pondělí 20. února 2017

Kleptokratismus zde nahradil socialismus

Kleptokratismus je politický a ekonomický systém, kde se násilně vybírají velmi vysoké daně, a všechny daně ukradne pro sebe otrokářská elita, a je jí jedno, že jsou všude bezdomovci a nezaměstnaní ubožáci. Nevěřím tomu, co je zde dočasně. Vše co je zde dočasně, to je egoistické, a to je problém, na který není řešení, jenom to co je zde trvale, to není egoistické, a tak lze tomu i věřit a hodnoty tomu i svěřit. 
Kontrolní systémy v nás a okolo nás selhali, o tom už nikdo nepochybuje, zloděj zde honí zloděje a lhář prohlašuje o druhých, že to jsou lháři, lidová moudrost je zde trvale, a tak jí lze věřit, politické strany a náboženské organizace, jsou zde dočasně, a tak jim nelze věřit. Čas eliminuje vše co je zde chybné, aby se to chybné mohlo nahradit něčím, co je evolučně lepší, vše je v pohybu, vesmírné zákonitosti jsou ale v klidu, zákon gravitace nepodléhá evolučním změnám. 
Vše je zde pokrytecké divadlo, ve kterém hlavní role hrají vlci v beránčím rouše, člověk je člověku vlkem, příčinou zde jsou; kasty, třídy, ligy, rasy, ideologie, kategorie, centralizace, prostituce, drogy, přelidnění, atd. z politiky a náboženství se stal komerční systém, který se zajímá jenom o výhody a jistoty pro svatou elitu.
Dobytka je nadbytek, a velikých plných koryt je nedostatek, o tom to zde globálně všude díky daním je. Podívejme se na to, jak mají celebrity mnoho výhod a jistot, následkem musí být to, že mnoho lidí žije uboze od výplaty k výplatě, a bojí se exekutorů, díky velikým dluhům. Jeden den našeho prezidenta stojí stát tři miliony korun, není zde demokracie, je zde kleptokracie.

Virtuální civilizace eliminuje mocné idioty

Zdrojem všech lidských problémů zde jsou mocní idioti, už mnoho tisíciletí, Adolf Hitler je moderní ukázkou mocného idiota, díky kterému zemřelo zbytečně velmi mnoho lidí, mocný idiot je obrazně parazitující virus, který může škodit svému okolí jenom tam, kde nefungují dokonale kontrolní systémy. Ve virtuální globální GVKB civilizaci, budou dokonale fungovat automatické kontrolní systémy, a ty eliminují už v zárodku každý parazitující virus, díky aktualizacím a antivirovému a firewallovému zabezpečení. 

Nebudeme už potřebovat pyšné a lakomé idioty, (krále, císaře, prezidenty, ministry, senátory, poslance, ředitele, celebrity, profesory) co na nás parazitují, díky výhodám a jistotám, kontrolní systémy, budou brát mocné idioty, jako virus, a tak je eliminují, ano vše co končí na ismus (feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, nacismus, centralismus, egoismus), to je parazitující virus, který se musí eliminovat díky virtuální civilizaci. 

Každý člověk bude pomocí GVKB dotazníků digitalizován, a jeho zdegenerované tělo, bude v krematoriu eliminované. Nejsou zde lidská těla, tak nejsou s nimi ani už žádné problémy, fyzicky zde budou pracovat jenom stroje a roboti, člověk ve virtuální realitě bude zde jenom na to, aby byl potřebným pro GVKB systém, ten kdo nebude potřebným, ten bude z GVKB systému evolučně eliminován. Takto konečně díky GVKB zvítězí pravda a láska, nad lží a nenávistí, na věčné časy, běž se podívat proto dneska do krematoria, ať víš, co tě bude brzo jistě čekat.