřebným, a díky tomu se zde mít i velmi dobře, život je o tom být potřebným. K čemu je produkt, který nikdo nepotřebuje? 
Mnoho lidí zde má vysokou školu, a nikdo je zde na nic už nepotřebuje, jak je to proboha možné? Hodnotu má to, čeho je zde málo, pokud je zde mnoho lidí, co mají vysokou školu, tak nemá už vysoká škola hodnotu pro zaměstnavatele. Na internetu je mnoho stránek, které nikdo nepotřebuje, protože tyto stránky nemají žádnou hodnotu, hodnotu má originální zboží a originální člověk, k čemu je nám kopie originálu, nebo člověk, který jenom uboze kopíruje nějaký hodnotný originál, který je nám svatý.