úterý 21. února 2017

Ano, vše je zde dneska virtuální

Ano, peníze nejsou už kryté zlatem. Jedinou jistotou je smrt, vše ostatní je zde nejisté, každý se s tím často setkává, že do něčeho investuje peníze nebo čas, a potom zjistí, že šlo o špatnou investici. Obrazně mě to zde připomíná sportovní závod, kde je na startu mnoho závodníků, a jenom první tři budou ocenění, a ostatní závodili zbytečně, a závod byl pro ně špatnou investicí. 
Podívejme se na lidské spermie, tělo jich za život vyprodukuje nespočitatelné množství, a statisticky u jednoho muže uspějí evolučně jenom tři spermie. Investujeme do vysokého vzdělání, ale kdo nám zaručí, že seženeme dobré zaměstnání, díky kterému se nám naše investice do vzdělání vrátí, navíc můžeme; onemocnět, skončit ve vězení, zemřít, atd. 
V minulosti se děti postarali o rodiče, dneska se už děti nedokážou o rodiče postarat, a tak staří lidé končí odložení v sociálních ústavech, kde rychle v depresi umírají. Nenápadně jsou nám globálně jistoty a výhody salámovou technikou odebírány, najednou dostanete výpověď bez zlatého padáku, a jste dlouho bez zaměstnání, a tím i bez peněz. 
Logicky přijdete o byt a tím i o rodinu, najednou je to váš soukromý problém, stát se o vás zajímá jenom tehdy, když platíte; daně, clo, poplatky, atd. jakmile nemáte peníze, tak pro stát už vlastně ani neexistujete. Vše je zde dneska virtuální, peníze už 63 let nejsou podložené zlatem, jsou to jenom virtuální peníze, což nám dokázala v roce 1953 měnová reforma, a potom následovali inflace. 

Ano, z čertů anděly nikdo neudělá

Největší konkurence je mezi čerty v pekle, peklo je rozděleno na pět kategorií a nejlepší je první kategorie v této kategorii jsou čerti, co mají sekretářky a služebního řidiče. Často se hovoří o pekelné pyramidě, kde na vrcholu jsou čerti první kategorie a dole v základech pyramidy jsou čerti páté kategorie, co mají díky bídě a problémům deprese, a myslí často na sebevraždu. Mnohokráte zde byli snahy v pekle o svobodu a rovnost, jenže z čertů anděly nikdo neudělá! 
Revoluce a války ukazují v nahotě to, že jsme čerti a že je naivní se snažit pomocí morálky a trestání z čertů učinit násilím anděly, povrch se může změnit, ale pod povrchem bude pořád čert, který bude chtít dělat zde čertoviny, jediná možnost je v globální digitalizaci, kdy každý čert vyplní dotazník a potom se jeho tělo v krematoriu eliminuje. 
Čerti budou existovat jenom ve virtuální GVKB realitě a budou se rozmnožovat jenom virtuálně, pokud budou s čertem problémy, tak se on vymaže z GVKB virtuální reality. Na fyzickou práci zde budou jenom stroje a GVKB roboti, takto se vyřeší krize způsobená zaostalostí, co bylo to bylo, je třeba radikálně restartovat konzumní civilizaci, aby zde pravda a láska, zvítězila nad nenávistí a lží. 

Jak používat počítač a internet 001

Předmluva
Jelikož většina uživatelů neví jak používat počítač a internet, tak jsem se rozhodl zde, zavést moderní univerzální kurzy zdarma, které uživatele naučí tomu, jak používat počítač a internet, mnozí si myslí, že umí používat počítač a internet, myslet znamená nemít aktuální informace.
První zaškolení 001
1
Základem je správné technické a programové vybavení, které nám umožní používat počítač a internet, dále budeme potřebovat optimální připojení k internetu, a počítačové pracoviště, kde je klid a pohodlí, dokonalost se skládá z maličkostí a dosáhnout dokonalosti není maličkost.
2
Většina lidí u nás používá starý notebook a v něm má starý Windows XP, je to otázka priorit, pro mnoho lidí je investice do počítače a internetu na posledním místě, spíše si koupí jiné hlouposti a zbytečnosti.
3
Jaký počítač si koupit? Kupte si takový počítač, ve kterém je možné mít grafickou kartu na hry, a je zde možné i vyměnit základní desku, k počítači si kupte veliký monitor, a kvalitní myš s kvalitní klávesnici. Nejlepší je si nechat sestavit kvalitní počítač, protože zde za málo peněz, získáte kvalitu a moderní techniku.
4
Kupujte si knihy a časopisy o počítačích a internetu, najděte si na internetu stránky, které vám pomohou s počítačem a internetem.
5
Zaregistrujte se na Google, a používejte vše co vám Google nabízí, přejděte od Seznamu na systém od Google, Seznam vám nenajde to co neznáte.